Мальдивирую• 21 июля 2023

Дитяче і підліткове взуття українського виробництва

Вітаю ! Чи шиють в Україні взуття для дітей та підлітків якісне, шкіряне, зручне і легке? Якщо знаєте і можете поділитися, буду вдячна.
P. S. Про іноземні марки я знаю, маю 3 х дітей які виросли в них і зараз продовжуємо купувати класичне і спортивне. Запитання саме про українських виробників.
Копирайторша• 21 июля 2023
Evie shoes

аромат Жука• 21 июля 2023
Берегиня , Мальви, Міда , Ірбіс
Ручки-Крючки• 21 июля 2023
Ми купували чернігівської фабрики Берегиня і тапочки і взуття.
Мать драконов• 21 июля 2023
Міда жах, брала підлітку
Морковку дай• 21 июля 2023
Braska в Інтертопі. купила малому шкільні шкіряні кеди на липучках, добре носилися - буду купувати і надалі цієї ж марки. для себе теж цього року вперше цю ТМ купила, босоніжки. кльові!
Морковку дай• 21 июля 2023
https://intertop.ua/uk-ua/product/sneakers-noc-bra...
ось такі, але вони зі знижками за гривень 500 купувалися
автор Мальдивирую • 21 июля 2023
Ответ дляМорковку дай
Чомусь навіть не думала, що Україна виробник.

автор Мальдивирую • 21 июля 2023
Ответ дляМорковку дай
Класні і ціна приємна. Зверну увагу, дякую.