Соседушка• 22 июля 2023

Я заробила в цьому місяці 2347 $ і хочу поділитися з вами

дівчата які закордоном, які мають мозги і не бояться починати.
Можливо, комусь не хватає ідеї.
Майже 8 місяців я потратила на те щоб двйти до цієї сумми
Це продажі на Амазон
Є дуууууже багато ньюансів, багато інфи я читала, шукала.
Вам просто даю ідею: продажі на Амазон
Залізний кіготь• 22 июля 2023
Ответ дляСоседушка
Абсолютно всі товари втрачають актуальність, успіх бізнесу залежить від сусіда, а не від платформи
Я так розумію щоамазон це про постійний моніторинг, вивчення конкурентів і т.д. тобто як варіант пасивного заробітку коли ти можеш забути про нього на тиждень, не вийде.
автор Соседушка • 22 июля 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
Ну на тиждень вийде
Мама фіфті цента• 22 июля 2023
Ответ дляВся в кредитах
Так там вроде надо быть фоппом чтобы купить опт, нет?
Це коли таке нововведення сталося?
ImperoTanya• 22 июля 2023
Мені дуже цікаво. Був і є такий магаз маркетплейсі на україні. Але китайські товари то капець скільки браку

Про амазон думала думала і от ви. :)
ImperoTanya• 22 июля 2023
Можна в приват:). Є ´питаннячка
автор Соседушка • 22 июля 2023
Ответ дляImperoTanya
Можна в приват:). Є ´питаннячка
Вибачте, я не буду нічого писати в приват. Не ображайтесь. Я не маю сил для консультацій, все є в мережі
ImperoTanya• 22 июля 2023
Ответ дляСоседушка
:) оце поворот... 6 сторінка...
1) як товар вибрали.
2) скільки позицій виставили
3)чи робили свої в себе закупки і відгуки?
Чай не пью, только кофе• 22 июля 2023
Дуже радію за дівчат з закордону. А де ж торгувати і такі гроші заробляти дівчатам в Україні?
автор Соседушка • 22 июля 2023
Ответ дляImperoTanya
:) оце поворот... 6 сторінка...
1) як товар вибрали.
2) скільки позицій виставили
Не на а В Україні і Україна пишеться з великої
Электричка• 22 июля 2023
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Пром розетка - все те саме
автор Соседушка • 22 июля 2023
Ответ дляЭлектричка
Пром розетка - все те саме
Амазон теж дає таку можливість
автор Соседушка • 22 июля 2023
Ответ дляImperoTanya
:) оце поворот... 6 сторінка...
1) як товар вибрали.
2) скільки позицій виставили
Позиції 3
Відгуки робила
Губи до вух• 22 июля 2023
Автор, хочу вас поддержать и мотивировать🙂 Продажи на Амазон - это основной доход нашей семьи. Мой муж этим занимается профессионально, доход около $30.000 в месяц. Кроме США он еще продает в Великобритании и в Европе. Мы живем в Польше, а начинали это все в Украине несколько лет назад. Наверняка, если бы жили в США как вы, можно было бы развить еще лучше, потому что в США наши основные поставщики. Так что у вас хороший настрой, дерзайте и все будет 🙂
ЯяяКакаджамбо• 22 июля 2023
Ответ дляСоседушка
Ні, я ще до цього не готова, сама купувала курс
Я теж записалась. А ви в кого купували?
автор Соседушка • 22 июля 2023
Ответ дляГуби до вух
Дякую велике і вам успіху
Электричка• 22 июля 2023
Ответ дляСоседушка
Ага якже.
На Україні звучить гордо - на морі на горі. І як трохи зайдете в філологію то цю дурню з голови викинете.
Серед степу широкого на Україні милій писав Шевченко

https://zbruc.eu/node/66245
Та_шо_ж_таке• 22 июля 2023
Ответ дляСоседушка
Я продаю на американському, але ви можете на європейському
Автор скажите пожалуйста,из прибалтийской страны можно заняться такой торговлей?
Скачать нужно приложение Амазон ,и зарегистрировать себя кем?
Какая категория товаром должна пойти?
Есть ли плата за регистрацию,первый взнос?
Закупать товар на Алибаба а как его отправить на Амазон?
Амазон должен быть в какой стране?(склад)
Залізний кіготь• 22 июля 2023
Ответ дляГуби до вух
Ваш чоловік сам до всього дійшов чи десь навчався?
Электричка• 22 июля 2023
Ответ дляГуби до вух
Я зрубилась на негативних відгуках через браковані товари або просто покупці бували ідіотамИ, кров смоктали И.. Як у вас ці питання вирішуються?
Є команда чи самі?
МеняАЖтрусит• 22 июля 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Це коли таке нововведення сталося?
Скоріш за все, тоді, коли і дві ПП
автор Соседушка • 22 июля 2023
Ответ дляЭлектричка
Є команда чи самі?
Що значить « зрубилась»?
Залізний кіготь• 22 июля 2023
Ответ дляЭлектричка
Є команда чи самі?
Ви згорнули свій бізнес?
Электричка• 22 июля 2023
Ответ дляСоседушка
Що значить « зрубилась»?
Зворотня сторона: сидишь на монітор цілими днями дивишся. Гроші непогані. Але компліментарність роботи тільки зі знаком мінус: як все добре - тиша. Добрі Відгуки проси, по всякому. Але як щось не те - колір або дрібниця - отримуй негатив. А як дійсно брак то на 3 дні історія з поверненням вибачення ітп
Электричка• 22 июля 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
Ви згорнули свій бізнес?
Зараз не в Україні. І менеджера нема тож закрила. Без власноручно перевірки товару ніяк:/
МеняАЖтрусит• 22 июля 2023
Ответ дляЭлектричка
Ага якже.

https://zbruc.eu/node/66245
Шевченко писав: Серед степу широкого. На Вкраїні милій’
Электричка• 22 июля 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
І ? За посиланням не пішли?
Залізний кіготь• 22 июля 2023
Ответ дляЭлектричка
Тож жінка пише, що основні постачальники у них в США. Може вони не на алвбаба купують, тому менше браку і негативних відгуків
Электричка• 22 июля 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
На аліку повно нормальних товарів. Але ж постачальники гребуть найдешевше.
МУСЯкомарова• 22 июля 2023
Автор дякую за тему,насправді дуже цікавий варіант як на мене
MashaizDusha• 22 июля 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
Я думаю відписувачі мають на увазі що конкуренція там занадто велика і дуже важко пробитися в топ 20 хоча би. Бо покупець як правило гортає якраз перші 20 сторінок. Тому і пишуть що вчорашній день для початківців
ну з цим важко не погодитися. Починати в умовах великої конкуренції дійсно важко.