Сиреневая цапля• 19 июля 2023

Родичі чоловіка ображають через поїздку на море з дитиною

Так сталося, що ми з чоловіком живемо окремо. Я працюю в місті, він живе з родичами в селі. Вони всі ніколи не їздили відпочивати, кажуть, що не люблять, оті всі басейни та їжу до несхочу, які виставляють усі їх знайомі. Вони люди землі, всі відпустки проводили в праці на землі. І їм це подобається. Я зовсім інша, можливо мені не слід було навіть одружуватись з сином таких людей, але тоді все здавалось інакшим. Я кожен рік іздила на море, надовго, якщо вдавалось на 2-3 тижні, а коли була студенткою в Крим на місяць. Море та гори моє місце сили, де я відновлююсь) обожнюю багато плавати, та взагалі просто дивитись. Дитина наша також. Коли я спитала, що ти хочешь на день народження, син сказав, що хоче на море, як ми їздили до війни. Я вже звикла відкладати гроші на ці поїздки і я кожен рік проводила відпустку на морі, без чоловіка, він не любить море, навіть коли їздили разом, майже не купався, так зайшов на хвилинку, вийшов. Я розумію, що через війну вже не той заробіток, може й треба ті гроші відкладати, але якось вирішила все ж таки влаштувати поїздку і ми на тиждень поїхали у Туреччину.Але вся проблема полягала в тому, що ми поїхали інкогніто. Чоловіку я сказала, коли заселились в готель,а свекрам я просила нічого не казати, бо не зрозуміють, як це "в війну під обстрілами їхати країною, щоб погрітися на морі,піддаючи дитину такій небезпеці". Але чоловік був дуже злий та все їм розповів, почалися дзвінки з образами, дійшло до того,що я повія та гроші ті "назаробляла", зіпсували весь настрій та приходилось хоч при дитині не ридати, скільки з них лайна вилилось. Там такими епітетами сипали, що мама не горюй.Таке враження, що вони мене ненавиділи та терпіли, а тепер зняли маски. Чоловік образився, зайняв їх позицію,спілкується тільки з сином, каже до мене довіри більше не буде і крапка.Свекр його переконує,що я тварь брехлива, вже в іншим, та й на море за його рахунок їздила. А мені побажав ніколи не повертатися.Я не знаю,що робити, це кінець? Як зклеїти наші з чоловіком стосунки.Син бачу що нервує через це. А зі свекрами вже ніколи спілкуватись не вийде, та після тих образ я сказала, що ніколи їм не пробачу!
Бабулька• 19 июля 2023
Единственное что можно посоветовать - развод
Всю тему не осилила,но судя по ответам автора, нет у человека страстей в жизни,поэтому она и хочет удержать 🤦‍♀️ мужа, что б быть в тонусе
Мне только жаль ребенка: за что ему два пришибленный родителя - не понятно

Відповів всім• 19 июля 2023
Ответ дляхутряна володарка
Автор, я б запросила своїх батьків та свекрів на гостину, під благородний привід.
Щось нормальне звичне приготувала б.
І в процесі, ближче до закінчення гостини, повідомила б, що не вважаєте нікого з присутніх за столом ідеальними, але всі дорослі, здатні але полювати свої емоції й зобов’язані поважати кордони інших. Повідомила б усім відкрито про яну день (конфлікт), сказавши, що з метою уникнення пліток зобов’язані це зробити.
Поінформувала б, що ваш чоловік твлткт року фінансово не допомагає своїй власній сім‘ї, не підтримує навіть власною присутністю і підстраховки дружини, обслуговуючи свекрів безкоштовною рабсилою, що він де-факто покинув сім‘ю та дитину і що ви надалі не готові більше терпіти таку ситуацію. Що ви нікому не дозволите себе оббріхувати і правда полягає в тому, що ви пахали рік без підтрики батька дитини аби виконати мрію ДИТИНИ! І те, що комусь ця мрія видається вашим свекрам неважливою - виключно їхні проблеми! Це жодним чином не впливає га факт, їхній внук має саме таку мрію і саме такий спосіб проведення відпочинку хотів. Не всі люди люблять чи зобов‘язані любити село і це нормально. Вам їхня мрія не виїздили з села теж здається дивацькою та не зовсім адекватною, а пляжі переповнені пенсіонерами, що підтверджує якими різними є люди та їх погоди на власне життя і це нормально.
Повідомте чоловіку, що визнаєте, що буди неправі що не сказали йому завчасно, але оскільки він рік живе окремо, не пільг має родину ні фінансово, ні морально, ні фізично і, крім того, неодноразово негативно висловлювався щодо такого виду відпочинку, ви ПОБОЯЛИСЯ сказати правду йому і що це він винний у тому, що рідна жінка БОЇТЬСЯ з ним розмовляти зайвий раз про те, що потрібно її і непокоїть її.
Повідомте, що якщо чоловік не хоче жити зі своєю сім‘єю і підтримувати єдину годувальницю на даний момент - свою дружину і свого сина, страхуючи у побуті, то це він покинув сім‘ю й відрікся від сина та зобов‘язань і ви не мусите за ним бігати. Нехай чинить як хоче. І робить свій вибір. Свекрів попросіть вибачитися публічно перед вами та сином і повідомте, що віднині вашої ноги і ноги вашої дитини без його бажання у них не буде. Можуть зустрічатися у вас.

У вас може бути скандал, вас можуть провокувати. Не ведіться! Випийте кінські дозу заспокійливого перед тим. Дайте всім висловитися і стійте на своєму.
Чоловік ваш або стресоне й стане знову вашим чоловіком, або ви чесно викриєте гнійник і при всіх раз і назавжди проявите ситуацію. І надалі ця розмова завжли буде аргументом, де б вона не піднімалася потім. Від суду до св ідськиз пліток.
Без неї / ви будете зрадницею та повією, яка налаштовує внука проти.
Всі ваші тези логічні, але автору навіщо те все?
КрестьянинДиор• 19 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Коли я знаю, що в нього грошей немає, то я не буду так робити. Можливо після закінчення війни, коли з´явитись заробіток, підіймемо це питання
тогда и за деньги молчите и не жалуйтесь здесь.
если у него нет денег – то откуда он их вам возьмёт?
жалеете его - значит это ваше дело.
муж и жена одна сатана.
Скорая помощь• 19 июля 2023
Дивні у вас стосунки з чоловіком. Мені важко зрозуміти, як можна потай від нього поїхати на відпочинок з дитиною в іншу країну. Я б на його місці також була обурена. Тут немає що склеювати.
А свекри - то інша тема, ваш відпочинок - не їхня справа.
Якби у вас до чоловіка була довіра, мені здається, він би був на вашому боці. А так - ви самі створили цю дивну ситуацію з таємним відпочинком
автор Сиреневая цапля • 19 июля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
жалеете его - значит это ваше дело.
муж и жена одна сатана.
Це я відповідала стосовно грошей, я не жалілася, а навпаки писала, що гроші мені від нього зараз не потрібні, та й де він їх візьме. Тому читайте уважніше, перш ніж висновки робити
КрестьянинДиор• 19 июля 2023
касаемо темы моря: вы больше хотели поехать чем ребенок(((
привычка прикрываться детьми у наших женщин неискоренима.
да, и ребенок хотел, и вы спрашивали.
это дало вам карт-бланш на поездку и быть теперь правой, потому что же ребенок хотел!
вам уже все здесь сказали,что муж ваш не муж.
нравится начальника над собой иметь?то играйте в эти игры сами, не втягивая ребенка.
Відповів всім• 19 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Так, саме побоялась сказати. Але мої батьки з ними сидіти та розмовляти відмовились назавжди. Коли свекр їм дзвонив, там такі мати стояли, що мама за все життя ні від однієї людини стільки не слишала. Сказала, що він сявка та розмовляти з ним нічого
Свекор матюкав ваших батьків?! Тому що ви поїхали на море?
КрестьянинДиор• 19 июля 2023
Это как понимать? ещё и замечания мне делаете про неуважнисть)))

’Матеріально він нам з початку війни та втрати роботи не допомає ніяк взагалі ніяк.’
’Мені нічого не дає, з початку війни не працює’

и это только по верхам, на половине первой страницы ваших ответов.

вы там тоже хорошА, не только муж.
автор Сиреневая цапля • 19 июля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор

вы там тоже хорошА, не только муж.
Так це ж відповіді, чи не потрібно було відповідати?

автор Сиреневая цапля • 19 июля 2023
Ответ дляВідповів всім
Тому що виховали таку дочку
Гравіцапа• 19 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Їздили кожні вихідні, чоловік не працює
Не розумію, як це так? Як це, не працює? І навіщо вам такі стресові стосунки? Розлучились, позначили місце проживання дитини з собою і все.
Відповів всім• 19 июля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор

вы там тоже хорошА, не только муж.
Справедливості заради, автор це писала у відповідь на звинувачення, що вона поїхала на гроші чоловіка, а йому нічого не сказала.
Але тема вогонь. Я вперше все перечитала)
Сегодня сержусь• 19 июля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор

вы там тоже хорошА, не только муж.
Ну бо ви неуважна. Так і понімать. Зато кинути камінь в автора не полінувались.
З родзинкою• 19 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Він би приїхав і забрав його силою, так сказав мені. Для сина то великий стрес був би, він дуже чекав на ту поїздку і сам мене просив не казати тату. а так ми не поїхали б 100%
тобто у вас і до поїздки проблеми були?
З родзинкою• 19 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
За мій рахунок не хоче, гординя в нього. Там він в господарстві потрібніший. Поїхав спочатку сказав, що ненадовго, та затримався вже на півроку
А те що дитина живе за Ваш рахунок його гординя нічого не каже?
автор Сиреневая цапля • 19 июля 2023
Ответ дляЗ родзинкою
тобто у вас і до поїздки проблеми були?
Я вважала самою великою проблемою війну, але зараз в мені сперечається бажання зберегти сім´ю з чоловіком без його батьків, або поставити крапку та почати новий шлях без нього (хоча я вже сама ним йду, як примітили дівчата)
З родзинкою• 19 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Що значить ’нема грошей’? В нього дитина є! Він зобов’язаний її годувати, вносити свою частку! Нехай шукає роботу.
Успокойся_Успокойся• 19 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Якщо ви це все придумали так і зробили, потрібно було вже йому нічого взагалі не казати за поїздку,не тріпати язиком ,а мовчати. А взагалі,то не сім´я у вас, чоловік у вас не з вами ,а з родичами
Успокойся_Успокойся• 19 июля 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
А право голосу в сімʼї має лише той, хто заробляє?
Вирішуюче - так

Успокойся_Успокойся• 19 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Допомагає батькам багато з домом, садом та городом, вони в нього достатньо заможні. Свекр ще й працює. Мені нічого не дає, з початку війни не працює
Подайте його на аліменти
автор Сиреневая цапля • 19 июля 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Син теж так просив, але я йому відповіла, що так брехати погано й не треба, ми ж кожен день спілкувались з чоловіком. Але зараз розумію, що без цього мого вчинка ми б і далі продовжували їздити до свекрів, які мене за людину не вважають
Успокойся_Успокойся• 19 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Не можу поїхати тепер ніколи, це гола правда. Там ще такі ’побажання’ були. Але чоловік сказав, що не згоден з ними, то на емоціях. Що це було дуже несподівано і кожен відреагував по своєму. Але все одно я неправа, довіри тепер немає, спілкуватись не хоче
А ви ще хочете спілкуватись після всього? І з чоловіком жити? У Вас гордості та самоповаги взагалі немає?
З родзинкою• 19 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Звичайно, що сама.. Це сім’я де-юре, фактично її немає. Ви повинні зрозуміти це і справді вибрати свій шлях.
У вашого чоловіка є не тільки права, але й обов’язки, а він їх має в одному місці.
Ви самі тягнете все і фізично і фінансово ще й образи вислуховуєте.
Успокойся_Успокойся• 19 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
На минулі поїздки також не давав, в нас спільного бюджету не було. Я на двух роботах працювала. Якщо б не заробляла, то не їздила б
Ви в своєму розумі? Як це не давав грошей,як не було спільного бюджету? А навіщо тоді чоловік? Аби штани в хаті були,а автор на двох роботах? Самооцінка ’0’, і ви ще кажете у вас сім´я
Успокойся_Успокойся• 19 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Якщо б сказала, то гроші пропали б і ми нікуди не поїхали, а ото все я б вислухала раніше, як тут вже писали був би страшенний скандал
А гроші де?чому пропали б?(це ж ви їх заробили)
автор Сиреневая цапля • 19 июля 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Він мені казав так - хочеш щоб тобі було легше, то віддай мені сина на літо, а сама працюй. Але ж я знаю, що за цим стоїть, син же не мовчить, він розказує, що їжі нормальної нема, одна риба. Батько вночі пішов на рибалку, вдень спить, потім своїм родичам допомагає, дитиною не займається. Свекруха може в городі довго працювати і з ранку до вечора не годувати. Плюс його комахи дуже кусають всього і вдень в траві, і ввечері, потім ще довго мучається. Так що там свої нюанси, тому ми їздили туди тільки вдвох, щоб я могла стежити
автор Сиреневая цапля • 19 июля 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
За путівку гроші вже були внесені, відмовитись це означає загубити гроші
Успокойся_Успокойся• 19 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Це не Ваші проблеми,а його,він так само має забезпечувати свою дитину,як і ви
Успокойся_Успокойся• 19 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Не віддавати сина,вони його намовлять проти вас,що Ви така сказал,потім проблем не оберетесь. По суті- розлучайтесь,нічого хорошого з цих стосунків не буде,поки молода знайдете собі нормального чоловіка
Успокойся_Успокойся• 19 июля 2023
Ответ дляСкорая помощь
А я б була обурена ,що чоловік вже рік не забезпечує сім´ю та не живе і не допомагає фізично,на рахунок відпочинку,я б теж нічого не сказала,а тим більше дозволу не писала б,а ротяку чоловіку і його родичам одразу закрила б