Мамаша в бигудях• Изменено 22 июля 2023
Чому вам не подобається дівчина сина? Можу висловити свою точку зору.
Прочитала тему і посміялася в кулак, кожна розповідає яка вона розпракрасна, а зла мама не оцінила.
У МЕНЕ СИНА НЕМАЄ - Є ТІЛЬКИ ДОЧКА.
Але у сестри і у подруг синів вік якраз такий, що мають стосунки з дівчатами.
У сестри дещо трешакова ситуація.
Гарна вихована дівчинка, але дуже ревнива.
Тріпає племіннику нерви і ’не дозволяє’ йому їздити з татом і дядьком на рибалку. Ображається, коли її не запрошують на сімейні свята.Я після такого її до себе на будь-які заходи кликати не хочу. Племінник звичайно того не розповідає, але ходить засмучений. Через постійні сварки проблеми з навчанням і закинутий спорт.
З´явились проблеми зі здоров´ям. Ось як таке може подобатися.
У подруги є квартира в Іспанії, яку вони здають. Подружка сина вважає, що його батьки мають на місяць їм дати пожити в тій квартирі. Ці ідеї вже місяць проштовхуються через сина. Зі сварками, образами і таким іншим.
Своїх батьків щось зняти чи купити в Іспанії їй чомусь не спало на думку.
МОЯ подруга перестала розмовляти зі свекрухою, того що та, купила дочці шубу подаркуок. Подруга вважала, що і їй мала б купити)))))))
Ось такі у мене історії
І не тому, що ’свекруха погана’.
Можливо дівчатам бракує життєвої мудрості чи терпіння.
Але ж на форумі таких немає, правда?
Тут всі тендітні феї, яких тиранять злі свекрухи))
У МЕНЕ СИНА НЕМАЄ - Є ТІЛЬКИ ДОЧКА.
У сестри дещо трешакова ситуація.
Ось такі у мене історії
І не тому, що ’свекруха погана’.
Але ж на форумі таких немає, правда?
Кнопус• 22 июля 2023
Свекровь тоже человек,ждать от нее идеального поведения глупо,как и от невестки. У меня невестка идеальная.
Мамаша в бигудях
• 22 июля 2023
Ответ дляКнопус
У хороших свекрух і невістки хороші.
Я зі свекрухою в дуже гарних стосунках.
І все життя були в таких.
Я зі свекрухою в дуже гарних стосунках.
І все життя були в таких.
Амелі на мілені• 22 июля 2023
Мой пока не знакомил со своими девушками. Но в любом случае, это его выбор и его опыт.
А у меня своя жизнь.
Кашка-маняшка• 22 июля 2023
Ну дехто хоче все і одразу,шукає спосіб це отримати,якщо свої батьки не змогли дати і в самого не вийшло заробити,то треба знайти через чоловіка.Ну,але в більшості обломуються,безкінечно ж ніхто не буде виконувати забаганки.
Мамаша в бигудях
• 22 июля 2023
Ответ дляАмелі на мілені
А у меня своя жизнь.
Я вважала, що краще знати дівчат, але після ситуації з племінником вже невпевнена.
Тобто якась дівуля у нас в сім´і робить погоду. І маніпулятивно вимагає від нас підлаштовуватися під її прекрасну.
Мамаша в бигудях
• 22 июля 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Так ’чоловік’ вчора школу закінчив. Шукала б років 30, і з нього витребовувала б.
Амелі на мілені• 22 июля 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Ну пока нет серьёзных отношений, зачем он будет таскать всех подряд знакомиться?) Всех друзей и подруг знаю и так.
Кашка-маняшка• 22 июля 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Це вирішується просто,посилається на 3 букви.Племінник хоче таких маніпуляцій-його бажання і право,а оточуючі до чого тут.
Апрель Ивановна• 22 июля 2023
У меня 2 свекрови и 2 невестки. Все нормально, не ссоримся.))
Есть подруга, которая просто избегает встреч с невесткой, не звонит, не приглашает. Вывела для себя формулу, что так спокойнее и живёт.
Мамаша в бигудях
• 22 июля 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Я все прекрасно розумію.
І племінник досвіду життєвого набереться згодом, а поки 16 йому.
Та погодьтеся, важко за таких обставин ’любити Юлю’.
Тема ж була така ’Чим ви не сподобалися’.
Так от, я кажу, що зазвичає є об´єктивні причини, чому обраниця не подобається. За рідким виключенням
Мамаша в бигудях
• 22 июля 2023
Ответ дляАмелі на мілені
Щоб бути в курсі справ. І знати його оточення.
Ну і з ревнощами в цілому ситуація не ок.
Нога на ногу• 22 июля 2023
А ваші хлопці чого такі тюті? Що з ними не так, що вони перебувають в таких нездорових стосунках?
Амелі на мілені• 22 июля 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Я не пойму, вы меня решили научить общаться со своими детьми?) Не стоит, мне советы не нужны.
Мамаша в бигудях
• 22 июля 2023
Ответ дляАмелі на мілені
Я вам ничего и не советовала.
Вы спросили для чего знакомиться, я ответила.
Летчица• 22 июля 2023
Мы со свекровью сначала жили вместе 4 года, мне было всего 20. Конечно она считала, что я еще ребенок, неопытная и пыталась учить, меня это бесило. Плюс свекр пьющий, по дому палец о палец не ударял никогда, зато ударял жену и детей и ее бесило, что сын помогает жене по хозяйству, и «тряпка», должно быть как у нее))
Я терпела, терпела и устроила грандиозный скандал с битьем посуды, высказала ей все это и свое виденье семейной жизни. И знаете, очень помогло. Она совершенно от нас отстала, потом мы переехали в свою квартиру и свекровь стала даже подругой, брала внука на лето на дачу и тд. Я тоже ей помогала в старости и даже хоронила ее сама.
И перед смертью она несколько раз говорила, как ей повезло с невесткой и спасибо. У человека две дочки и сын, никто не ездил.
Так тоже бывает.
Мамаша в бигудях
• 22 июля 2023
Ответ дляНога на ногу
Мабуть у кожної людини є досвід якихось нездорових стосунків.
до цього зустрічався з дівчинкою і не було таких концертів, ви знаєте
Амелі на мілені• 22 июля 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Я вам ничего и не советовала.
Это не был вопрос, это рассуждение🤦♀️ и если вы прочитали комментарий до конца, там чёрным по белому написано, знаю всех его друзей.
Ладно, оставайтесь сами тут, а я из этой темы пошла)
Мамаша в бигудях
• 22 июля 2023
Ответ дляЛетчица
Так тоже бывает.
Битье посуды в чужой квартире - это сильно конечно)))
Вы бы у меня были выставленны за дверь в первый же такой концерт)
Странно въехать к людям и критиковать их за их жизненный уклад.
Если вы не ребенок и такая самостоятельная, то чего не жили отдельно, а делили территорию с пьющим свекром?
Мамаша в бигудях
• 22 июля 2023
Ответ дляАмелі на мілені
Всего доброго
Нога на ногу• 22 июля 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Але ж чимось та попередня дівчинка не влаштовувала…
Якщо він лише школу закінчив, то може є сенс більше уваги навчанню присвятити?
Мамаша в бигудях
• 22 июля 2023
Ответ дляНога на ногу
Не знаю, з попередньою їм по 14 було .
З цією по 16)
Але там таких нервомотаннь ніхто не знав
З цією по 16)
Мамаша в бигудях
• 22 июля 2023
Ответ дляНога на ногу
Школу ще не закінчив)
Вчиться. І вчився досить непогано.
Переможець всеукраїнської олімпіади с математики.
Вчиться. І вчився досить непогано.
Нога на ногу• 22 июля 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Школу ще не закінчив)
Вчиться. І вчився досить непогано.
Дивно, як такі розумні люди знаходять собі проблемні стосунки…
Біда якась
Мамаша в бигудях
• 22 июля 2023
Ответ дляНога на ногу
Біда якась
Ну тоже розум, а то життєва мудрість
Стосунки - це не математика, по книжкам не вивчиш.
Нога на ногу• 22 июля 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Ну тоже розум, а то життєва мудрість
Ну я не лише про вашого сина
Це спостереження ззовні, скоріше, і думки вслух
Досить часта ситуація, насправді
Навіть в моій родині)
Досить часта ситуація, насправді
Навіть в моій родині)
Летчица• 22 июля 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Ну во-первых, квартира не чужая, а там доля моего мужа, считайте, что я там жила на площади мужа. Общая квартира. И это было в советское время, тогда 99% молодых семей жили с родителями. И это мы еще быстро съехали, большинство жили вместе по 20 лет, снимать и сдавать было не принято, а взнос на 1к. кв. ок. 1000 руб, при средней зарплате 150р. Мы уехали на 5 лет за Полярный круг, чтобы заработать на квартиру.
Вы бы у меня тоже были выставлены за дверь, не обольщайтесь.
Мамаша в бигудях
• 22 июля 2023
Ответ дляЛетчица
Про долю мужа любимая песня))
А ваша доля где?
Она есть эта доля?
или что вас вынудило пойти жить с алкашами и бить у них посуду в воспитательных целях?)
З.ы. я всегда у себя дома живу, выставить меня за двери ни у кого не было возможности)) чего и вам желаю)
А ваша доля где?
Она есть эта доля?
Бабуся Бетман• 22 июля 2023
А скільки вашій дочці? І ви не думаєте, що вона теж може здатися матері хлопця не такою?
Бабуся Бетман• 22 июля 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Ось ви себе й проявили. Не важливо, що у вас донька. Ви так само будете мати претензії до її хлопця.
Мамаша в бигудях
• 22 июля 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Звичайно може.
я думаю тут треба дослідити причини невдоволення.
Якщо буде позиціонувати себе, як ’пуп землі’, та вимагати від тієї сторони підлаштовуватися і усіляко їй годити, то вочевидь, що їй будуть не раді.
Дочці 12. Сподіваюсь із цієї історії зробить висновки.