Сиреневая цапля• 19 июля 2023

Родичі чоловіка ображають через поїздку на море з дитиною

Так сталося, що ми з чоловіком живемо окремо. Я працюю в місті, він живе з родичами в селі. Вони всі ніколи не їздили відпочивати, кажуть, що не люблять, оті всі басейни та їжу до несхочу, які виставляють усі їх знайомі. Вони люди землі, всі відпустки проводили в праці на землі. І їм це подобається. Я зовсім інша, можливо мені не слід було навіть одружуватись з сином таких людей, але тоді все здавалось інакшим. Я кожен рік іздила на море, надовго, якщо вдавалось на 2-3 тижні, а коли була студенткою в Крим на місяць. Море та гори моє місце сили, де я відновлююсь) обожнюю багато плавати, та взагалі просто дивитись. Дитина наша також. Коли я спитала, що ти хочешь на день народження, син сказав, що хоче на море, як ми їздили до війни. Я вже звикла відкладати гроші на ці поїздки і я кожен рік проводила відпустку на морі, без чоловіка, він не любить море, навіть коли їздили разом, майже не купався, так зайшов на хвилинку, вийшов. Я розумію, що через війну вже не той заробіток, може й треба ті гроші відкладати, але якось вирішила все ж таки влаштувати поїздку і ми на тиждень поїхали у Туреччину.Але вся проблема полягала в тому, що ми поїхали інкогніто. Чоловіку я сказала, коли заселились в готель,а свекрам я просила нічого не казати, бо не зрозуміють, як це "в війну під обстрілами їхати країною, щоб погрітися на морі,піддаючи дитину такій небезпеці". Але чоловік був дуже злий та все їм розповів, почалися дзвінки з образами, дійшло до того,що я повія та гроші ті "назаробляла", зіпсували весь настрій та приходилось хоч при дитині не ридати, скільки з них лайна вилилось. Там такими епітетами сипали, що мама не горюй.Таке враження, що вони мене ненавиділи та терпіли, а тепер зняли маски. Чоловік образився, зайняв їх позицію,спілкується тільки з сином, каже до мене довіри більше не буде і крапка.Свекр його переконує,що я тварь брехлива, вже в іншим, та й на море за його рахунок їздила. А мені побажав ніколи не повертатися.Я не знаю,що робити, це кінець? Як зклеїти наші з чоловіком стосунки.Син бачу що нервує через це. А зі свекрами вже ніколи спілкуватись не вийде, та після тих образ я сказала, що ніколи їм не пробачу!
4есотка• 19 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Вони кличуть онука до них в село, а він не хоче, все розуміє, вже дорослий. Вони кажуть, що то я його підбиваю не їхати. Я тільки кажу, що якщо поїдешь в той дім, значить ти згоден що твоя мати ота жінка, якими словами мене обзивали
Тобто маніпулюєте дитиною. Фу, гидко і низько.
Ви непарві

Шотуткоїться?• 19 июля 2023
Да на фуй их послать вместе с мужем. Если он занял их сторону, то нахрен он нужен. Развод, алименты. Родственников в вечный бан и игнор. Сбережете себе же нервы. На фуй олин раз и со смаком и больше никогда невступать в разговоры, объяснения и прочее. Вы сами ощутите легкость)
Уси Пуси• 19 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Стосовно батька там ще й його панічний страх перед цими обстрілами. Я з сином виходжу в коридор, а він ну прям сильно себе накручував завжди. І не тільки його нелюбов до моря, а й цей страх, що ми їхали поїздом далеко, що я такій небезпеці дитину піддала. Він би ніколи не відпустив
А як Ви добирались до Туреччини? І Скільки по часу зайняла дорога?
Уси Пуси• 19 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Сину дуже, дуже сподобалась ця поїздка! Він про неї мріяв, ми багато де гуляли окрім моря та аквапарку. Він такий щасливий був, але злякався реакції батька
А де ви гуляли поділіться.
автор Сиреневая цапля • 19 июля 2023
Ответ дляУси Пуси
Летіли через Кишенів. Нормально по часу, не втомились
СвітланкаОК• 19 июля 2023
Ответ дляМальчижка
Вангую- это не надолго)
Невєліка потєря )))
РокерША• 19 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Я не знаю цієї людини, відчепіться вже. Судячи з її відповідей, дуже дивна якась. Відповідає то за мене, то за себе
Ага, і так точно вгадала вік дитини
Продаю витрішки• 19 июля 2023
Ответ дляРокерША
І тут брешете з двох акаунтів
Та вы не так зрозуміли
Продаю витрішки• 19 июля 2023
Ответ дляиз желе я
Боїться воєнкома)
Багато людей бояться і що тепер з цього сміятися

Продаю витрішки• 19 июля 2023
Ответ дляіронічна антитеза
1) Ніхто не народжує дитину собі. Це людина, а не річ.
2) Можна знайти інший спосіб не пустити дитину до свекрів, ніж ’ти, синок, їдь, але будеш зрадником’. Це справжнісінькі незрілі маніпуляції.
Це життя таке
автор Сиреневая цапля • 19 июля 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Та вы не так зрозуміли
Тоді чому за мене відповідаєте?) Ви мене знаєте?
Продаю витрішки• 19 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Ні я просто свою думку висловлюю відповідаю тільки за себе
автор Сиреневая цапля • 19 июля 2023
Ответ дляПродаю витрішки
А сину 11 звідки знаєте, чому відповіли раніше за мене?
Продаю витрішки• 19 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Просто вгадала випадково
Одяг та сумки• 19 июля 2023
семьи у вас нет давно - поехать на море самой конечно можно, но несказать мужу( Скоро вашему мужу найдут какуюто Галю з села -роботящу. яка вдома сидить - порядочну! Тут утрирую - но у вас с мужем разные миры. Что тут клеить. Ваша жизнь проходит в одиночестве - отдыхать в паре всегда интреснее.
автор Сиреневая цапля • 19 июля 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Просто вгадала випадково
Навіщо випадково писати, ви хто взагалі?)
Продаю витрішки• 19 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Я коментатор дуже цікава тема
Уси Пуси• 19 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
А до Кишинева як добирались, скільки всього по часу вийшло? Дякую.
автор Сиреневая цапля • 19 июля 2023
Ответ дляУси Пуси
На потязі до Одеси, потім на автобусі до аеропорту (6 годин), зупинка поруч з ж/д вокзалом, літаком півтори години, потім трансфер одна година

ОбережнаЯ• 19 июля 2023
Ответ дляСито для думок
Кстати, без доверенности уже нельзя то ))
Можна, щойно повернулись. Не кажіть, чого не знаєте
автор Сиреневая цапля • 19 июля 2023
Ответ дляОдяг та сумки
Може й так...
Та як з ним відпочивати в парі, коли море він не любить, розваги всілякі також. Зависає на барі вже з ранку, потім в телефоні зависає. А я з сином як ота юла бігаю. Але мені це подобається, хоча іноді батарейки сідають та хочеться просто на лежачку полежати
Хата на мати• 19 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Ха, він так робив до війни, коли їздив у відрядження, які мені з певних причин, дуже не подобались. Я навіть розлучитись через ті відрядження хотіла, була там жінка одна... але вибачила тоді йому. Так що ми оба квіти
🤦‍♀️Ещё и блядун
Одяг та сумки• 19 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Може й так...
вы разные, не тратьте свою жизнь.любит не любит, ради ребенка можно и поехать и ради вас. А ваш живет ради огорода выходит. Не любиш море- есть лес/горы.
іронічна антитеза• 19 июля 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Це життя таке
Яке ’таке’? Гратися почуттями дитини - це вибір конкретної людини, а не життєві обставини.
Трахтибидох• 19 июля 2023
автор, если бы меня вычитывали за отдых за МОИ деньги...я бы мгновенно заблокировала всех и отдыхала!!!
зачем вы выслушивали все проклены?????????????
Дверной_Проем• 19 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Менталитет зовсім інший, ви дуже гарно все помітили. Єдине допомагати батькам ніхто ніколи не просив, але якась нездорова заздрість чи як те назвати була до тих поїздок і раніше, тому не хотілось казати. Вони чомусь так в ці гроші вчепились, що я не мала права їх витрачати, що навіть моїм батькам сказали, що з такою донькою вони здохнуть на помойці. Батьки до сих пір відійти не можуть
Кошмар. Автор, они умственно отсталые люди. Ни Вы ни родители вообще не должны обращать внимание на свекров. Плюс у них тьма психологических проблем. Они нездоровые ментально люди.
Я полностью на Вашей стороне, я бы поступила также. Только бы не обращала внимание на слова свекров.
И да, мужа у Вас нет.
Дверной_Проем• 19 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Да они больные люди психически. Такие люди всегда всего боятся итд. У них мировоззрение, они на мир через дверной глазок смотрят. Кроме огорода ничего не видят. Какое там им море, какая цивилизация.
Бегите от них и быстро.
Дверной_Проем• 19 июля 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Не вистачає? Да ее вообще нет. У Вас нет мужа, а у ребенка отца. Ещё и маты с претензиями, непонятно с каких делов. Я не знаю, что в вашей теме за странный троллинг несётся, но если Вы реальный человек, то знайте, что это не нормально. Так быть не должно. Если отец переживает за ребёнка, то он сидит возле него и защищает. Или сидит под юбкой у мамы и не делает грозный вид.
Папанька не работает, сидит у свекров, жена и ребенок сами по себе, жена решила устроить ребенку отдых (Слава Богу что есть возможность) - то эти гады ещё и палки в колеса вставляют. Психически больные люди. Терроризируют невестку и ее родителей. Это вообще уже.
Слать их лесом и забыть как звали. Но они же покоя не дадут и после развода.

Такие вот закомлексованые чмошники, которые сидят возле родителей и ничего в жизни не добились так себя часто ведут. Сценарий поведения один.
Дверной_Проем• 19 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Ми вже повернулись. То я не так десь написала, як свекр побажав не повертатися. Свекруха розмовляла з онуком і каже йому, ти там що під впливом матері повністю, у тебе немає своєї думки, немає стрижня, чому ти до нас не хочешь їхати. Це не маніпуляція? Я не хочу загострення, тому не лізу до неї з розмовами
А я бы высказала свекрам от и до. Они терроризируют Вашего ребенка. Да, это манипуляция.
Дверной_Проем• 19 июля 2023
Ответ для4есотка
Ви непарві
Мать как раз права. Свекровь манипулирует ребенком. Ни одна нормальная бабушка не говорила бы внуку о маме плохо. Ни одна.
Внук приезжает, бабушка рассказывает ребенку какая у него мама проститутка-перепростмтутка, потому что на море повезла. Это нормально? Нет. Бабушка больна. Но ребенок в силу возраста этого ещё не понимает.
Я бы тоже не пустила ребенка к такой бабушке.