Да Щас же• 21 июля 2023
Хто в цьому році їздив Альфом, які у вас враження?
Да Щас же
• 21 июля 2023
Ответ дляНе зви чайна
Торік їздила. Позитивні враження
Куди їздили? Скільки годин їхали, наскільки зручні крісла?
Не зви чайна• 21 июля 2023
Ответ дляДа Щас же
Автобус до Чорногорії звичайний, без туалетів. Зарядки були, вай-фай. Доїхали за 35 годин замість заявлених 40. Зупинялися на цивільних заправках кожні 3-4 години. Кордони пройшли швидко. Є супроводжуючі. Взагалі жодних нарікань
Трохи згодом напишу повний відгук, назва якому ’ніколи знов, або живі відгуки про перевізників до Болгарії’. В моєму випадку відгук на Альф буде негативний. Тиждень як повернулись, а згадуючи досі здригаюсь. Якщо коротко: автобуси старі, супроводжуючі ніякі, водії або хами, або недосвідчені, сервіс, навіть не на 3-ку.
Пацака-задирака• 21 июля 2023
Ответ дляOl-a
Сколько дорога заняла?
Пацака-задирака• 21 июля 2023
Ответ дляOl-a
Туди (5.07) 36 годин, в зворотньому напрямку (14.07) 26 годин
Спасибо