19 июля 2023

Чи несе байєр відповідальність, якщо товар прийшов не того розміру?

Замовила футболки комплектом, в комплекті лиш 1 того розміру, що заявляла, решту різнобій. Відповідь байєра, що фірма не дорога, в них так буває, перепродайте, ніхто нічого міняти не буде. Кошти всі оплатила наперед, чоловік злий, каже що я лох ((
Несу пургу 19 июля 2023
Я вважаю, що відповідальний
автор Фісташкова кава 19 июля 2023
Ответ дляНесу пургу
Я вважаю, що відповідальний
5 штук проліт(((
Рання пташка 19 июля 2023
Ні, баєр це посередник.
Але нехай покаже скрін замовлення
Несу пургу 19 июля 2023
Ответ дляРання пташка
Ні, баєр це посередник.
Але нехай покаже скрін замовлення
А гроші за що бере?
Рання пташка 19 июля 2023
Ответ дляНесу пургу
А гроші за що бере?
За викуп. Хто не хоче платити баєру тихенько вчиться сам купувати)
Свезло так свезло 19 июля 2023
Таке буває, що приходить не той розмір. Але щоб аж 5 штук в одному замовленні. Дуже дивно. Просіть скрін замовлення
Рання пташка 19 июля 2023
Кошти всі оплатила наперед))) це шедевр. Баєр має ще й за свої вам викупити?
автор Фісташкова кава 19 июля 2023
Ответ дляРання пташка
Ні, баєр це посередник.
Але нехай покаже скрін замовлення
Не додумалася до цього. Прийшла ніби ростовка
барабанщица 19 июля 2023
Якщо з боку баєра не було помилки в замовленні, то не несе. Зазвичай, це вказано в умовах замовлення.
наКоблучках 19 июля 2023
Просіть скрін викупу замовлення, якщо баєр вказала правильно, то це Ваша проблема, якщо помилилась вона, нехай розрулює.
Свезло так свезло 19 июля 2023
Ответ дляФісташкова кава
Не додумалася до цього. Прийшла ніби ростовка
Що за фірма?
Рання пташка 19 июля 2023
Ответ дляФісташкова кава
Не додумалася до цього. Прийшла ніби ростовка
Якщо вона вірно замовила, то це не її вина
Контрольница 19 июля 2023
Просити скрін, де видно що ви просили М, вона замовила М.
Може то вона помилилась при замовленні, тоді хай сама ходить. Якщо магазин так прислав, то вона не винна .
автор Фісташкова кава 19 июля 2023
Ответ дляРання пташка
Кошти всі оплатила наперед))) це шедевр. Баєр має ще й за свої вам викупити?
Я десь претензії щодо цього висловила? Я уточнила, щоб не писали щоб не оплачувала.
Меня много 19 июля 2023
Ответ дляНесу пургу
А гроші за що бере?
За допомогу викупу. Іноді у барʼєрів є можливість до заказу оплатити страховку від того, що товари приходить проблемний, тоді барʼєр поверне кошти і сам буде все розрулювати. Здогадайтеся, як багато бажаючих на страховку?
Меня много 19 июля 2023
Ответ дляКонтрольница
Просити скрін, де видно що ви просили М, вона замовила М.
Може то вона помилилась при замовленні, тоді хай сама ходить. Якщо магазин так прислав, то вона не винна .
Все правильно.
Рання пташка 19 июля 2023
Ответ дляФісташкова кава
Я десь претензії щодо цього висловила? Я уточнила, щоб не писали щоб не оплачувала.
Ясно.
ОдинРазНадетое 19 июля 2023
Байер или дропшипер? 😂 байеры выкупают только то, что вы заказываете
Поумничка 19 июля 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Байер или дропшипер? 😂 байеры выкупают только то, что вы заказываете
В какой то момент посредники переименовались в байеров))
Ms. Скромность 19 июля 2023
Колись мені тут прислали не те,що я замовила. Відморозилися всі((
Червона калина 19 июля 2023
Мой посредник несет ответственность. Оставляла такие заказы у себя, возвращала деньги. Дальше продавала или отправляла назад я не знаю.
За свою работу она берет 10%
Показушница 19 июля 2023
Вернуть можно всё. Просто ,смотрите,стоял ли футболки плату за пересылку на обмен ?
автор Фісташкова кава 19 июля 2023
Ответ дляПоказушница
Вернуть можно всё. Просто ,смотрите,стоял ли футболки плату за пересылку на обмен ?
Не вартують точно. Та вже, буду в мінусі)
автор Фісташкова кава 19 июля 2023
Ответ дляЧервона калина
Мой посредник несет ответственность. Оставляла такие заказы у себя, возвращала деньги. Дальше продавала или отправляла назад я не знаю.
За свою работу она берет 10%
В нас беруть за вагу.
Online_shopping_ 19 июля 2023
Чомусь думається, що то фірма Лефтіс😂
В них є такі трабли з комплектами.
Але, посередник, щоб зняти всю провину з себе показує скрін з замовлення і якщо все в замовленні вірно, то вибачте але провина не її. 🤷
автор Фісташкова кава 19 июля 2023
Ответ дляOnline_shopping_
Чомусь думається, що то фірма Лефтіс😂
В них є такі трабли з комплектами.
Але, посередник, щоб зняти всю провину з себе показує скрін з замовлення і якщо все в замовленні вірно, то вибачте але провина не її. 🤷
Саме так, фірму ви вгадали. В мене шок) раніше таких проблем не було з ними(фірмою) .
автор Фісташкова кава 19 июля 2023
Ответ дляOnline_shopping_
Чомусь думається, що то фірма Лефтіс😂
В них є такі трабли з комплектами.
Але, посередник, щоб зняти всю провину з себе показує скрін з замовлення і якщо все в замовленні вірно, то вибачте але провина не її. 🤷
Я впевнена що то не вина посередника, бо це був комплект, а в комплекті ’сюрприз’. В них там що біда з комплектувальниками?
Online_shopping_ 19 июля 2023
Ответ дляФісташкова кава
Саме так, фірму ви вгадали. В мене шок) раніше таких проблем не було з ними(фірмою) .
Ну, бо це не вперше з ними
І як посередник, я завжди попереджаю,що фірма не айс. Розпаровки, недокомплект, або просто не доклали.
Online_shopping_ 19 июля 2023
Ответ дляФісташкова кава
Я впевнена що то не вина посередника, бо це був комплект, а в комплекті ’сюрприз’. В них там що біда з комплектувальниками?
Ну, яка ціна така і якість))
автор Фісташкова кава 19 июля 2023
Ответ дляOnline_shopping_
Ну, яка ціна така і якість))
Не повірите, я своїй малявці багато чого купувала, носиться супер круто, переться на ура. Але от за такі трабли не знала, вперше так.