Мальчижка• 20 июля 2023

Шукаю блузку нарядну та сукню в 1 клас. Де купуєте?

Де купуєте, поділіться
МарійКА15• 20 июля 2023
в инстаграмме barni_biz , babyfox.com.ua

Потішаюся• 20 июля 2023
Некст
автор Мальчижка • 20 июля 2023
Ответ дляПотішаюся
Некст
я там вже прикупила. хочу щось нарядне ще.
ПочтальЁнша• 20 июля 2023
В державних школах наче у вишиванках ідуть чи вам просто красиве плаття на якесь свято?
сЛАдКОежКА• 20 июля 2023
Ответ дляПочтальЁнша
В державних школах ідуть за бажанням.
ПочтальЁнша• 20 июля 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
В державних школах ідуть за бажанням.
Нема одностайного рішення від вчителя? Наші друзі ходили у вишиванках і в 21, і в 22 році. В минулому році у сина подруги всі були у вишиванках, в перший клас ішов.
сЛАдКОежКА• 20 июля 2023
Ответ дляПочтальЁнша
До посадових обов´язків вчителя не входить вирішення форми одягу учнів.

ПочтальЁнша• 20 июля 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
А чому тоді є одностайне побажання? У нас нема форми по регламентах в усіх школах, але все ж таки є прохання вчителя. Чи ви проти вишиванок?
сЛАдКОежКА• 20 июля 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Прохання можливо і є але це за бажанням батьків. Я проти
’ шароварщини’ і використання вишитого одягу на недоречних для цього подіях. Не бачила жодної дитини, яка проживає за кордоном в національному одязі своєї країни на шкільних святах .
Колись в коричневих формах і фартухах те саме зараз з вишиваним одягом.
Для цього ж свято вишиванки, день народження Шевченка, вечорниці і інші свята, де доречно одягнути вишиванку але і це тільки за бажанням.
ПочтальЁнша• 20 июля 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
Від вашого написаного і склалося враження, що ви проти, але якщо прийти на лінійку, то зараз багато є бажаючих самостійно вдягти вишиванку. І це честь, носити такий гарний одяг, як на мене. В умовах сучасності так точно.
А мені подобається вбрання для школярів, яке не повсякденне. Як і форма, яка раніше теж була гарною. В Британії теж у формі діти ходять до школи, це теж шароварщина? Але там ніхто не противиться ходити так. Як і у нас в гарних приватних школах є форма. Це відділяє дитину школяра від вуличної дитини, як на мене.
сЛАдКОежКА• 20 июля 2023
Ответ дляПочтальЁнша
В Британії ходять в національному одязі?
Сижу_и_плачу• 20 июля 2023
Я польского бренда SLY купила блузку хорошего качества и платье черное нашего производителя за 400грн по скидке по типу школьной формы, у меня было предубеждение, что так надо)) но вышло очень красиво все равно, яркий рюкзак. Во второй класс дочка сама выбрала черное платье с прозрачными рукавами DNKY - покупала на Answear. А вообще полно платьев у нее разноплановых нарядных SLY и Майорал
сЛАдКОежКА• 20 июля 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Вірне у вас враження - на недоречних подіях, я проти вишитого одягу.
ПочтальЁнша• 20 июля 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
Ні, в шкільній формі. Ви ж поєднали коричневу шкільну форму і теперішній тип одягу для першого дзвоника. «Колись в коричневих формах і фартухах те саме зараз з вишиваним одягом». Це ваші слова? Тому я і написала, що в інших країнах є норма ходити в шкільній формі і вишиванка у нас не рівно шкільна форма, просто інколи прохання від вчителя.
Я нормально ставлюся до такого, тому мені ок і було б простіше дитину до школи одягати, якби була форма. Але це моя думка, не претендую за основу, тому і мої відповіді були скоріше питанням чим ствердженням, порівняно з вами.
Сижу_и_плачу• 20 июля 2023
Ответ дляПочтальЁнша
А в нас такого нема - вчителька не просила приходити всім у вишиванках. Ще такого не було - лише певні дні - день вишиванки і ще в якийсь день - не пам´ятаю. А приходять на 1 вересня хто в чому. Я вдягаю дитину у стриманону діловому стилі, але щоб святково і гарно.