Завжди з рушником• 19 июля 2023

Сковорода із диска. У кого є?

Вона взагалі практична? Часто користуєтесь?
Я періодично то загораюсь купити, то знов остиваю. Хто не знає я про таку штуку на фото
Тут как тут• 19 июля 2023
Голосом Тітомира: Єто сан-франциско, сковорода из диска!

Шеллар• 19 июля 2023
Із борони). Чудова річ для відпочинку на природі.
Ширли-Мырли• 19 июля 2023
на дачі така
інколи скажемо овочі, картоплю та ін
Небалувана Галя• 19 июля 2023
Картошка в ней вкусная...все.
Если шо б було, купите, но пользоваться ею каждый день не будете точно. Громоздкая, долго остывает
Аль де Барановна• 19 июля 2023
Користуємось лише на свята,картопля неймовірна виходить,для іншого не використовували,не знаю
автор Завжди з рушником • 19 июля 2023
Я так розумвю смажити картоплю в основному, ковбаски, овочі.
Що ще?
Рассказница• 19 июля 2023
Класна штука. Смажимо картоплю на природі. Коли їздимо на рибалку, то рибу в муку в на сковороду. Виходить дуже і дуже смачна, ті карасики аж солодкі. Колись ребра там смажили, то ребра , шашлик кращі на мангалі. Ще ковбаски супер на ній

Пошаманю• 19 июля 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Що ще?
Рыбу, котлеты, стейки, сырники, оладьи.
Трусиковед• 19 июля 2023
Мій дядько сам зробив. Класна штука. В нього на два поверхи
Кайдашева дочка• 19 июля 2023
Ответ дляПошаманю
Рыбу, котлеты, стейки, сырники, оладьи.
Сырники?Хм..
Кайдашева дочка• 19 июля 2023
Молодую маленькую не чищенную картошку на даче в масле подсолнечном жарим .И все .И это за 5 лет
Mede• 19 июля 2023
Чоловік зробив таку років 5 тому. Картопля фрі на ній смачна, картопля з м´ясом і овочами - теж. Усе інше - таке собі. До того ж дуже велика витрата олії. Вже років зо два не користуємося
Кайдашева дочка• 19 июля 2023
Ответ дляMede
А помыть?То еще счатье
Mede• 19 июля 2023
Ответ дляНаталья-249d
А помыть?То еще счатье
Точно, забула про це
Кайдашева дочка• 19 июля 2023
Ответ дляMede
Точно, забула про це
У нас она почему то еще и ржаветь вздумала
Може ще третю?• 19 июля 2023
У мене дві ) . Одна на дачі,другу тягаю з собою на вилазки з палатками
ХуАнита• 19 июля 2023
Купуйте,якщо маєте де на ній смажити.Картопелька,курочка,овочі….а рибка яка смачнезна
Може ще третю?• 19 июля 2023
Ответ дляНаталья-249d
А помыть?То еще счатье
Водою змити і випалити на вогні
Хома з пастою• 19 июля 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Що ще?
мясо вкусное. У меня такая с крышкой. На природе часто использовали.

Амелі на мілені• 19 июля 2023
А не прилипає до неї?
Амелі на мілені• 19 июля 2023
Ответ дляНаталья-249d
О, у мене казан біол, то поржавів, ми його відшкребли, випалили, прокалили, змастили, знов прокали, а вода у ньому все рівно чорна(( І як ним тепер користуватися(
Леди Г• 19 июля 2023
Ответ дляАмелі на мілені
А не прилипає до неї?
Ні
Тихомандражная• 19 июля 2023
А це хіба харчовий метал??
Леди Г• 19 июля 2023
Борона,її називали в Яремче чоловік побачив і вирішив собі купити,ми плов робимо та картоплю,м´ясо стежками не пробували
я Кукарача• 19 июля 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Що ще?
Да все насвете на ней жарить парить и тушить.рыба, овочі,грибы,рагу,всякое мясо,и даже оладки
Я считаю єто крутая штука,у знакомых на море такая огромная,на всю толпу 20 чел,жарили картоху,мясо и тд.а детям оладки,сразу штук 20 получается
я Кукарача• 19 июля 2023
Ответ дляMede
Ну тзвините, какой обьйом сковороды такой и олии
Король дивана• 19 июля 2023
Я вважаю просто іграшкою.самий звичайний чорний метал,який ржавіє і не призначений для контакту з харчовими продуктами.
ЧукИГеки• 19 июля 2023
Ответ дляТут как тут
И по вашей кухне тысячи огней!
Титомир в місті Суми народився, тьху.
Где тут 0?• 20 июля 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Що ще?
Плов в ней вкусный.