Для драки• 19 июля 2023
Подруга худіє. Характер став жахливим.
Дружили 2 роки. Вона була дуже повна 150 кг. Звісно вона любила попоїсти, випити - була весь час весела, легка на підйом . Але сумувала що не може знайти пару через вагу. Ну я м´яко натякала що тільки спорт, массаж, і правильне харчування зроблять її стрункою. Ну і ось з жовтня минулого року вона почала худнути. Багато працює, не зривається. Результат є. - 50 кг.
Але з характером стало страшне. Вона постійно ображається. Причому з істерикою. Пішла без неї каву пити - все день не балакає. Кажу ти схудла - пішли сукню купим на проміжкову вагу. Прямо кричить я не буду на сало 120 кг купляти сукню. Куплю коли 70 буде. Мовчу. Купила сама сукню на пару розмірів менше і питає - як тобі. Кажу ще ранувато її, треба схуднути. Псіхонула порізала сукню.
Каже як я тобі в новій вазі. Кажу супер але підключай массажиста. Прямо кричить - я не буду!
Я кажу може тобі до психотерапевта, що тебе штирить? Вони всі шарлотани- сама вирулю.
Із за того що вона вічно псіхує, ображається я стала її уникати.
Вона виховала мене на бесіду.
Я їй і кажу - ми дорослі люди. І ми маємо спілкуватись на рівні дорослий дорослий. А не один вічно ображається, а другий виправдовується.
І вона мені видає. Я знаю чого ти віддалилася. Ти мені заздриш, я стала гарною, стрункою, і ти бачиш в мені конкурента.
Занавіс.
Я тепер думаю наскільки нормальні ці процеси.
Чи продовжувати дружбу?
Вона виховала мене на бесіду.
Занавіс.
Чи продовжувати дружбу?
Для драки
• 19 июля 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Бо сексу немає
Так і раніше не було.
Для драки
• 19 июля 2023
Ответ дляКраденые абрикосы
Подруге надо вас терять
Можливо. Я перед цим не зустрічалась з нею.
Вона сама мені подзвонила на зустріч погукала
Ви повинні її підтримувати та приймати яка вона є повна чи худа, більше хвалити за зусилля, а не говорити що їй робити, масаж, сукня. Нікому не потрібна ваша критика, сприймайте такою як є. І обговорюйте позитивні аспекти схуднення. Бо це важка праця для неї та психологічно вона себе заганяє в розлад харч повед. А ви додаєте іди на масаж, спорт, це поганіша мотивація із всіх коли цькують давай давай. Вона сама до цього прийде
Я инженер, меряю от 1• 19 июля 2023
Люди з дуже великою вагою часто заїдають свої психологичні проблеми. Коли подруга могла смачно поїсти - їй було простіше жити. Тож без психологічної допомоги вона таки не вирулить...
ЧорноброваЯ• 19 июля 2023
У нее стала завышена самооценка)
Дальше будет хуже, начнет вас унижать
Для драки
• 19 июля 2023
Ответ дляRyramily
Тю, ну ми ж повинні про щось спілкуватись.
Вона сама мені постійно розказує що і скільки вона зїла які вправи вона робила, скільки кроків поошла. Що мені мовчати?
Уходя дверю не хлопать• 19 июля 2023
Плюсуюсь к шестому комменту. Плюс с едой перестали поступать в нужном количестве многие вещества, от этого портится настроение. Я бы для начала сократила общение, а там видно булет.
Ответ дляДля драки
Треба говорити що вона молодець, бо це складні зусилля, а не радити що краще, вона знає що краще. Можете детально розпитувати, переходити на інші теми.
Для драки
• 19 июля 2023
Ответ дляRyramily
Тут скоріш занижена
Там не зрозуміло. Вона транслює яка вона крутезна. Постійно проговорює що хтось її похвалив, що хтось її боїться, що хтось на неї подивився. А коли де якісь чоловіки шуткують, хочуть познайомитись зразу дає задню
Янгол в камуфляжі• 19 июля 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
У нее стала завышена самооценка)
Дальше будет хуже, начнет вас унижать
И в итоге сожрет, как вишенку с торта
Ответ дляДля драки
Ох, думайте самі чи потрібна вам токсичність, трохи віддаліться, постійно підлизувати теж не варіант. Їй потрібен психолог 💯
Для драки
• 19 июля 2023
Ответ дляRyramily
Ну я ж не кажу - добрий ранок! Потрібно іти на массаж.
Вона хвастається фігурою, а там самі розумієте , шкіра обвисла.
Вона питає - круто?
А що мені брехати?
Я й кажу треба массажиста, обгортання, скраби додати
Вона питає - круто?
А що мені брехати?
Краденые абрикосы• 19 июля 2023
Ответ дляДля драки
Хвалить,восхищаться ,называть дрыщом и никаких советов типа ,иди к массажисту
ЧорноброваЯ• 19 июля 2023
Ответ дляRyramily
Тут скоріш занижена
Нет, я знаю о чем говорю)
Тоже худела с огромного веса и отыгрывалась на всех))
Мне казалось, что я лучше их в разы)
Для драки
• 19 июля 2023
Ответ дляКраденые абрикосы
І це будуть здорові стосунки?
ЧорноброваЯ• 19 июля 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
И в итоге сожрет, как вишенку с торта
’Если тебе кто-то запрещает есть - сожри и его’
Для драки
• 19 июля 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
Нет, я знаю о чем говорю)
Мне казалось, что я лучше их в разы)
О! Після вашої фрази в мене теж виникло враження що вона відіграється на мені.
Може дасте слушну пораду
ЧорноброваЯ• 19 июля 2023
Ответ дляДля драки
Може дасте слушну пораду
Сразу обрывать разговор как только чувствуете желчь от нее
Щось не спиться• 19 июля 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
100%!
Викасикрет• 19 июля 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
Нет, я знаю о чем говорю)
Мне казалось, что я лучше их в разы)
как с лишней кожей справились?
Краденые абрикосы• 19 июля 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
Нет, я знаю о чем говорю)
Мне казалось, что я лучше их в разы)
Я ещё лучше,я бросила курить))и иногда рассказываю,какая у меня сила воли.
Дую на вітер• 19 июля 2023
Ответ дляДля драки
Кивать головой, угукать и периодически восклицать ’ ты такая молодец!’. Но нафиг вам это нужно, я не знаю
Для драки
• 19 июля 2023
Ответ дляЩось не спиться
Автор, вона каже що ви типу заздрите. А яка ваша вага? Є хлопець?
60, є