400 мільйонів гривень виділила держава на виробництво розважальних серіалів для структур, пов’язаних з друзями офісу президента та міністра культури
Згідно зі аналізом державних закупівель на виробництво серіалів в 2023 році на непрозорих конкурсах під свої фірми, держава виділила 400 мійльонів гривень:
400 мільйонів гривень - це ДВАДЦЯТЬ ЧОТИРИ ТИСЯЧІ Fpv-дронів-камікадзе, ДВАДЦЯТЬ ЧОТИРИ тисячі точних ударів по російським окупантам, сотні врятованих життів украінських воїнів. Яким під час війни потрібна зброя та забезпечення, а не новорічні серіали, які будуть якось на колінці ліпити.
Краща розвага - коли в новорічну ніч будуть крутити відео з ураженням російських окупантів тими самими дронами-камікадзе, які придбають за гроші, які знімуть з фінансування нікому не потрібних серіалів.
Коли президент обмежить нецільові витрати державного бюджету на «новорічні комедії» під час війни? Невже телевізійники не могли б якийсь час попрацювати за волонтерський рахунок, збирати гроші на свою творчість?
Бо народ збирає кошти на озброєння і в першу чергу на дрони, тому що державний бюджет в значній мірі йде на інші, далекі від війни цілі.
Як тільки совість дозволяє видавати на це гроші, і як тільки совість дозволяє тягнути з бюджету ці гроші у кіношників
Президент Зеленський та голова офісу Єрмак, які самі є кінопродюсерами, мають негайно відмінити цю ганебну розтрату державних коштів, і спрямувати ці гроші на озброєння. Закупівлі цих фільмів треба відмінити, контракти розірвати, а гроші спрямувати на Fpv. Це буде правильна історія, яка викличе повагу до президента і позитивну реакцію серед суспільства.
Чекаємо на рішення Верхоновго Головнокомандувача і відміну усіх витрат на далекі від війни розважальні проекти.
під час війни такі сумнівні «розваги» - це ганьба для держави.
ФБ Бутусов
Ответ дляТатьяна-57fb
ваш пост призывы против власти , не подтвержденные ссылки не читайте люди это все вранье сколько вам заплатили кацапские выродки ? смотрите а то сейчас к вам в дверь постучат и я думаю что пора проверить кто вы и проверить ваш телефон
Критично думаючі люди виявляється читають переважно «жовту» пресу(
Передивилася все що принесла автор.
Багато взагалі скріни без привʼязки до джерела.
На прохання дати правильне посиланння тобі ставлять купу дизлайків, а автор відправляє кудись)
В стилі рос пропаганди.
Передивилася все що принесла автор.
В стилі рос пропаганди.
Ответ дляEllina Art Girl
Цю владу дійсно обрав народ. Дуже шкода, що наші люди такі довірливі.
Мені вони ніколи не подобались, я завжди була проти.
Тепер маємо, те що маємо.
З приходом цієї влади дійсно стало страшно висловлюватись.
Дуже заздрю оптимістам. Бо я реаліст
Тепер маємо, те що маємо.
Дуже заздрю оптимістам. Бо я реаліст
ок. Кто по-Вашему лучше? Давайте, расскажите, кого выбирали Вы?
cherry_colibry• 20 июля 2023
Ответ дляPole
Мені сьогодні чоловік показував допис в телеграмі, суть якого в тому, що кошти, які нам виділяються іншими країнами в якості допомоги, ми не маємо права витрачати на воєнні цілі((
Можливо, в цьому й причина всіх цих неадекватних витрат під час війни((
Не знаю, наскільки це правда...
и я такое слышала, но есть же раненые, калека, сироты. Как же больно от этого всего
Ответ дляPole
Не знаю, наскільки це правда...
якщо ми не можемо витрачати на воєнні цілі,то,можливо,просто взяти і тупо допомогти малоімущим людям? переселенцям та інвалідам? 2000 і 2520- ось на оці копійки виживають ці вестви населення... Може готовити житло для переселенців?та багато можна що згадати,аби тільки хотіти..
--
А взагалі,вибравши людину, котра тільки і уміла знімати фільми та грати лицем,то чому тепер дивуваться? Фільми та відеоряд у нас головне. А ви-якось перетопчетесь.
--
Ответ дляiryna _b
Крім того, місцеві ради можуть передавати іншим місцевим бюджетам свої бюджетні субвенції. Наприклад, минулого року таким чином Київ передавав свої гроші звільненій від росіян Бучі.
Стаття bbc
Є також можливість передавати частину ПДФО в держбюджет.
’Але я не чула, щоб це хтось робив’, - каже Олександра Бетлій, і уточнює: теоретично така можливість є, але треба прописувати процедуру.
Якщо ж говорити про державний бюджет, то там для того, щоб ’перекинути’ гроші з однієї статті на іншу - наприклад, від міністерства культури, на міноборони - треба вносити зміни до бюджету.
’Для цього парламент має проголосувати поданий урядом законопроєкт’, - пояснює економістка, але зауважує, що і тут треба враховувати, що практично усі невійськові видатки зараз фінансуються за рахунок міжнародної підтримки, яку не можна витрачати на оборону і безпеку.
Стаття bbc
Київ хотів передати Херсону. 100 млн для початку.. Херсон відмовився,(,бо там все добре.мабуть..)
Оксана-004e• 20 июля 2023
Ответ дляMarimuha
Не знаю, мне при всех до зели нормально было, даже с ненавистным порохом, квартирку купила, в путешествия ездила по безвизу и в магазине не думала что взять - сыр или кусок мяса
Оксана-004e• 20 июля 2023
Ответ дляЕленнн
--
Останутся только зрелища, главное хуже не будет
Ответ дляОксана-004e
Аналогично.
Раньше понятное дело крали, но вот так, чтобы в наглую да с таким масштабом, да еще в войну! Это жесть просто(((.
В шоке была, что выбрали его и его компанию. Что дурачков больше, чем нормальных. А сейчас тоже, что эти люди, слава богу не все, но к сожалению достаточное количество, до сих пор не прозрели.
Пі@ари,злість розриває,коли люди гинуть такі гроші кінську знімати.Ті срані ВПО зняти хочуть якщо ти виїхав з країни,а чим мені допомогли за 1,5 року.Нас,маріупольців,кинули як кутят.Мер тварюка,зрадник пилить міський бюджет,кинув нас помирати у місті і ніхто навіть з посади не зняв його.Майданчики спортивні біля центрів «Я Маріуполь» хоче робити за шалені гроші в той час, коли деяки сироті,літні люди та дуже вразливі категоріі маріупольців не знають як виживати вже 1,5 року.Ті,хто в інших містах ,ніж Київ,Львів,Днепр,Вінниця ,в більш маленьких і немає ціх центів не мають змогу навіть розраховувати на ту срану гуманітарну взагалі.А вони ж мають усі списки ВПО і могли відправляти допомогу своїм маріупольцям.Жодної помічі з житлом за 1,5 року в Україні,хоча б на перший час ніхто не оказав.А потім дивуються, чому люди не виїжджають з окупації.Так є ті,хто виїжджав, але не зміг тягнути аренду в силу віку,маленьких дітей, стану здоровʼя,бо багато хто і інвалидами стали після того як рашисти нас бомбили, та вимушені були повернутись якщо щось вціліло.Далі держава порахувала коефіцієнти компенсації,і виявляється що тепе, можна замість своїх гарних квартир з меблями,ремонтами,технікою та іншим,отримати 15-20 тис $,за які нічого не купити навіть з нерухомості у нормальних містах з роботою,про все інше взагалі забути ,ніби до того ти не жив і нічого не мав,ти тупо нуль країна тебе також помножила на нуль.Також старі батьки ,які тупо безхатченко тепер,у 80 років і мають лише хвороби,а ти думаєш яку у не самому юному віці відновити життя та ще витягнути двох студентів та батьків.Я та моя родина не хочемо іншої країни для життя ніж моя,але читаючи новини просто не розумієшь що ми не побачимо при житті розквіт країни з такими ворами,корупцієй.
Оксана-004e• 20 июля 2023
Ответ дляLenakaBro
Аналогично.
Эти люди до сих пор его восхваляют, нахваливают. Вот для этого и выделяют бабло на марафоны, что бы не обрели связь с реальностью. Тут боты тоже самое делают. Это целая индустрия
Ответ дляmeggi@@
А вы поезжайте в США. Там очень хорошо. В Украине так и через 200 лет не будет.
diamond_shop• 20 июля 2023
Ответ дляDonnafugata
Так.
А цей військовий, хто не знає, втратив обидві ноги на війні. І це до нього шуляк приходила виясняти стосунки в палату через скандальний закон.
це не той військовий, я цього знаю
Я більше року не дивилася телевізор, лише новини в інтернеті, приїхали в Україну і я не можу нічого зрозуміти, та телебаченні серіали, ліга сміху...
Мені ще на початку війни шкребло, коли артисти виїзжали, щоб на армію грошей заробити, але якось думала, що хоч допомога, но я вже б не пішла на такі концерти, мені було б соромно
diamond_shop• 20 июля 2023
Ответ дляiryna _b
На скільки я розумію проблема в тому,що не прописана процедура ,як перекидувати ці гроші на міноборону . А також з самого початку в бюджеті України дивно статті витрат прописані.
Але я не розумію чому їх не можна витрачати на нормальні укриття для тих самих навчальних закладів ,а не класти бруківку
воно-то так. але тільки вчора читала, як у Дніпрі так перенаправили кошти на дрони через якийсь тендер, зараз не знайду вже, це саме влада Дніпра зробила
Liebelebenn• 20 июля 2023
2 товариша чоловіка на луганському напрямку, виживають лише на волонтерці, зарплатню бойовим солдатам вже 3 місяці не платять. А в нас під містом роблять дорогу....це актуально? А з виділених 30 млн на місто гроші швидко освоюються на пересаджування гарних туй і троянд на нові кущі. Гроші ж треба відмивати. Думаю потрібна реальна військова хунта, з розстрілами крадіїв з найвищих кабінетів. Дуже дорого ми платимо за шапіто пана Коломойського, яке в нас гастролює
Ответ дляPole
Не знаю, наскільки це правда...
Є багато цивільних цілей - облаштування якісних укриттів у школах і садочках, гуманітарна допомога мешканцям Херсонщини, надання постійного нового житла людям, чиє житло було зруйноване
Liebelebenn• 20 июля 2023
Ответ дляТатьяна-57fb
Ремонт дороги, в той час як хлопцям на передку по 2 місяці не платять зп....ок, треба очам не вірити, а включати телемарафон Коломойського ?
Blinking_Star• 20 июля 2023
Бачили очі, що купували. Сподіваюсь, 73 відсотки насолоджуються повною мірою - і шашликами у травні, і розмінованим Чонгаром, і найбільшою корупцією та кумовством за всі часи незалежності.
Snake_dreams• 20 июля 2023
Ответ дляSeehund
Нет, война не закончится -задача империи раздавить не покорных и ввергнуть их в нищету.
Удалено администрацией...
Donnafugata• 20 июля 2023
Ответ дляSnake_dreams
Удалено администрацией...
Були б другою білоруссю. І з нашої території обстрілювали б зараз умовну Молдову, Польщу і т.д.
І так, до 24 лютого нормально жили і розвивались. Купували нерухомість, і їздити на відпочинок почали не тільки в Турцію.