Ананомчикус• 19 июля 2023

Аквапарк Карпатія, Мукачево

Чи варто їхати з дітьми в аквапарк в Мукачево? Як вам сам готель? Чи є на території або поблизу заклади харчування? Їхати плануємо без авто
Алиса Михайловна• 19 июля 2023
Так, там чудово. Готель новий. В самому аквапарку можна поїсти, ввечері до центру пройтись. Закладів багато.

автор Ананомчикус • 19 июля 2023
Ответ дляАлиса Михайловна
Дякую за відповідь.
А що по коштам на харчування, не зорієнтуєте? І чи цікаво буде дітям, якщо поїхати днів на пʼять та зупинятись в готелі від аквапарку?
Алиса Михайловна• 19 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
Дякую за відповідь.
Нормальні ціни. М´ясо 80-90 грн. Овочі, гарніри 40-50. 5 днів там нічого робити, мені здається. Але там можна взять екскурсію. Наприклад, в Хустський край, в Ужгород.
автор Ананомчикус • 19 июля 2023
Ответ дляАлиса Михайловна
Дякую за відповідь
Юлия Крамарева• 19 июля 2023
В аквапарку класно.Ми жили в готелі біля з/д вокзалу.В аквапарк їздили на таксі,у місті ми були 2 дні,нам було мало 2 рази відвідати аквапарк.
Днів 5 думаю було б більш доречно,син згадує часто нашу поїздку, аквапарк йому дуже сподобався та і мені теж.
автор Ананомчикус • 20 июля 2023
Ответ дляЮлия Крамарева
Дякую за відповідь