Леди_на_драндулете• 19 июля 2023

Допоможіть вибрати кроссовер

Бюджет до 14 т. Дивлюсь автівки 2012-2013 р.
Подобаються великі, але вони геть не економні.
Єдиний варіант знайшла економічний - Шевроле Каптіва на газ/бенз
Але сумніваюсь в ній
Серед маленьких розглядаю Хюндай іх 35, Кіа спортейдж та Ніссан кашкай.
Основні вимоги - недорогі з/ч та маленький розхід.
Який з цих варіантів ви б порадили і чому
Результат:
вже голосів: 511
176 (34.44%) Свій варіант / результат
148 (28.96%) Кіа Спортейдж
122 (23.87%) Ніссан Кашкай
54 (10.57%) Хюндай Іх35
11 (2.15%) Шевроле Каптіва
Вапщета• 19 июля 2023
Ответ дляГербарія сушу
Кіа не економна, але не погана.
Ту каптіва точно не беріть.
Кашкай теж непоганий
А не дивились на нісан рож?
Рож это биток с Америки. Зачем такое советуете?
SevilyaS• 19 июля 2023
ми купили нещодавно dodge journey 2,4, він на7 місць, зручний)
Тишком_нишком• 20 июля 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
Це ж американець. Він буде битий
І що, що битий? Купамбитих їздить по Україні, ви і не знаєте, які вони, їх роблять, як лялечки.
Тишком_нишком• 20 июля 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
я теж за хонду
Ремонт небюджетний.
Тишком_нишком• 20 июля 2023
Ответ длявре_Динка
якщо компактний - ауді ку3 або ку5, якщо більший ку7
я плотно підсіла на ауді. у мене ку3 поки, вже заглядаюсь на більші ку7-ку8
Ви його не ремонтуєте.
Тишком_нишком• 20 июля 2023
Ответ длявре_Динка
Мені достатньо, не уявляю що в того багажника пхати. Чемодани влазять, електро самокат влазить
В мій піддон з плиткою вліз, не машина, а звір, пралку, матрас 160×200 перевозили, дизеля в каністрах на 20 тисяч. Але, не джип, а так гарна машинка, ненизька.
Гербарія сушу• 20 июля 2023
Ответ дляВапщета
Де я СОВЄТУВАЛА бітоксамєрікі?
вре_Динка• 20 июля 2023
Ответ дляТишком_нишком
Ви його не ремонтуєте.
Тільки планові то, але в мене і машине не 10х років
вре_Динка• 20 июля 2023
Ответ дляТишком_нишком
Я переїжджаю муравʼями. Мені легше 100 доларів заплатити, все приїдуть, упакують, погрузять, перевезуть, розгрузять
Нащо свою машинку і свої сили гвалтували?
Вапщета• 20 июля 2023
Ответ дляГербарія сушу
Де я СОВЄТУВАЛА бітоксамєрікі?
А рог это по-вашему что? К нас не продают официальных рогов. У нас они называются кашкаи вроде. Все рогов это американцы
Гербарія сушу• 20 июля 2023
Ответ дляВапщета
Боже відчіпіться, почитайте мої відповіді, нехай вам легше стане
Вапщета• 20 июля 2023
Ответ дляГербарія сушу
Это я в каких ваших влажных фантазиях к вам прицепилась? Все что я сказала не советуете битков человеку. А у вас прям истерика и строчите мне с самого утра
Гербарія сушу• 20 июля 2023
Ответ дляВапщета
В мене ніч, ще раз розслабтесь
Чебураха з перцем• 20 июля 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Ви просто їздити не навчилися
Добре що ви навчилися ъздити по груновим дорогам і ямах на машині з низьким кліренсом. Їхати можна, я не спорю, але навіщо знущатися з машини?
Вапщета• 20 июля 2023
Ответ дляГербарія сушу
В мене ніч, ще раз розслабтесь
Слушайте, ну я понимаю что в эмиграции несладко, но ночами на людей кидаться, то уж совсем плохой звоночек
Фляшунька• 15 августа 2023
Автор, машину купили?
ЗабежАЛОЧКА• 23 августа 2023
А чому краще обирати бензин, ніж дизель, при купівлі десятирічного авто?