Пишущаяся• 20 июля 2023
Не ем сахар
Когда ломать перестанет?
младокошкина• 20 июля 2023
Ответ дляНе худа ні разу
неделю где-то, при условии норм. количества белка и жиров.
Да ну, неделю. Две недели невыносимо хотелось сладкий чай с едой, где то через месяц немного попустило. А через три уже точно равнодушие полное.
Області пітьми• 20 июля 2023
Меня ломало 2 месяца конкретно. Позвольте себе конфетку на завтрак, будут срывы
Луковая• 20 июля 2023
я не ем уже 2 года
привыкла буквально ща пару дней
но я больше по мясу чем по тортикам
привыкла буквально ща пару дней
но я больше по мясу чем по тортикам
Сама купляю квіти• 20 июля 2023
Я уже второй год и все равно борюсь с тягой к сладкому. Иногда (раз в месяц-два) случаются срывы. Но у меня зависимость, из-за чего и пришлось отказаться. Стоит только лизнуть что-то - и я съем ведро сладостей.
КвартираЧья• 20 июля 2023
Пару днів. Але я спокійно відношусь до солодкого.
Але я прекрасно добирала і перебирала калорії м´ясом, сирами м´якими і т.д.
ФрекенБок• 20 июля 2023
9 міс.чистого харчування без цукру. А до того була поступова відмова і чіт міли. Зараз мене не приваблює нічого з солодкого. Навіть під носом можуть їсти, чи сама купую членам сім´ї - то мене не торкає. Це не мій продукт. Раджу, разом з відмовою від цукру відмовитися заодно від глютену і інших швидких вуглеводів, буде легше набагато. Ще, раджу мати якийсь запасний смаколик, щоб не зриватися на солодке. Для мене це завжди є горіхи (різні), горіхові пасти, кокос і кокосові чіпси сирі без добавок, шоколад від 90% какао і вище
тяжкаялюдина• 20 июля 2023
Ответ дляФрекенБок
ореховые пасты идут в сахаром в составе или без?
ФрекенБок• 20 июля 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Без цукру звісно. Це може бути продукція Aumi, TOM (у них зараз якраз акція на всю продукцію -10%)
тяжкаялюдина• 20 июля 2023
Ответ дляФрекенБок
а можно ссылку? спасибо
Міряю від одиниці• 20 июля 2023
Ответ дляМаняша28
В мене ломки не було зовсім,але я мед добавляла по трошку.Зараз чай з молоком п´ю,а в каву трохи меду(каву теплу п´ю,якщо що).А так солодкого якщо хочеться сухофрукти,малесенький шматочок шоколадки інколи.
Кстати, заметила, что чай с молоком отлично перебивает тягу съесть сладкое
ФрекенБок• 20 июля 2023
Ответ длятяжкаялюдина
а можно ссылку? спасибо
- тут саме горіхові пасти
- зараз у них на продукцію -20%, вище не правильно написала))
Хи хи, ну ну• 20 июля 2023
Какой в этом смысл, если только не едите его ложками?
Если учесть, что сахар есть практически во всех продуктах
Ну не ела я сахар больше чем полгода и абсолютно ничего не изменилось
Гарантую неперелевки• 20 июля 2023
Ответ дляЛуковая
я не ем уже 2 года
привыкла буквально ща пару дней
но я больше по мясу чем по тортикам
привыкла буквально ща пару дней
но я больше по мясу чем по тортикам
вообще ничего сладкого не едите?
Марфа Українівна• 20 июля 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Это если у вас непереносимости лактозы нет
Обов´зково повноцінно харчуйтесь з жирами. Я раніше дуже легко снідала, то хотілось потім чаю з цукерками. Як почала їсти зранку (через 3 год після йідйому) яйця з жиром якимсь (лосось, авокадо) - то перестало тягнути на цукерки-печиво. Каву п´ю з лохиною та горішками, тоді не ломає.
Пупс• 20 июля 2023
Мене виручає протеїн. Роблю собі оладки з ним, в міру солодко. Два яйця, молоко 50 мл 1 відсоткове, і 30 грам протеїну. Ще колу зеро іноді п’ю
Мона Лиза• 20 июля 2023
Девочки, расскажите о изменениях после отказа сладкого. У меня повышений сахар хотя я не сладкоежка, полностью отказалась от сахара сейчас
Дикая Роза• 20 июля 2023
Ответ дляМона Лиза
Не заметила никаких
Пишущаяся
• 20 июля 2023
Ответ дляМона Лиза
А сахар контролируете?
ФрекенБок• 20 июля 2023
Ответ дляМона Лиза
В мене покращилася шкіра обличчя, стала ’якіснішою’. Перестало жирніти волосся (мию його тепер не так часто), позбулася діагнозу ’ендометріоз’
Бандитка Сью• 20 июля 2023
Ответ дляФрекенБок
- тут саме горіхові пасти
В чому різниця арахісові пасти і горіхові пасти? Маю на увазі, раз їх відокремили, це щось означає
ФрекенБок• 20 июля 2023
Ответ дляБандитка Сью
Арахісові пасти - це з арахісу. Горіхові - це всі інші (фундучна, мигдалева, кешью, кокосова манна...). Арахісові паста сама дешева, але не всім її можна їсти (напр., якщо є непереносимість). Всі інші пасти дорожчі, але на смак більш вишукані