Скоро_вчера• 20 июля 2023
Какой сериал/фильм с укр актерами можно посмотреть?
Крем для арбуза• 20 июля 2023
Є з українськими акторами «Моя улюблена страшко», мені не зайшло, але може вам сподобається.
«У неділю зранку зілля копала», про циганку і її кохання до «гаджьо»)
Крем для арбуза• 20 июля 2023
Якщо хочете скачати, йдіть на Мазепа торент, там все українське, можете там собі щось вибрати.
Я ще такий з Притулою дивилась, так нічого:
Чеширская кошечка• 20 июля 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Ой,тупий серіал. Його навіть до кінця не знімали
Крем для арбуза• 20 июля 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Так, але є люди, кому сподобався, мені теж не особливо. Як якась комедійна вистава він. Але може автору зайде. Про смаки не сперечаються.
Неробименінерви• 20 июля 2023
Ответ длякультУра
Что вы такое говорите....
Так и есть нет таких сериалов
осень харашо• 21 июля 2023
Известный сериал ’Папик’ очень интересный, комедия, мелодрама все в одном ’флаконе’
Tasya-Natusya• 21 июля 2023
Мені подобався старий доволі серіал ’Украдене щастя’ сучасна адаптація п´єси Франка.