Да будет так• 22 июля 2023
Хіба це не привід для розлучення?
Потребую вашої мудрої поради.
У нас з чоловіком двоє дітей. Старший син ( підліток) і молодша донька ( майже підліток). Останнім часом відносини між чоловіком та сином просто жахливі. Вони кричать один до одного. Чоловіка так криє, що він може наговорити купу дурниць, словами принизити сина, доводячи його до сліз. Він сам того не помічає, але у них немає нормальних розмов як між чином та батьком, які так необхідні дітям, у нього тільки купа притензій. Хоча син нормальний підліток, зі всіма притаманними його віку приколами. До прикладу, приводом для скандалу може стати порядок в його кімнаті. Хоча сам свої речі розкидає по всьому будинку, а от речі сина мають бути складені. Більше того, дочка чудить інколи ще краще, але їй навіть зауваження не озвучується. Відносини між дітьми натягнуті через нього. Ми роз´їхалися, точніше я і діти переїхали від нього. Він не розуміє нічого, каже що то я собі придумала, що мені потрібен був привід, що в мене хтось є... Він не може прийняти те, що винний він. Мама також приймає його сторону, бо це не та ситуація через яку розлучаються. Дійсно? Покалічити дитині психіку це не та ситуація?? Я ж не одноразово пояснювала, сварилася, так, і навіть кричала і лякала, що ще раз то кінець. Значить, саме йому не цінна ця сім´я, я та діти.
Стрибну в гречку• 22 июля 2023
Ответ дляДа будет так
Чоловіку далеко до ідеальності. А мене є думки, що це може бути навіть заздрість. Син займається спортом, має багато друзів, навіть знайшов спосіб підробітку. Інший батько би пишався, а цей тільки принижує.
Дякую)
Ооооо Да, є такі чоловіки що живуть заздрістью. Мені колишній заздрив що заробляю… 🥵
Форточка• 22 июля 2023
Ответ дляНепогодка
О, вот и подтверждение моих слов. И так думают 90 процентов женщин. Мужчина для них превыше всего в жизни.
Ну не 90 % женщин. Это вы преувеличиваете. Терпил гораздо меньше.
Цигарний шланг• 22 июля 2023
Ответ дляБутербродница
Я не розумію, невже дорослі люди не можуть сісти і спокійно поговорити?!
Ще пройде трохи часу і ваші діти стануть дорослими і підуть жити окремо, а ви залишитесь сама.
Те, що ви хочете захистити дитину, це правильно. Але чи потрібні такі радикальні міри?
В мого чоловіка зі старшим сином теж був період повного нерозуміння, чоловіка заносило, але я захищала дитину, просто виштовхувала чоловіка в іншу кімнату, щоб заспокоївся. Потім спокійно говорила з ним. Це допомогло.
Зараз вони нормально спілкуються.
Спробуйте налагодити стосунки, розійтись завжди встигнете. Можливо, поки ваш чоловік живе сам, він задумається і більше цінуватиме сім´ю
Зараз вони нормально спілкуються.
Не каждый мужчина даст себя вытолкнуть, увы. Кто-то и в ответ толкнет.
Ваш муж готов к диалогу был. Вот тогда есть возможность сохранить брак и наладить отношения.
В случае автора - муж не идёт на диалог, у него все виноваты. Даже то, что жена съехала не заставляет его задуматься. Может, ещё что-то поменяется и он пойдет на диалог, но пока - все правильно.
Форточка• 22 июля 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Автор, вас сейчас накрутят местные квочки. Кроме этого муж он как? Вы любите его? Просто ог, что вы пишете проходят очень и очень многие семьи как раз в подолстковом периоде мальчиков в семье. Природа дает о себе знать: два самца борються за авторитет на территории. И вы, как дена и как мать, делаете классическую ошибку: пытаетесь бежать из этих обстоятельств и хотите простых решений, которые не работают и ни принесут ни вам, ни сыну пользы. Тут выше высказали мнение типа наказать мужа тем что вы сьехали и теперь отдельно, а дело в том, что мужа это может вовсе не расстроит и местами даже обрадует?
У меня вот перед глазами другой пример когда отец дует в попу 14летнему лбу, пацану отказа нет ни в чем, дошло до того, что он зарубился в школе, а потом на улице затеял драку, но нарвался на более сильного парня и схватил люлей, разнылся папе и папа побежал «решать вопрос» к тому мальчику, у которого оказался покруче папа с поясом по борьбе. Теперь их мама занята полицией и больницей.
Так что я бы с такими решениями как развод не спешила, тем более есть возможность пожить отдельно.
Так может вы предложите вариант автору, как не сбегая от мужа, ей не разрушить свою жизнь и своих детей. Как не сломать психику и самооценку сыну , при том что её муж не хочет ничего менять, к психологу не пойдёт и виноватым себя не считает.
Ответ дляФорточка
ну вы уже и диагноз поставили)))
Форточка• 22 июля 2023
Ответ дляSERG2107
ну вы уже и диагноз поставили)))
Кому я поставила диагноз ? Я спросила, что конкретно советчица предлагает автору,какой вариант взаимодействия с таким мужем?
ЯблокоРаздора• 22 июля 2023
Ответ дляТрахтибидох
Дайте мужу почитать книгу
«Изобретение самих себя. Тайная жизнь мозга подростков».
Спасибо за совет, скачала себе
Ответ дляФорточка
при том что её муж не хочет ничего менять, к психологу не пойдёт и виноватым себя не считает...... вам показалось, что не поставили)))))) но слова написались))
Форточка• 22 июля 2023
Ответ дляSERG2107
кричить ваш чоловік від бессилля.... від якого???? і не на сина !!!!!!!!!!!!!! спробуйте приїхати сама і порозмовляти НЕ ПРО КРИКИ.... а порозмовляти з чоловіком,як з людиною, як серце з серцем.... побачите, причина там зовсім не в синові....
Конечно причина не в сыне. Причина в неадекватном , агрессивном отце и муже, который ещё и правым во всёи себя считает .
Сегодня я не я• 22 июля 2023
Ответ дляДа будет так
Дякую)
ну от ви самі і знайшли причину. Чоловік відчуває себе на фоні сина- так сказати не зовсім самцем,котрий головний у сім’ї,(фінанси також відносяться),а скоріше всього- неудачником,і тому старається принизити більш успішного самця(хоч він і син ,але ж чоловік.)
Форточка• 22 июля 2023
Ответ дляSERG2107
Если вам кажется , что это диагноз, то это ваши фантазии и я к ним не имею отношения. Я озвучиваю то , что рассказывает сама автор о поведении её мужа.
ЯблокоРаздора• 22 июля 2023
Ответ дляSERG2107
из реакции автора на посты...многое становится ясным... в позе стоит автор, но не муж)
Мать защищает ребенка, а муж-самодур считает, что все и так было отлично. Если даже дети рады переезду и наконец наступившему спокойствию, это о многом говорит
Форточка• 22 июля 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Ну как видите один мужик просто защищает другого. И виноват у него вовсе не злобный , агрессивный муж, а автор)))
Крим мій• 22 июля 2023
Ответ дляМейк-ап форева
Ви все вірно зробили, бо я досиділась поки він бити сина почав, жорстоко, і під час моєї відсутності, я взнала не відразу. Зламав психіку дитині . Поки просто лаявся і кричав, також за всяку єрунду, наприклад взуття криво поставив , або світло забув у коридорі вимкнути, намагалась перевиховати чоловіка, розмовляла, до психологів відправляла. Все марно. Треба було відразу розходитись, а не чекати коли бити почне.
Капець! Де такі уйобки беруться? Добре , що пішли. Але дуже шкода Вашу дитину. Все одно він все життя буде це пам´ятати .
Я навіть не уявляю, щоб а мене чоловік голос підвищував на дітей. Вони теж підлітки. Два хлопчика. Завжди розмовляємо, граємо в настільні ігри, кудись їздимо. З дітьми ж дуже цікаво. Але потрібно їх любити і приділяти увагу.
Анчо Ус• 22 июля 2023
Ответ дляПосле 18
Хто зацікавлений? Який тільки бред сивої кобили не напишуть.
Зацікавленим повинен бути чоловік, а він а ні трохи не намагається не те, що щось зробити, а навіть зрозуміти інших. Зацікавленість інших до дупи.
Ну так він і має бути зацікавлений в першу чергу.
Але зберегти нормальні стосунки батька і дітей теж важливо.
Чи ви пропонуєте піти і забути навіки аро існування батька?
Непогодка• 22 июля 2023
Ответ дляМастер Пис
Тобто вам пофіг на себе?
Головне щоб чоловік був поруч?
Ви серйозно?
Головне щоб чоловік був поруч?
Ви серйозно?
Вообще не поняла вашего вопроса. Ни одного слова. Почему вдруг такой вывод? Почему этот вопрос задаёте именно мне - той, которая написала свое негативное отношение к таким женщинам? Мало того, те женщины, которые между мужем и ребенком выберут мужа, не обращая внимания на то, что такой отец делает с психикой ребенка, думают как раз именно о себе. Чтоб, не дай боже не остаться без мужа. Для них это равноценно потере смысла жизни.
ЯблокоРаздора• 22 июля 2023
Моему отцу так все не нравилось в моей старшей сестре. Все его в ней раздражало. И орал, и бил, мама защищала, за это получала и сама. Но так и не ушла. И мы с сестрой до сих пор обижаемся на нее, что не нашла в себе сил уйти и обеспечить нам спокойное детство и взросление.
Мальчун-задирун• 22 июля 2023
Ответ дляНепогодка
Так жінкам і самим у таких стосунках некомфортно, чому вони це вибирають мені незрозуміло.
Крим мій• 22 июля 2023
Ответ дляSERG2107
Яка він людина? Може ще на колінах повзати перед неадекватом? Воно хворе на голову. Нехай на мамку свою кричить вдома.
Veronika_100k• 22 июля 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Такаж ситуація, чоловік постійно кричитб на доньку, вічно у чомусь її звинувачує то вчитись влітку не хоче, то дивиться не ті фільми що він хоче, не знаю що робити. Гнобить її, то тупорилою то свинею називає. Дитині тільки 9 років.
Папа - это про любовь к себе у девочки, про её самооценку, самоценность и умение выстраивать личные границы в будущем. Так что думайте быстрее, если не хотите искалечить ее психику.
Крим мій• 22 июля 2023
Ответ дляАнчо Ус
Про такого можна і забути.
Непогодка• 22 июля 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Потому что смысл жизни такой - мужчины. Есть мужчина, муж - все остальное можно вытерпеть. Нет - все, ничего не радует, смысл жизни утерян.
Цукрові вишні• 22 июля 2023
Ответ дляДа будет так
Дякую)
Да,
конкуренция(
После 18• 22 июля 2023
Ответ дляАнчо Ус
Ну так він і має, але ж маємо що маємо. Хіба не так? Починається з чого? Він має?
І так, якщо людина не змінюється, то так, все вірно авторка робить. Пішла. Про навіки можете не фантазувати та не перекручувати.
Крим мій• 22 июля 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Як так? Це ж дитина.
Ви з ним живете нормально, сексом займаєтесь після цього? Не огидно?
Невгамовна• 22 июля 2023
Ответ дляФорточка
А вы уверены, что муж не прав? Автор написала свое субъективное восприятие, а как на самом деле мы не знаем.
Дети часто действительно ведут себя не правильно в таком возрасте и из-за слепой любви родители могут этого не замечать, возможно муж автора прав?
Анчо Ус• 22 июля 2023
Ответ дляКрим мій
Про такого можна і забути.
Не буває в стосунках, що тільки один винний і дивний.
Там якщо копнути, то модна багато чого цікавого розкопати в цій ситуації.
І моя думка, що в будь якій ситуації потрібно вміти зберігати здраві відносини. Навіть розлучення.
Це дитяча позиція ваша думка.
Що значить про такого батька можна і забути.
Ми з вами не знаємо всього і не присутні там.
Стосунки батьків, то їх відповідальність. Хочуть живуть разом, хочуть ні.
А стосунки батьків і дітей, то на все життя.
Хто знає як далі життя складеться.
Ваше мислення як у дитини: це погана іграшка, я більше з нею не граюсь
Це дитяча позиція ваша думка.
Хто знає як далі життя складеться.
Форточка• 22 июля 2023
Ответ дляНевгамовна
А вы уверены, что муж прав, если ведёт себя так ? Ваше мнение тоже субъективно. Но живёте с этим мужчиной не вы. Значит автору явно виднее, что происходит в их семье.