Леди_на_драндулете• 19 июля 2023

Допоможіть вибрати кроссовер

Бюджет до 14 т. Дивлюсь автівки 2012-2013 р.
Подобаються великі, але вони геть не економні.
Єдиний варіант знайшла економічний - Шевроле Каптіва на газ/бенз
Але сумніваюсь в ній
Серед маленьких розглядаю Хюндай іх 35, Кіа спортейдж та Ніссан кашкай.
Основні вимоги - недорогі з/ч та маленький розхід.
Який з цих варіантів ви б порадили і чому
Результат:
вже голосів: 511
176 (34.44%) Свій варіант / результат
148 (28.96%) Кіа Спортейдж
122 (23.87%) Ніссан Кашкай
54 (10.57%) Хюндай Іх35
11 (2.15%) Шевроле Каптіва
Гжегож Бженчишчикевич• 19 июля 2023
А як вам фіат 500? Можливо хтось їздив? І в бюджет автора можна знайти.
Панна Кота• 19 июля 2023
Ответ дляИрина_Б_
расход от объема двигателя зависит, а не от названия машин.
І від типу пального
В нас з чоловіком однакові 1.6
В нього дизель 6 по місту,мій бензин - 9
Місячне Сяйво• 19 июля 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
он много бенза берет как для своего размера
и автор хочет больше седана авто,куда тот фиат крошечный
Гербарія сушу• 19 июля 2023
Ответ дляПоміркована думка
Питання не про масло і колеса, я б подумала про подушки безпеки, про перепрошиті датчики цих подушок насамперед.
З масла і коліс все починається, це саме елементарне
Гірчинка• 19 июля 2023
Ответ дляГербарія сушу
Слухайте, ну от ви навіть не знаєте скільки ваша машина коштує, але рекомендуєте щось
я знаю, скільки вона коштувала в салоні нова, але автор купує б/у.
МУСЯкомарова• 19 июля 2023
Mitsubishi Outlander , Как раз 14т будет стоить 2013г очень классная машина, хорошая ходовая. Также этого года будет рав 4 , но как по мне лучше митцубиси . Рав лучше по салону, но хуже по ходовой. Сама езжу на Outlanderе.
Та_все_ок_будет• 19 июля 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
а які фонтан?
Если на такой бюджет, то я бы взяла или нового корейца из салона, пусть не кроссовер) Или ниссан например. Ну или если старье, то тойота, хонда, мерс и т.п., но видимо еще старше)
Или искать варианты, например я как-то купила за 11 тыс ниссан ноут 10тыс пробег, стоял 5 лет в гараже у знакомой. С полным фаршем. Отличная машинка, пять лет отбегала вообще без проблем и продала не намного дешевле.
Гербарія сушу• 19 июля 2023
Еееех автор, послухайте мої поради, чесно вам кажу
От знаєте як хтось має легку руку підстригти, щось в дорогу сказати і тд
В мене талант вибирати тачки і собак, ще ніхто не пожалів
Панна Кота• 19 июля 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
В мене купєр
Да,машинка класна,жвава і рєзва
Але я вже замахалась в ту блоху заливати пальне (
Спішу - перекидаюсь• 19 июля 2023
Автор, а Ви не розглядали Опель Зафіра?Не кросовер, але висока, просторна, зручна і доволі дешева машина. Чула багато хорошого
ЛісАпетная• 19 июля 2023
Ответ дляГербарія сушу
В америці немає нормальних машин, коли люди це зрозуміють, тут роками ніхто масла непоміняє чи коліс
Бред
Місячне Сяйво• 19 июля 2023
Ответ дляПанна Кота
В мене купєр
Да,машинка класна,жвава і рєзва
я три раза ездила на фиатах этих, брала кабриолет и гибрид.
так даже при гибриде он много берет бенза, но да машина прикольная.
Гербарія сушу• 19 июля 2023
Ответ дляЛісАпетная
Бред
Аргументовано
Можна розгорнутіші аргументи?
Вероятненько• 19 июля 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
я теж за хонду
Другой ценовой сегмент. И обслуживание хонды, впрочем как и тойоты, куда дороже чем киа и ниссан.
Істеріомама• 19 июля 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Есть же фиаты 500 l и 500 x, они отнюдь не крошки.
Рассматривала их, но да, прожорливые неприлично.
Марфа Українівна• 19 июля 2023
В мене форд куга, машинка відмінна, тестила кашкай, мені незручний, про інші не скажу, бо немаю досвіду.
ЛісАпетная• 19 июля 2023
Ответ дляГербарія сушу
Аргументовано
Можна розгорнутіші аргументи?
А у вас были аргументы?)
Прекрасно все меняют. Новые машины на гарантии диллерки и обслуживаются на ней же. На не новых тоже прекрасно меняют масло. Могу оценить спрос на эту услугу, каждый раз записываясь на СТО.
А у вас какие аргументы?
Йцфыяч• 19 июля 2023
Ответ дляГербарія сушу
Немає равів за 14 тисяч
А, ясно. А яка ціна на такі роки? Ми теж шукаємо зараз поміняти стареньку вже Шкоду Октавію 2008 року, на новіший трохи кросовер
Паратруперсупер• 19 июля 2023
Я взагалі не розумію, що можна радити тільки з назви, якщо машина не нова! Тим більше 10+ років. Вам назва до одного місця . Треба брати ту, яка краще за всих зберіглася.
Чумацький Шлях• 19 июля 2023
Чоловіку ваші варіанти не сподобались)))
Пропонує Субару Форестер. Їх багато привезли з Америки, є запчастини. Але брати треба від 2014 року.
Ще варіант Jeep Cherokee, але на нього запчастини дорожче.
Гжегож Бженчишчикевич• 19 июля 2023
Я напевно дуже наївна але поясніть будь-ласка чому американські битки настільки погані? Дивлюсь по відео в ютуб, канал де їх купують, привозять та ремонтують на власному сто, знімають всі процеси реставрації, відновлюють всю безпеку, запевняють що авто виходить чудове. Чоловік просто дуже хоче джип компас десь після 2017р. виходить біля 20т.
Вероятненько• 19 июля 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Зафира - это машина бедных еврлпейцев и до кроссовера ей как до неба рачки.
Гербарія сушу• 19 июля 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Йоооой, аж лінь писати, він всерівно не повірить поки сам не переконається
Місячне Сяйво• 19 июля 2023
Ответ дляІстеріомама
ну мы вроде о простом 500 вели диалог, это смешно для такого размера такие аппетиты да и жесткая она.
а зимой вообще не знаю как ездить на такой, хоть сейчас и зимы не как раньше но все равно, а если ливень сильный как были в этом году, она же низкая такая
Чумацький Шлях• 19 июля 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Так, одна з причин чого його не розглядаю
Якщо ви думає, що купите небиту машину, то ви сильно помиляєтеся)
Майже всі машини так чи інакше биті й крашені
А_мій_самий_самий• 19 июля 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
Дякую за відгук! Сама в такому ж пошуку. Ваш опис це моє враження від рено сандеро степвей
Спробуйте його ж, але не в базовій комплектації)) в нас максимальна комплектація + лімітована серія. Шумку додаткову лише місцями поставили. Для міста - супер!
Гербарія сушу• 19 июля 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
Ну от в мене було 6 машин, в двох битий і крашений бампер і що з того? 4 ідеальні
Гербарія сушу• 19 июля 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
Впевнена що у вашого чоловіка ніколи не було кросовера
Чумацький Шлях• 19 июля 2023
Ответ дляГербарія сушу
І я не знаю у чому проблема, що машина була бита
Забула що?• 19 июля 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
А як в обслуговуванні? Дорого? Розхід палива?
Дорого в обслуживани и ремонте