Гопница-Советчица• 20 июля 2023

Opoczno допоможіть вибрати керамограніт на підлогу - фото

Смащають ці сучки
Якшо вони яскравовиражені чи не напрягатимуть вони з часом?
Бамбарбия! Кергуду.• 20 июля 2023
Коли ви вже його виберете?)))
Безпринципова• 20 июля 2023
Не будут напрягать, Вы их перестанете замечать вообще
автор Гопница-Советчица • 20 июля 2023
І ось ще варіант
автор Гопница-Советчица • 20 июля 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Коли ви вже його виберете?)))
Вибрала по фотці ось це (менеджер порекомендував) прийшла в салон, а воно взагалі єрунда за 1200 грн …зато Cerrad , як хотів плиточник
А воно мені не до душі
котопёс• 20 июля 2023
Агромат вся ця плитка гладенька на дотик. Буде відмінно митись.
котопёс• 20 июля 2023
Ще питання по швам. Вони дуже брудниться. Колір затірки відразу дивіться. Чим більш строката плитка тим чистіша на вигляд підлога.
котопёс• 20 июля 2023
Плиточник затягне любу плитку системою . Зараз хрестиками ніхто не вкладає. Спеціальні скобки. Пам´ятайте хто керує всим
Я можу сказати що де я настояла на своєму, там задоволена, а де поступилась, там мене не влаштовує .
автор Гопница-Советчица • 20 июля 2023
Ответ длякотопёс
А він хрестики ставить
Походу требп міняти плиточника
Мамзелькіна• 20 июля 2023
Ответ дляГопница-Советчица
А він хрестики ставить
Походу требп міняти плиточника
Не морочте голову. Роблять і з хрестиками, якщо рука набита і не з дупи. Систему вирівнювання плитки доцільно ставити на великий формат і вона з´явилась доволі не давно. Але вона облегчує роботу плиточника, це дійсно. Але платите за неї ви. І як люди клали плитку до появи СВП...
автор Гопница-Советчица • 20 июля 2023
Ответ дляМамзелькіна
Виликий формат це який