Viki_333• 19 июля 2023

Токсикоз спасите помогите!

Девочки,напишите пожалуйста какие Вам капельницы ставили?И помогли ли они Вам?Благодарю
Inno4ka-ya• 19 июля 2023
Мне не помогало ничего. Токсикоз, затем гестоз, на 9 месяце+ изжога. Но после 4,5 месяцев стало легче. Причем я до и после беременности здорова, как лошадь.
автор Viki_333 • 19 июля 2023
Ответ дляInno4ka-ya
Кошмар какой
tarveldy• 19 июля 2023
Нічого не допомагало, в другу вагітність не нудило лише коли спала, а токсикоз прийшовся як раз на початок війни, і спати то було щось нереальне
На голодний шлунок нудота збільшувалась в десятеро
Inno4ka-ya• 19 июля 2023
Ответ дляViki_333
Кошмар какой
А я еще дипломную работу писала. Диплом на 5 месяце защищала. Вспоминаю то время с содроганием. Как ни странно, не тошнило от макдака и киви. На всю жизнь наелась
Alexsandra• 19 июля 2023
Ответ дляInno4ka-ya
Дійсно, ківі чудо фрукт.
У мене токсикозу не було, но перед родами печія була. І ківі ідеально допомогав. Зразу знімало печію.
ВыдраВГетрах• 19 июля 2023
Был токсикоз 3 месяца, помогало есть очень маленькими порциями и сразу в горизонтальное положение. И апельсины, ела их килограммами
NafffAnja• 19 июля 2023
Нічого не допомагало. Крапельниці в тому числі. Бетаргін пару разів полегшував стан, але якось ситуативно - не завжди.
-6 кг за 4 перші місяці
І то тільки тому, що я насильно запихала хоч шось між приступами блювоти.
Після 16 трохи полегшало, але почалась дика печія
Тобто по суті промучилась я до самих пологів
І це при тому, що перші 2 вагітності нудило трішки тільки до 12 тижнів
автор Viki_333 • 19 июля 2023
Ответ дляNafffAnja
-6 кг за 4 перші місяці
Я в першу також так змучилась ,і печія і вздуття.Але зараз нудить 24/7,не можу не спати,не їсти
Ирина Ткаченко• 19 июля 2023
Краще зверніться до свого гинеколога. Зі мною в палаті лежала дівчина, яку рятували від наслідків токсикозу. Їй безперервно вливали крапельниці
автор Viki_333 • 19 июля 2023
Ответ дляИрина Ткаченко
Жах,но хоч все нормально завершилось?
Ирина Ткаченко• 19 июля 2023
Ответ дляViki_333
Жах,но хоч все нормально завершилось?
Сподіваюся, що добре. Бо вона вже до мене заходила, коли я народила. А до цього тиждень лежала, не встаючи. Бо довела себе до такого виснаження постійною блювотою.