Ванна Тазиковна• 20 июля 2023

Для мене найважче в дієтах - кількості в яких потрібно поїдати цю всю смакоту

А для вас що?
Колись ще було складно не під‘їдати між прийомами і їсти в один і той же час щодня. Зараз це легко.
Знаю в людей проблеми з питтям води, що ще?
julil• 20 июля 2023
А сколько ккал в сутки потребляете? Никогда не сидела на диетах, не ела в одного время, не пила тонны воды. Вот после 40 лет - пара кг лишних появилась. Надо настроиться на здоровое правильное питание…

Марафетчица• 20 июля 2023
Боюсь спросить, что это за коричневые фекалии, декорированные зелёным луком...
Коник-стрибунець• 20 июля 2023
Нащо над собою так знущатися? Чому не запекти в духовці шматочок нежирного м´яса-птиці-риби і не зробити нормальний салат, чи просто взяти помідор?
Дон Пэдро• 20 июля 2023
Якби мене таким годували я б схудла швидко, цибулю ненавиджу).
По темі, худну тяжко, дуже, люблю солодке, ще й щитовидка..
До війни мені спокійніше було не набирати ніж худнути, після кожної обжиралки розгрузочні дні. А от набрала я 10 кг і піпець, півроку як не билася нічого, плюнула на все те пп і принципи нутріціологіі і худну по старому: свіжі овочі, ягіди, кефір і яйця з сиром, вже мінус 5 і я не голодна і не зла 😊
автор Ванна Тазиковна • 20 июля 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Тобто?
В чому знущання? Хто вам не дає пекти м‘ясо і хто вам сказав що я цього не роблю?
Що значить « нормальний салат» напевно тому що мені хочеться тушених кабачків з фаршем, в чому проблема?
автор Ванна Тазиковна • 20 июля 2023
Ответ дляjulil
Я ніколи не рахую калорії, завжди рахую БЖВ в залежності від того яку форму хочу
автор Ванна Тазиковна • 20 июля 2023
Ответ дляМарафетчица
Ви ніколи не бачили готовий фарш?
Капитанша• 21 июля 2023
Судя по фото у Вас не особо диетическая еда.
автор Ванна Тазиковна • 21 июля 2023
Ответ дляКапитанша
І що там не дієтичного?

Царевна в уггах• 24 июля 2023
Тяжко не під´їдати щось постійно, не наживатися на ніч і не їсти солодке