Президент щойно заявив, що подає до Кабміну прохання звільнити Міністра культури Ткаченка
Результат:
вже голосів:
117 (72.22%)
Чудово!
35 (21.6%)
А хто це?
10 (6.17%)
Знов зрада!
Ответ дляHelloKitty18
Чим він відзначився бо я не слідкувала за міністром культури?
Серіалами під час війни на 400 млн грн
Ответ дляAllemagne
Так не увольнять его надо, а сажать с конфискацией.
Спочатку звільнити все ж треба
Ответ дляSofia Tatra
О, инстаграм бунт не прошел зря . Хорошо .
Таки людей почули
Angelika93• 20 июля 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Спочатку звільнити все ж треба
Повірте, на цьому все і закінчиться
Ответ дляAngelika93
Повірте, на цьому все і закінчиться
Ну хоч щось, маю надію наступник не повторюватиме помилок
Ответ дляolena25
І далі? Відволікти увагу на цапа відбувайла. Все одно друзяки зе будуть знімати дебільні серіальчики за державний кошт.
Це буде також висвітлюватись, дізнаємось
Ответ дляAlve
А кого посадили? Можно хоть пять, нет, три фамилии?
Ну ладно, одну
Пашу Мерседеса
Ответ дляAlve
Какое отношение Паша имел к бюджетным деньгам и сколько с$$$дил?
Ну ви спитали я відповіла
Мария-a546• 20 июля 2023
А що це змінює, он горбунов пішов знімати свій серіал, каже, що то замовлення військових, аргументує, що їм там сумно.
Ответ дляМария-a546
Вже не зніме)
Мария-a546• 20 июля 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Вже не зніме)
Сподіваюсь, так як я ще такого крадівництва за всі роки незалежності не памʼятаю!
Мария-a546• 20 июля 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Пашу Мерседеса
Посадили, тому що, то спец. замовлення нашої верхівки, а не тому що вони такі добродії, але при тому хабарників, педофілів вони випускають.
Мария-a546• 21 июля 2023
Ответ дляAlya_LV
Ну вы как маленькая..Раньше так не афишировали!
Та чому, можна було і раніше завжди знайти, при бажанні куди ділися бюджетні гроші, але я впевнена, що такого нахабства в таких розмірах, враховуючи, що ми знаходимось в стані війни не було.
Ответ дляAlya_LV
Оооооо
Вы многого не знаете про этих посредников с богом
Да все я знаю.
Я про то, что назвать хоть одно имя из высшего эшелона наказанного за коррупцию проблема.
Чего ж не воровать, если максимум уволят?
1 марта 2021 года суд приговорил Саркози к году тюрьмы и двум условно по делу о коррупции, злоупотреблении влиянием и причастности к нарушению тайны следствия.
В сентябре 2021 года Саркози по обвинению в превышении лимита расходования средств на избирательную кампанию приговорили ещё к году тюремного заключения, которое может быть проведено под домашним арестом
Вот как должно быть, а не уволили
ku4eravaku4erava• 21 июля 2023
Ответ дляAllemagne
Золотые слова,
ku4eravaku4erava• 21 июля 2023
Ответ дляМария-a546
Капец, такого бреда ещё не слышала, сумел, пусть воинский устав учат