Да будет так• 22 июля 2023

Хіба це не привід для розлучення?

Потребую вашої мудрої поради.
У нас з чоловіком двоє дітей. Старший син ( підліток) і молодша донька ( майже підліток). Останнім часом відносини між чоловіком та сином просто жахливі. Вони кричать один до одного. Чоловіка так криє, що він може наговорити купу дурниць, словами принизити сина, доводячи його до сліз. Він сам того не помічає, але у них немає нормальних розмов як між чином та батьком, які так необхідні дітям, у нього тільки купа притензій. Хоча син нормальний підліток, зі всіма притаманними його віку приколами. До прикладу, приводом для скандалу може стати порядок в його кімнаті. Хоча сам свої речі розкидає по всьому будинку, а от речі сина мають бути складені. Більше того, дочка чудить інколи ще краще, але їй навіть зауваження не озвучується. Відносини між дітьми натягнуті через нього. Ми роз´їхалися, точніше я і діти переїхали від нього. Він не розуміє нічого, каже що то я собі придумала, що мені потрібен був привід, що в мене хтось є... Він не може прийняти те, що винний він. Мама також приймає його сторону, бо це не та ситуація через яку розлучаються. Дійсно? Покалічити дитині психіку це не та ситуація?? Я ж не одноразово пояснювала, сварилася, так, і навіть кричала і лякала, що ще раз то кінець. Значить, саме йому не цінна ця сім´я, я та діти.
Обижулька• 22 июля 2023
А,що привід це коли фінал пʼє.Розлучаються коли щось не влаштовує,якщо між ними немає нормальних відносин винен батько.

ЗновЗдоров• 22 июля 2023
Хай тепер живе сам і гризе стіни.Якийсь психопат,думав ,що його фокуси вічно будуть терпіти.Не кохайтеся в собі,ви на даний час все зробили правильно,хай прийде до тями і проаналізує свою поведінку.
So_so• 22 июля 2023
Живите отдельно.
Невгамовна шахиня• 22 июля 2023
Живите пока отдельно, там дальше видно будет
автор Да будет так • 22 июля 2023
Ответ дляОбижулька
Типу того. Б´є, зраджує, п´є... стандартний набір.
автор Да будет так • 22 июля 2023
Ответ дляЗновЗдоров
Я думаю, що він не зрозуміє. Поки що він робить винною мене, що я зруйнувала сім´ю. А він же такий чудовий чоловік.
Обижулька• 22 июля 2023
Ответ дляДа будет так
Ну таки-так.Жінки часто копаються в собі мов,розлучатися та ніби не привал,адже не бʼє не пʼє.Автора є причина,син не ладить з батьком,батько винен крапка.
автор Да будет так • 22 июля 2023
Ответ дляSo_so
Живите отдельно.
Живемо. І так спокійно стало. Немає криків, дорікань, матюків. Ніби тягар з душі.
Мастер Пис• 22 июля 2023
Автор тримайтеся це ваше життя і ваш вибір.
Але є велика вірогідність того що діти трохи підростуть і знайдуть своє щастя і свої сім´ї. А ви залишитися самі....
Зараз ваш вибір зрозумілий, але в майбутньому ви можете залишитися одна, зовсім одна. Подумайте над цим

Ms. Доброта• 22 июля 2023
Ответ дляДа будет так
А что думают дети? Им без него лучше жить? У вас с ними норм отношения?
Обижулька• 22 июля 2023
Ответ дляДа будет так
Всі вони чудові,чуть що винні всі,але не вони.Ви в чому винні,що він з сином свариться.Пошліть і нехай читає книжки читає ні то нехай живе сам.
автор Да будет так • 22 июля 2023
Ответ дляМастер Пис
Мене не лякає те, що я залишусь без чоловіка.
Обижулька• 22 июля 2023
Ответ дляМастер Пис
🫣бля як моя мама,да кого ти кращого знайдеш,всі вони однакові,дітки виростуть,а ти одна залишишся.
Тобто нехай сваряться,нехай псіхує терпи.
ЗновЗдоров• 22 июля 2023
Ответ дляДа будет так
Та ну,причин є дуже багато.Одна із них-не можливість спільного проживання на одній території.Є таке.В мене було теж подібне,я попередила категорично,або живеш тихо,яким чином ти маєш це зробити,я не знаю,засунеш язик в одне місце,щось зміниш в голові,або на вихід-таке сімʼї не потрібно.Але наше відношення до нього дуже змінилося,всі відвернулися і видно злякався,а то був період і думав,що світ навкруги нього буде крутитися.
автор Да будет так • 22 июля 2023
Ответ дляMs. Доброта
Діти підтримали.
Анчо Ус• 22 июля 2023
Потому что сын в его понимании должен быть правильный и идеальный)
Это ж его продолжение. А девочке все простительно.
Главное, что красивая)
Желаю вам найти взаимопонимание в семье.
ЗновЗдоров• 22 июля 2023
Ответ дляДа будет так
То уявляю,яке щастя,додому йти хочеться.Є комфорт,спокій,відпочинок.
Трахтибидох• 22 июля 2023
Дайте мужу почитать книгу
«Изобретение самих себя. Тайная жизнь мозга подростков».
Мейк-ап форева• 22 июля 2023
Ви все вірно зробили, бо я досиділась поки він бити сина почав, жорстоко, і під час моєї відсутності, я взнала не відразу. Зламав психіку дитині . Поки просто лаявся і кричав, також за всяку єрунду, наприклад взуття криво поставив , або світло забув у коридорі вимкнути, намагалась перевиховати чоловіка, розмовляла, до психологів відправляла. Все марно. Треба було відразу розходитись, а не чекати коли бити почне.

Ирина_Б_• 22 июля 2023
ну от того что вы разойдетесь на этой почве их отношения будут еще хуже и вы вообще все переругаетесь. Нужно наоборот сплочать и мирить семью. С мужем разговаривать, объяснять , разбирать каждую ссору и если он не прав что б извинился перед ним друг другом. Заставьте мужа сходить к психологу, пусть он с профессиональной точки зрения объяснит какая роль отца в жизни сына.
Бентливуман• 22 июля 2023
Ответ дляМастер Пис
Чому це автор має лишитися одна? Після розлучення вона може зустріти іншого чоловіка.
автор Да будет так • 22 июля 2023
Ответ дляАнчо Ус
Главное, что красивая)
Чоловіку далеко до ідеальності. А мене є думки, що це може бути навіть заздрість. Син займається спортом, має багато друзів, навіть знайшов спосіб підробітку. Інший батько би пишався, а цей тільки принижує.
Дякую)
Мальчун-задирун• 22 июля 2023
Ответ дляМастер Пис
Теж мені трагедія
Мейк-ап форева• 22 июля 2023
Ответ дляИрина_Б_
Ну мій один раз сходив і сказав більше не піду, поганий психолог і взагалі всі психологи ідіоти.
Якщо чоловік не визнає себе винним і не хоче змінюватись то нічого не зробиш, на жаль, тому автора підтримую.
автор Да будет так • 22 июля 2023
Ответ дляТрахтибидох
Дайте мужу почитать книгу
Дякую)
Але книга це не його історія, він все знає краще всіх. Я пропонувала психолога. Сходив на один сеанс і сказав, що це розвод для лохів.
автор Да будет так • 22 июля 2023
Ответ дляМейк-ап форева
Мій не б´є, але як почне гримпти дверима, кидати предметами. В кухні практично все побите і надбите, бо в когось проблеми з головою.
Анчо Ус• 22 июля 2023
Ответ дляДа будет так
Дякую)
Это может быть и то, что он боится сын вырастет как он не идеальный.
А может быть и зависть.
Все возможно.
Но явно есть какой-то таракан в голове.
Можно попробовать поработать с семейным психологом, если заинтересованы сохранить отношения.
Даже если развод будет, то сохранить отношения отец-сын важно.
автор Да будет так • 22 июля 2023
Ответ дляИрина_Б_
Розмов було вже багато і навіть був психолог. Нічого не допомогло. І я впевнена, що наш переїзд нічого не змінить. Людина собі знає, як треба і як правильно.
Мальчун-задирун• 22 июля 2023
Ответ дляТрахтибидох
Дайте мужу почитать книгу
А хтось зумів перескочити підлітковий період? Він сам був колись підлітком, має і так розуміти. То люди є такі, їм на інших все одно, знайшов хлопчика для биття, і самостверджуєтьсям за його рахунок.
Майская киска• 22 июля 2023
Ответ дляДа будет так
Тупий маніпулятор, це продовження того через що ви переїхали