Бойцовская• 21 июля 2023

Мужчина в 30 лет живет с родителями

Встречаемся два месяца. Нам по 30 лет. Он хочет жить вместе . Но мне не очень нравится то что в 30 лет он живет м родителями и своего ничего нет. Работает 8 лет в полиции, небогат конечно. Но я думаю мог бы уже задуматься и взять хоть какую то квартиру купить или кредит. Боюсь что так и дальше будет. У меня есть саоя однушка, он о ней не знает.
Lydmila408• 21 июля 2023
Вам 30 років.
Пожарний вік.
У Ваших однокласниц вже по трое дітей,а Ви все самца з гніздом не можете знайти..
ФФФФристайла• 21 июля 2023
Ответ дляБойцовская
Та от и смотрю. Думаю что если в 30 нисего нет то и не ьудет уже(((
Чому Ви вважаєте, що має бути окреме житло? ймовірно, він утримує батьків. Що тут поганого?
І квартири дають військо(им, поліції, рятувальникам. Чоловік влаштувався в структуру мвс, каже всі з ким працює, мають житло від держави і діти їх теж.
автор Бойцовская • 21 июля 2023
Ответ дляLydmila408
Вам 30 років.
Пожарний вік.
Так у меня есть дочка, больше рожать не хочу))
Lydmila408• 21 июля 2023
Ответ дляБойцовская
Папа дочки,теж бомж?
ФФФФристайла• 21 июля 2023
Ответ дляБойцовская
Он о ней не знает. Зачем мне его к себе тащить?
для чого Ви з ним зустрічаєтесь? Якась є ціль? Чи простотморочите голову хлопцю?
Залетна Я тут• 21 июля 2023
Ответ дляБойцовская
Я не в Киеве. На однушку собрала
Ну от дивіться, зібрали Ви роботою в Польщі, а далі що? Ким Ви зараз працюєте?
автор Бойцовская • 21 июля 2023
Ответ дляLydmila408
Папа дочки,теж бомж?
Нет конечно небомж. С квартирой. Просто развелись так сложилось
Басноплетка• 21 июля 2023
Автор, не у всіх чоловіків в нашій країні є квартира в 30 років. Тим паче в поліції, там лише чекати коли квартиру дадую, а це не один 10 років.
Якщо ви націлені знайти забезпеченого чоловіка зі своїм житлом, то потрібно ці відносини закінчити на цьому етапі.
Мені 31, через моїх знайомих квартири є лише в тих кому допомагали батьки придбати, кому давали всю суму, в кого частину суми.
ФФФФристайла• 21 июля 2023
Ответ дляБойцовская
Це Ви лишали доньку на батьків і їхали до Польщі...
автор Бойцовская • 21 июля 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
Какая разница кем. Но квартира своя есть и на жизнь зарабатываю
автор Бойцовская • 21 июля 2023
Ответ дляФФФФристайла
А что такого, да ездила но не все 8 лет подряд
ФФФФристайла• 21 июля 2023
Ответ дляБойцовская
Ну то не Ваш варіант, шукайте ще. В мене брату 29 , теж не купив квартиру, прикордонник, роботу любить, живе і утримує маму, бо її нерухомість буде йому
ФФФФристайла• 21 июля 2023
Ответ дляБойцовская
За скільки в Польщі можна заробити на однушку. Садочок, школа початкова все на Ваших батьках була донька, невже не жаль дитини було?
Seehund• 21 июля 2023
Ответ дляLydmila408
Ще не дружина,а вже з претензіями.
А де він повинен жити?
Батьки-це найрідніші люди.
Советчицы начиталась.))
И_В_офигительных_штанах• 21 июля 2023
Ответ дляФФФФристайла
Тю, так квартира ж головне
Играю у края• 21 июля 2023
Не расстраивайтесь,скоро купит, менты без дела не сидят, взятки и прочее
автор Бойцовская • 21 июля 2023
Ответ дляФФФФристайла
Ну то хай живе завжди з мамою)))
Seehund• 21 июля 2023
Я прямо не узнаю наш сайт, все такие понимающие мужика без квартиры. Не скандируют бросай нищеброда. Может меня за ночь занесло в параллельную реальность?))
#Пойду_кгадалке• 21 июля 2023
Ответ дляБойцовская
Ну то хай живе завжди з мамою)))
Ну так задаю вам вопрос ещё раз - вы зачем с ним до сих пор?)
МеняАЖтрусит• 21 июля 2023
Ответ дляЛюблю пиво
Він отримує тисяч 20. Про яку іпотеку мова?((
Під 3%річних на 20 років
#Пойду_кгадалке• 21 июля 2023
Ответ дляSeehund
Да, ситуация изменилась. Сегодня жилье есть, завтра прилет и его нет. Может коснуться любого, вы не в курсе?
Завтра не пью• 21 июля 2023
Ответ дляБойцовская
Можливо й не буде,не всі можуть і мають змогу,а можливо й буде.Якщо одразу щось не влаштовує,то краще не продовжувати,далі буде більше претензій.
Seehund• 21 июля 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
Я в курсе лучше чем вы думаете.
#Пойду_кгадалке• 21 июля 2023
Ответ дляSeehund
Я в курсе лучше чем вы думаете.
Ну так именно поэтому изменилось и отношение к этому
Seehund• 21 июля 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
А я уж понадеялась, что люди просветлели.
автор Бойцовская • 21 июля 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
Для секса.
Завтра не пью• 21 июля 2023
Ответ дляБойцовская
Для секса.
Для цього і на зйомі можна.
Мороженная курица• 21 июля 2023
Автор би хотіла однушку для дитини приберегти, а сама заїхать у ’казьонні хороми’.
Кашпо• 21 июля 2023
Ответ дляБасноплетка
Мені 43, в мене не було й немає знайомих, в уогогб в 30 років не було власного житла. Й серед них жодного з IT сфери.
автор Бойцовская • 21 июля 2023
Ответ дляЗавтра не пью
Для цього і на зйомі можна.
Он хочет жить как семья вместе