Леди_на_драндулете• 19 июля 2023
Допоможіть вибрати кроссовер
Бюджет до 14 т. Дивлюсь автівки 2012-2013 р.
Подобаються великі, але вони геть не економні.
Єдиний варіант знайшла економічний - Шевроле Каптіва на газ/бенз
Але сумніваюсь в ній
Серед маленьких розглядаю Хюндай іх 35, Кіа спортейдж та Ніссан кашкай.
Основні вимоги - недорогі з/ч та маленький розхід.
Який з цих варіантів ви б порадили і чому
Але сумніваюсь в ній
Результат:
вже голосів:
176 (34.44%)
Свій варіант / результат
148 (28.96%)
Кіа Спортейдж
122 (23.87%)
Ніссан Кашкай
54 (10.57%)
Хюндай Іх35
11 (2.15%)
Шевроле Каптіва
ЖенаАйтишнеГа• 19 июля 2023
Ответ дляМама Карло
Почему никто ничего не советует? Тоже интересно
Ну я тільки Фольксваген можу порекомендувати. На інших, тих що у автора, не їздила. Головне не Шевроле.
Чебураха з перцем• 19 июля 2023
Ответ длявре_Динка
якщо компактний - ауді ку3 або ку5, якщо більший ку7
я плотно підсіла на ауді. у мене ку3 поки, вже заглядаюсь на більші ку7-ку8
а бюджет автора???? Чи американця радите?
Сметчица• 19 июля 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
рав 4, за 14 буде напевно до 10 року
Очень может быть. В принципе не так просто вписаться в сумму если иметь такие требования к возрасту авто.
Гербарія сушу• 19 июля 2023
Ответ длявре_Динка
Ви знаєте хоч скільки коштує ваше КУ КУ?
Міс Всесвіт• 19 июля 2023
Точно не кашкай, теж в пошуках кросовера, його тестила, повелась на ціну, як консервна банка, салон стрьомний, шумоізоляція жахлива, тай кросовером його важко назвати. Дивлюсь в сторону хюндаїв. Поки теж нічого на свій бюджет не прогледіла, але кашкай з пошуку викреслила😂
Вилосипедниця• 19 июля 2023
У меня был кашкай 13 года, белый, с панорамой , новый, с красивыми дисками , и совсем он не убогий . Жесткий- да, на дальнее расточник не удобный , 1,6 слабоват .
А так, для города вполне себе машина
Но поменяли на Кемри, потому что часто ездим в путешествия .
А так, для города вполне себе машина
Чебураха з перцем• 19 июля 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
Дякую за відгук! Сама в такому ж пошуку. Ваш опис це моє враження від рено сандеро степвей
Леди_на_драндулете
• 19 июля 2023
Ответ дляГербарія сушу
Класна машина. Розід не великий
Я взагалі фанат тойоти, але ви там не влізите з бюджетом в нормальну.
А от ця хонда кльовий варіант
Дякую, подивлюся
Чебураха з перцем• 19 июля 2023
Ответ длявре_Динка
я не бачу в заглавпості у автора бюджету
Бюджет до 14 т. Перше речення
Гербарія сушу• 19 июля 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
Хюндай це опа, я не знаю, в мене лексус правда, вдарила, даои замінну хюндай, я мала багато машин, але тут жесть, я відчувала себе водієм карети, от реально карети по всім параметрам, кузов, звуки, габарит, наповнення
Чебураха з перцем• 19 июля 2023
Ответ дляВилосипедниця
А так, для города вполне себе машина
Оце так зміна. А я навпаки хочу з седанів на кроссовер. Яка Кемрі з двигуном 3,5?
Чебураха з перцем• 19 июля 2023
Ответ дляГірчинка
я б рекомендувала рав4, у мене гібрид, 6 л на 100 км, досить економний.
Якого року Ваш гібрид і яка його ціна???? Під 30 тис???
Гербарія сушу• 19 июля 2023
Ответ дляГірчинка
Слухайте, ну от ви навіть не знаєте скільки ваша машина коштує, але рекомендуєте щось
Чебураха з перцем• 19 июля 2023
Ответ длявре_Динка
сорян. прогледіла
тоді не знаю що радити. гарний кроссовер в такий бюджет не ляже, треба мінімум на два помножити бюджет
Згодна повністю. Тому треба вибирати з того що є і Кіа та Ніссан не самі погані варіанти
Вилосипедниця• 19 июля 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
После кашкая взяли сороковую 2,4, поездили 4 года и взяли пятидесятку тоже 2,4
Те что 3,5 у них проблемы с коробками частые
Мне эта машина комфортнее чем козлык кашкай.
Чебураха з перцем• 19 июля 2023
Ответ дляВилосипедниця
Дякую за відповідь
Стрекоза любви• 19 июля 2023
З ваших варіантів бачу найчастіше Нісан та Кіа. Машини на вигляд непогані. Далі вже дивіться по функціям та витраті палива.
Істеріомама• 19 июля 2023
Из этих близко и непосредственно знакома с киа, неплохая машина.
Но я бы не стала покупать машину старше 5 лет, слишком мнооо помот годовеякрв зачастую с ней, лучше проще, но новее.
Чебураха з перцем• 19 июля 2023
Ответ дляГербарія сушу
Ех... щасливі люди...
Мамина корзиночка• 19 июля 2023
Ответ длявре_Динка
Ауди до 14 к?
Міс Всесвіт• 19 июля 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
До того їздила на пассаті 11 року, то кашкай 17 року в порівнянні з ним жахливий( теж маю обмежений бюджет, і хочу кросовер, але потрохи подивлсь вже і в сторону седанів😂
Чебураха з перцем• 19 июля 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
У мене був пассат 7 15 року, але американець. Продала, бо почав ’лізти’ де був ударо, але із мінусів це дуже довгий і деже низький. я не могла припаркуватися ніколи нормально і доїхати до лісу щоб погуляти з собакою