Давайте уявимо, що ми повернули Крим. Чи є якісь юридичні норми, які можуть дати відповідь, що буде з нерухомістю яка зараз належить росіянам згідно їх законів?
Дівчата, якщо у вас залишилося житло в Криму власне, то який зараз у нього юридичний статус?
Leeloo_aloha• 21 июля 2023
А давайте уявимо, що у нас своя колонія на Марсі. Як тоді заживемо?
Как это что будет с их недвижкой?Я сразу занимаю весь этаж верхний,апарты с видом на море ЮБК,с бассейнома может и 2 этажа.Рядом Натали и Люду киевлянок и девочка тут с Бердичева адекватная.Снизу Катьку27 заселю зраду и звезду Ирку она же Оля,она же и не звезда совсем.Ааа еще Бифренку где то притулю.Автор,мы найдем что сделать с их недвигой.
Ответ дляСтрекоза любви
Дивіться, що щойно прочитала. Тому цікаво.
Боже, ну як можна це сприймати за реальність? Ракетні удари по Одесі, Миколаєву та іншим містам, порти зносяться під нуль... Може спочатку треба звільнити Крим, а потім вже створювати Кремнієву долину?
Ответ дляСтрекоза любви
Про це розповів віцепрем’єр - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в інтерв’ю Vector.
’У президента є ідея в Криму побудувати проєкт, схожий на Долину, — з супертехнологічним університетом, компаніями, які працюють там цілий рік тощо’, — розповів він.
Це ж не жовта преса, якщо на те пішло. Можете знайти першоджерело
Кто вообще всерьез воспринимает идеи нашего президента?
Korsika999• 21 июля 2023
Ответ дляJhenya_Sh
Наверное, только очень наивные и глупые люди
Ответ дляпарИла я парИла
вони їхали на окуповану територію, розуміючи це . тож...тепер це їх проблеми. нехай валять в своє є..ня
Национализировать у россиян в пользу Украины незаконно приобретенное после оккупации. А они уже, в свою очередь, пусть требуют компенсаций у своей власти.
А это жилье отдать украинцам, чьи дома уничтожила россия. Правильно все говорят. Это было бы справедливо.
KozaNostra_I• 21 июля 2023
Ответ дляШаловливая Пиранья
Ну это оккупированная территория и сделки, оформленные по российскому законодательству их нотариусами у нас недействительны. Это в целом, но будет миллион нюансов
Ну почему сразу миллион? Суммы могут быть и меньше, но обязательно в долларах!
KozaNostra_I• 21 июля 2023
Ответ дляPiracanta
А в інших частинах України він не хоче будувати такі проекти? Чи Крим у нас самий заслужений?
Нет, ведь это не мечтать придётся, а строить!
Coffee is Love• 21 июля 2023
Громадян РФ депортувати, сепаратистів у в´язницю за поширення пропагади. Житло націоналізувати.
Шаловливая Пиранья• 22 июля 2023
Ответ дляKozaNostra_I
Я написала миллион нюансов, а не денег