Вчителька з мікрорайону• 21 июля 2023

Дубликат свидетельства о рождении

Как получить, находясь за границей? Кто подскажет? Куда и как можно обратиться онлайн?
Н@Диете• 21 июля 2023
Спробуйте в консульство, їх підключили до реєстру, тільки це буде не дублікат, а повторне свідоцтво

Н@Диете• 21 июля 2023
Також я бачила, що адвокат може звернутися за отриманням (але я, наприклад, як адвокат ще жодного разу так не зверталася)
автор Вчителька з мікрорайону • 21 июля 2023
Ответ дляН@Диете
Спасибо! А онлайн, через Дию такого не делают?
Н@Диете• 21 июля 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Теж можна, зараз дам посилання на статтю. А як ви його збираєтеся отримувати? Вони поштою надсилають, але ж не закордон.
Н@Диете• 21 июля 2023
Ось тут про різні способи отримання https://legalaid.gov.ua/publikatsiyi/yak-otrymaty-...
Ответ дляН@Диете
А можно доверенность на родственника написать?
Ответ дляН@Диете
Спасибо!!!!!
Н@Диете• 21 июля 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Да, можна не тільки на отримання поштою, можна і просто виписати довіреність, щоб людина оплатила мито і подала заяву про видачу повторного і його отримала
Ответ дляН@Диете
Это обязательно должен быть родственник или нет?

Н@Диете• 21 июля 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Ні, будь-хто
Большое спасибо