Соседушка• 22 июля 2023

Я заробила в цьому місяці 2347 $ і хочу поділитися з вами

дівчата які закордоном, які мають мозги і не бояться починати.
Можливо, комусь не хватає ідеї.
Майже 8 місяців я потратила на те щоб двйти до цієї сумми
Це продажі на Амазон
Є дуууууже багато ньюансів, багато інфи я читала, шукала.
Вам просто даю ідею: продажі на Амазон
автор Соседушка • 22 июля 2023
Ответ дляБілка в колесі
А я вдвічі більше заробила) Нічого не купувала, гроші не вкладала, хожу собі до офіса, каву пью на шару по 5 чашок на день, всім також раджу, краще ніж в бізнес лізти
Удалено администрацией...
Білка в колесі• 22 июля 2023
Ответ дляСоседушка
Удалено администрацией...
Завидуйте молча)))
КаваЗМолоком• 22 июля 2023
Ответ дляСоседушка
Llc
Чи наймали ви Registered Agent? Чи реєстрували на свою дом адресу?
Ви напевне ще не заповнювали такси і у вас є прибуток (це добре), я не планую мати прибуток, тому думаю як заповнювати такси, щоб мене не перевели в категорію хоббі (хоч це і трапиться не відразу, але за моїми підрахунками я не вкладуся у відведений час).

Чи брали ви якісь курси про те як вести документацію для IRS, можете порадити?
КаваЗМолоком• 22 июля 2023
Це правда, що реєстрація LLC займає від 4 місяців?
Пані з калабані• 22 июля 2023
Спасибо за Вашу тему.
Меня интересует, могу я будучи в США, продавать товары из Украины в США? Чтобы, например, мой человек отправлял заказы? Если да, то какой почтой это осуществляется?
Курочка-чубаточка• 22 июля 2023
Ответ дляУма Палата
Тут,в основном, завистливые собрались. И те, кто оправдывает свою лень тем, что ’Amazon неактуален’.
Это вы неактуальны, как минимум, а Амазон - драйвер бизнеса и ещё очень долго будет таким.
скажите, пожалуйста, зачем покупать на Амазон то, что можно купить на Али экспресс, только дешевле?
No problems• 22 июля 2023
2000$
Этожзвяздаяегообожаю• 22 июля 2023
Ответ дляБорець за гаманець
Автор спасибо за тему, пару месяцев назад думала об этом, но как обычно не уверенна в себе....
Автор, спасибо за тему, расскажите поподробнее пожалуйста.
Кому не интересно, проходите мимо!
И да, Амазон убил кучу оффлайн магазинов в США, даже крупных сетевых, и я вообще не вижу чтоб это был вчерашний день, наоборот.
Я в США с лета 2022, если что.
Этожзвяздаяегообожаю• 22 июля 2023
Ответ дляСоседушка
Сертифікованим повинно бути все дитяче.
Ліцензія це я писала про США тут так газивається фоп
Тобто Ви відкрили LLC?
Этожзвяздаяегообожаю• 22 июля 2023
Ответ дляБілка в колесі
А Ви ким влаштувалися? В США?
MashaizDusha• 22 июля 2023
Я не знаю автора й скільки вона дісно заробляє, але те, що Амазон - це вчорашній день - прочитала лиш тут. Я там замовляла товари для сестри, яка живе в США, дуже зручно, безкоштовна доставка за пару днів і сайт звітує, коли доставлять першу частину посилки (якщо розбивають на частини), коли другу, коли от уже під дверима лежить в отримувача. Багатьом такий сервіс набагато миліше аліекспреса. Та й товари там не лише китайські.
Залізний кіготь• 22 июля 2023
Ответ дляMashaizDusha
Я думаю відписувачі мають на увазі що конкуренція там занадто велика і дуже важко пробитися в топ 20 хоча би. Бо покупець як правило гортає якраз перші 20 сторінок. Тому і пишуть що вчорашній день для початківців
автор Соседушка • 22 июля 2023
Ответ дляКаваЗМолоком

Я реєструвала все самостійно, хоча нічого немаю проти агентів, адресу - так мою домашню.
автор Соседушка • 22 июля 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
Залежно від вашої історії, прибутків до, робіт і тд.
Взагалі значно меньше
автор Соседушка • 22 июля 2023
Ответ дляПані з калабані
Спасибо за Вашу тему.
На Амазоні не зможете, Амазон відправляє лише зі свого складу
Залізний кіготь• 22 июля 2023
Ответ дляСоседушка
Ви проживаєте в США безпосередньо? Бо для тих хто поза, знаю що є проблеми з реєстрацією.
Залізний кіготь• 22 июля 2023
Ответ дляСоседушка
Автор, 2340 доларів це вже чистий прибуток чи якась частина з цих коштів піде на закуп нової партії товару?
автор Соседушка • 22 июля 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
Так, я проживаю в США
Були проблеми……зараз вже їх немає
І ще раз, я не агетую, тема лише про ідею для бізнесу.
Я дуууууже давно хотіла там продавати і не могла, от змогла, це було не просто, але значно легше ніж уявлялось
автор Соседушка • 22 июля 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
Зараз мова про чистий прибуток, хоча для місця де я живу це смішні гроші, але все: лід тронувся😊🙏
Було і 180$ і 116
Залізний кіготь• 22 июля 2023
Ответ дляСоседушка
Було і 180$ і 116
Дякую. Скажіть будь ласка. Ваш товар входить в топ 20 на амазоні? Вам вдалось його вивести за допомогою сео інструментів?
автор Соседушка • 22 июля 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
В Амазона свої інструменти, хоча я вивчала сео поверхнево, щоб розібратись, не дуже знадобилось.
Ні, не входить
Стетоскопуло• 22 июля 2023
На ютуб-каналі укрпошти для бізнесу зараз багато вебінарів ’як продавати на Амазон’, ’як продавати на Ебей’ - поверхнево можна мати уявлення, а потім копати. Жалкую, що не зайнялась цим років 6-8 назад, тому що була така ідея, але вирішила зосередитись в бізнесі в Україні.
Моя сестра в Італії практично все купує на Амазон - більше ніхто там не гарантує наявність товару і пунктуальність доставки - я була в шоці в цього - там немає такого, що вночі я замовила холодальник на Розетці, а вранці мені вже його привезли - там великі проблеми з термінами і доставками, тому Амазон рулить. Якщо що, то мова про південь Італії
ничевока• 22 июля 2023
Ответ дляСоседушка
Працювати в Україні зараз вже можливо, Амазон не працює лише з рашкою білорашкою і ще 4 країни. Ви все правильно розумієте.
Мінімум це десь 1500$
Амазон не вираховує %, а вираховує залежно від ваги, об‘єму, є програма яка це рахує
Мой сосед працює уже лет 10 с Украины ))
Раньше да, косил бабло , сейчас хуже дела стали . Но у него свой лейбл, не Китай.
автор Соседушка • 22 июля 2023
Ответ дляничевока
Абсолютно всі товари втрачають актуальність, успіх бізнесу залежить від сусіда, а не від платформи
ничевока• 22 июля 2023
Ответ дляСоседушка
Ну он все равно на плаву , личный бренд все таки .
Раньше было проще создать свой лейбл и подтвердить его там .

Сейчас он живет в Европе , я отправляю его товар в сша .
Залізний кіготь• 22 июля 2023
Ответ дляСоседушка
Ще таке питання: скільки загалом ви вклали перед тим як бізнес почав приносити прибуток? Разом з курсами?
автор Соседушка • 22 июля 2023
Приблизно 3,500
автор Соседушка • 22 июля 2023
Ответ дляничевока

Того що він так зареєструвався, зараз навпаки простіше
Янка-угомонись• 22 июля 2023
Успіхів Вам автор!
ЯспАкойнаЯ• 22 июля 2023
Ответ дляУма Палата
ага. Только вы с автором Дартаньяны, все остальные записливые п...ки