Бавовнятий Пупс• 20 июля 2023
Електроенергію нарахували по новому тарифу?
Щось я все на світі пропустила, а сума прийшла нічогонька. Це вже по новому тарифу?
Не прохожу мимо• 20 июля 2023
Ответ дляMilovitsa
’Щонайменше до 30 квітня 2024 року ціна на газ для населення від газопостачальної компанії «Нафтогаз України» залишиться незмінною і становитиме 7,96 грн за кубометр (з ПДВ).’ Ті у кого газова плита, колонка та опалення - будуть у виграші
Поки не піднімуть газ
Поросенка• 20 июля 2023
Ответ дляЗяблик протестант
400квт це 1,5 тис грн. Тільки один бойлер
В мене бойлер на 80 л споживає 70-90 КВт год на місяць - підключений через розумну розетку, як рахує споживання. Включається лише вночі з 00.00 до 05.00, цілий день гарячий.
Тантрический кекс• 20 июля 2023
Ответ дляПоросенка
А скільки людей сім´я, бо 80-л тільки двом помитися вистачає впритик, третьому вже треба додатково гріти.
Поросенка• 20 июля 2023
Ответ дляТантрический кекс
Двоє і є.
Гріємо на максимум, щоб розбавляти потім.
Не прохожу мимо• 20 июля 2023
Ответ дляMilovitsa
Але електрику вже підняли, а газ до наступного року без змін.
До кінця війни наче без змін
Чесно брешу• 20 июля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Ноути багато не беруть
Ноути і телевізор одночасно? Навіщо?
Мультиварка і гріль - то багато крутять
Я не користуюсь давно ними, гріль на мангалі у дворі
Посудомийка, прання тільки на ніч
Кондиціонери не вмикаю, але в нас будинок і садок/тінь
120 кв м . Світло 580 грн
Ноути і телевізор одночасно? Навіщо?
Мультиварка і гріль - то багато крутять
Посудомийка, прання тільки на ніч
120 кв м . Світло 580 грн
Тому що гра на ноуті запускається. І на телевізорі на великому екрані грається
Не прохожу мимо• 20 июля 2023
Ответ дляЧесно брешу
Ааа) ми не граємо в ігри, дочка теж
Тому не в курсі
Але все одно, ні ноути, ні ТВ не беруть багато електрики
Праска ще багато тягне, але я не прасую вже більше року зовсім
Тому не в курсі
Чесно брешу• 20 июля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Ааа) ми не граємо в ігри, дочка теж
Тому не в курсі
Я не прасую
Флюорография гуся• 20 июля 2023
Ответ дляViktoryjaG
В прошлом месяце заплатила вперед. Так что пока также)
Я тоже заплатила вперёд, но эти козлы прислали мне всередине месяца какой то долг на 180 грн
Флюорография гуся• 20 июля 2023
Ответ дляИрина_Б_
да, у нас бойлер и электроплита, плюс кондер включаем, трешка 80 кв, так же счет 2000 с копейками
У нас тоже электропитания, 120 кв м, но в месяц до 150 квт
Флюорография гуся• 20 июля 2023
Ответ дляНиф_ниф
Ужас, учитывая, что стремятся к цифре 6 грн/квт, и значит додавят, страшно представить сколько будет обходиться коммуналка
Ну в румынии 8 грн на наши деньги. А зп такие же.
Тантрический кекс• 20 июля 2023
Ответ дляФлюорография гуся
150-200 долларов зарплаты и 8 грн? Вот как-то не верится, иначе от голода умирали бы Есть там смерти от голода?
Біле пальто• 20 июля 2023
У меня плита газ, но бойлер, Счетчик день-ночь, поэтому стала включать его после 11 на максимальный нагрев, а утром отключать и весь день пользоваться водой с ночи . 500 грн
Біле пальто• 20 июля 2023
Ответ дляФайна дівка
45 кВ. 118 грн, я не знаю як так.
А у вас Счетчик сам передает показания или подаете?
Флюорография гуся• 20 июля 2023
Ответ дляТантрический кекс
У кого у нас 150 уе зп,? У вас лично? Зп за низкоквалифицировпнный труд У нас 300-400 уе
Гарні диньки• 20 июля 2023
Ответ дляНиф_ниф
Мені і уявляти не треба.
Забудовник не встиг до війни будинок поставити на баланс ДТЕК. Платили по комерційному тарифу (близько 7 грн/кВт).
Рахунки за електроенергію взимку: 5-6 тисяч. Влітку: близько 2 тисячі.
Квартира трикімнатна.
З бісиками• 20 июля 2023
Ответ дляТантрический кекс
С кондиционером и меньше 100 кВт нагорает, как у старушки с одной лампочкой и холодильником? Маловероятно. Или вас дома не было.
Ну ми працюємо, але ввечері дома. Лампочки всі діодні, холодильник новий(в нас з заміною холодильника на новий на 80-100 кВт в місяц стало світла менше), телевізор ми дивимося рідко (1 раз в день за вечерею), комп теж працює ввечері, кондиціонер в нас інверторний і якісний(він менше світла тягне). І я слідкую, щоб світло не горіло там, де нікого немає
З бісиками• 20 июля 2023
Ответ дляФлюорография гуся
В маленьких городах з/п 300-400$ за счастье, многие работают за минималку. А цены на свет везде одинаковые, что в селе, что в Киеве
inneska-85• 20 июля 2023
Ответ дляА я кумедна
Ничего себе сумы. У нас 200 грн
у меня 300 грн за июнь.намотали 114 кВт.
Ширли-Мырли• 20 июля 2023
Ответ дляЛепетун
Поменяйте бойлер, это жесть 400 кВт.
У нас 160 л хватает на день, на троих, и то не спускается вода до холодного.
Посуда в ПММ намного экономней чем мыть водой с бойлера.
В кухне у меня маленький на 10л, он так помыть овощи, вытереть со стола.
А когда не было ПММ, то бойлер на 80 л спускался чисто посуду помыть один раз
Поменяли уже) прошлый был 8 лет, этому ещё года нет. Расход абсолютно одинаковый. Для посудомоечной машины нет места на кухне. Чтоб ее куда-нибудь впихнуть нужно менять кухню. На это пока не готовы
Файна дівка• 20 июля 2023
Ответ дляБіле пальто
Самі, точніше, господар квартири.
Ширли-Мырли• 20 июля 2023
Ответ дляЗяблик протестант
До подорожания электричества за свет платили 1300-1500 грн. Сейчас минимум на 1000 больше
Ширли-Мырли• 20 июля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Ноути багато не беруть
Ноути і телевізор одночасно? Навіщо?
Мультиварка і гріль - то багато крутять
Посудомийка, прання тільки на ніч
120 кв м . Світло 580 грн
Ноути і телевізор одночасно? Навіщо?
Мультиварка і гріль - то багато крутять
Посудомийка, прання тільки на ніч
120 кв м . Світло 580 грн
Это прекрасно что у вас гриль во дворе. Но не всем так повезло в жизни
З бісиками• 20 июля 2023
Ответ дляШирли-Мырли
На 80 у нас. И да, постоянно включен.
У меня у квартирантов бойлер на 80 л, света 220-260 кВт, греется нон стопом на максимальной температуре, но бойлер чистим раз в год. Последний месяц прикрутили им немного температуру на бойлере, где то на четверть, так света 171 кВт. Чистили его в апреле.
А я кумедна• 20 июля 2023
Ответ дляШирли-Мырли
С неба людям дом упал