Карамелька• 21 июля 2023

у Вас є знайомі крішнаїти? дивні? дітей також не кормлять тваринними білками?

Lydmila408• 21 июля 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
слчиняете
Я?
Я пишу,то що чула.
Наркомани і з судімостью-це правда.
Якраз в таких людей є реальна потреба в дивних релігіях .

ir.zhuck• 21 июля 2023
Є в мене такі знайомі. Більше того і я така ))).
Моя донька не їла м´ясо взагалі і не тягне її. Сама проти цього.
Що вас, авторе, саме цікавить?
Чи нормально розвиваються діти - можу вас запевнити, що дуже нормально, без проблем.

І ще, насправді не крішнаїти, а вайшнави!
ir.zhuck• 21 июля 2023
Ответ дляШирли-Мырли
Я помню из детства, еще до школы, год 1990-91, по городу регулярно хороводили люди в желтых простынях и били в какие-то ’бубны’. Потом их постепенно становилось меньше и меньше, и они исчезли вовсе. Мой муж на 5лет младше, он такого вообще не видел.
Підкажіть, яке місто?
ir.zhuck• 21 июля 2023
Ответ дляКарамелька
тих що знаю, усі товсті. жінки по80-90кг, чоловіки по 100-150кг..
коротше вбитий обмін речовин. на вуглеводах вічно голодні

дітей не годують мясним, яйцями, рибою..
Наприклад я мало знаю товстих серед Київської ятри (київських вайшнавів). І вбитий обмін речовин може бути з дитинства, як в мене. Але я ж змінила харчування всього років 15-ть як, і до цього також була повною і все життя було так. Не потрібно приписувати саме вегетаріанству проблеми з обміном речовин, адже це може бути і до переходу на вегетаріанство.
автор Карамелька • 21 июля 2023
Ответ дляir.zhuck
Що вас, авторе, саме цікавить?

а шкіра в 35-40 яка? як у бабці? бо ж колаген в організм не поступає... і мабуть добавки з яловичого, чи рибного колагену звісно не приймають?
Ширли-Мырли• 21 июля 2023
Ответ дляir.zhuck
Підкажіть, яке місто?
Першотравенськ Дніпропетровської обл.
ir.zhuck• 21 июля 2023
Ответ дляКарамелька
Мені 44, сьогодні зустріла свою подружку дитинства яка старша мене на пів року (один регіон народження і проживання в дитинстві, схожі по матеріальному забезпеченню).
В нас схожі статури, в нас схожа робота, тільки я маю дітей і проблеми з гормонами, вона дітей і сім´ї не має ( про здоров´я не знаю).!так моя шкіра в набагато кращому вигляді ніж її! І в мене зморшок на обличчі майже не має, а в неї вже достатньо.

Звісно я не модель і в мене є проблеми з зовнішністю, але це не обов´язково стосується вегетаріанства. І без добавок колагену живу.

автор Карамелька • 21 июля 2023
Ответ дляir.zhuck

а причому тут статус, діти??? генетика, стрес грає роль. я псала про рівень колагену. якщо ви повненька, або просто шкіра обличчя не тонка, то може ніяк відсутність яєць, риби (мясо - то таке, згодна, що і без нього яйцями і рибою можна добрати якісного білка для колагену) не сказується. а от якщо шкіра тоненька, чи просто связки слабкі, то без колагена, навіть в 35 і при зайвих всього 5 кг можна як бабця обвисла виглядати
ir.zhuck• 21 июля 2023
Ответ дляКарамелька
При тому. Що впливає на здоров´я. Написала ж що по статурі ми однакові і з шкірою схоже. І жили і харчувались схоже.
Якщо ж говорити про генетику. То тут нажаль сестер своїх двоюрідних не скоро побачу. Бо обидві поїхали в Польщу. І не скажу як в них.