Червона рута• 20 июля 2023
Це жесть, яка самооцінка…)))
Невже вона не бачить себе зі сторони, ніхто з близьких не підкаже, що це не для її фігури модель купальника🤯
Чи то для хайпу, дівчата? Як вам?
Області пітьми• 20 июля 2023
Ви заздрите?
Їй комфортно. А Вам яке діло до сторонньої жіночки в купальнику?
Червона рута
• 20 июля 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
Покажіть себе у купальнику, як треба
Я б таке не одягнула, так як знаю свої слабкі сторони і не вважаю свою фігуру ідеальною.
Області пітьми• 20 июля 2023
Ответ дляЧервона рута
Це вже Ваші особисті проблеми
Птица секретарь• 20 июля 2023
Ответ дляЧервона рута
Она считает себя идеальной и мужики в это поверят
Fashion_besties• 20 июля 2023
Очень хорошая модельная фигура!
Я уверена, что она легко может выиграть контракт на рекламу куриных ножек для птицефабрики
Играю_на_кларнете• 20 июля 2023
Та зараз вся мода така
Жирні в топах без ліфчиків і у велосипедках)
Вже й не дивуєшся)
18 мнеУЖЕ• 20 июля 2023
Ответ дляЧервона рута
То покажіть, що носите
КоКоКоКоКоКо...• 20 июля 2023
Автор, если б вы создали тему ’как я вам в купальнике’ с этой фоткой,ох наслушались бы
Шпондєр• 20 июля 2023
Автор, она больна на голову, это давно известный факт. Там психические отклонения 100%.
12 галюцинаций• 20 июля 2023
У Лены сегодня охваты взлетели, благодаря таким, как вы) Она знает почему это делает))
Незламна• 20 июля 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
Та зараз вся мода така
Вже й не дивуєшся)
Так она и не жирная. Ее вес в пределах здоровой нормы
Скажений гудзик• 20 июля 2023
Ахаха. А що з колінами? Це целюліт чи що? Біла троянда для підтримки підборіддя мабуть.
Коленная ложечка• 20 июля 2023
Але ж ви дивитеся її фото, аж сюди притащили, думаєте про неї, а вона про вас - ні.
Fashion_besties• 20 июля 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
Покажіть себе у купальнику, як треба
Ото вас триггернуло 😁
Наверное, думаете «если эту дамочку так зафукали, что тогда со мной сделают» 🐍🐍🐍
ЗаведУющая• 20 июля 2023
Думаю, купальник не для купания и не для пляжа, а для других целей. Для этих целей очень даже не плохо.
Заздрість то погано• 20 июля 2023
опять она?? уже ж было с купальником или чем-то разборки и хайп
ЖаннаНеАгузарова• 20 июля 2023
Чи й не пофіг хто як виглядає в купальнику, дивіться за собою, щоб вас у собі все влаштовувало
ПушАпница• 20 июля 2023
Як прикро але то факт в нашому суспільстві, занадто багато думок про те що скажуть люди, а людям то насправді пофіг. Але ж нас так ростили приховувати недоліки, типу не ранити отчуючих, та хто ж вказав на ті недоліки, покажіть мені той ідеал ? Гарна і здорова самооцінка добре покращує життя.
Куда ж без меня• 20 июля 2023
Ответ дляЧервона рута
Это только ваши личные проблемы. Человек может носить, все, что ему нравится и не смотреть не мнение окружающих. Хотя мне тоже не нравится, но это же не мое дело и я не имею права кого-то обсуждать.
ПазлШредінгера• 20 июля 2023
Ось саме тому я за прості і базові фасони купальників без зайвих деталей - вони не приковують увагу до неідеальності фігури, а у випадку з красивим тілом, саме на ньому фіксують
Fashion_besties• 20 июля 2023
Такое ощущение, что тело и литсо принадлежит разным людям разного поколения