Да будет так• 22 июля 2023

Хіба це не привід для розлучення?

Потребую вашої мудрої поради.
У нас з чоловіком двоє дітей. Старший син ( підліток) і молодша донька ( майже підліток). Останнім часом відносини між чоловіком та сином просто жахливі. Вони кричать один до одного. Чоловіка так криє, що він може наговорити купу дурниць, словами принизити сина, доводячи його до сліз. Він сам того не помічає, але у них немає нормальних розмов як між чином та батьком, які так необхідні дітям, у нього тільки купа притензій. Хоча син нормальний підліток, зі всіма притаманними його віку приколами. До прикладу, приводом для скандалу може стати порядок в його кімнаті. Хоча сам свої речі розкидає по всьому будинку, а от речі сина мають бути складені. Більше того, дочка чудить інколи ще краще, але їй навіть зауваження не озвучується. Відносини між дітьми натягнуті через нього. Ми роз´їхалися, точніше я і діти переїхали від нього. Він не розуміє нічого, каже що то я собі придумала, що мені потрібен був привід, що в мене хтось є... Він не може прийняти те, що винний він. Мама також приймає його сторону, бо це не та ситуація через яку розлучаються. Дійсно? Покалічити дитині психіку це не та ситуація?? Я ж не одноразово пояснювала, сварилася, так, і навіть кричала і лякала, що ще раз то кінець. Значить, саме йому не цінна ця сім´я, я та діти.
So_so• 22 июля 2023
Ответ дляДа будет так
Мій не б´є, але як почне гримпти дверима, кидати предметами. В кухні практично все побите і надбите, бо в когось проблеми з головою.
Ужас

Непогодка• 22 июля 2023
Ответ дляДа будет так
Я думаю, що він не зрозуміє. Поки що він робить винною мене, що я зруйнувала сім´ю. А він же такий чудовий чоловік.
Потому что большинство женщин не считают такую ситуацию поводом для развода. И многие на вашем нсте до последнего бы держались за мотню, да пусть хоть бы бил ребенка. Это ж не ее бьют. Вы - исключение, приятное исключение. Женщина, выбравшая ребенка, а не мужа.
Мейк-ап форева• 22 июля 2023
Ответ дляДа будет так
Точно таке було. Спочатку просто кричав, наступний етап гримав дверима й бив що під руку попаде, то тарілку, то ще щось, биття як виявилось це ще один етап. Я взнала, коли вже при мені кинувся бити сина і не просто, а шваброю,очі просто кров´ю налились, я відтягувала й мене пхнув .І як потім виявилось це був не перший випадок. Ви вчасно пішли.
Непогодка• 22 июля 2023
Ответ дляМастер Пис
Автор тримайтеся це ваше життя і ваш вибір.
Але є велика вірогідність того що діти трохи підростуть і знайдуть своє щастя і свої сім´ї. А ви залишитися самі....
Зараз ваш вибір зрозумілий, але в майбутньому ви можете залишитися одна, зовсім одна. Подумайте над цим
О, вот и подтверждение моих слов. И так думают 90 процентов женщин. Мужчина для них превыше всего в жизни.
Трахтибидох• 22 июля 2023
Ответ дляДа будет так
Дякую)
Але книга це не його історія, він все знає краще всіх. Я пропонувала психолога. Сходив на один сеанс і сказав, що це розвод для лохів.
Ну как раз психолог может и «развод».
А книга за 300 гон - вроде и не дорого. И будет лежать на видном месте.
Может захочет Вас вернуть - да и начнет читать.
Добро с Кулаками• 22 июля 2023
Автор, вы уже вроде когда-то писали про вашу ситуацию? Вы молодец, что ушли от тирана. Сын важнее, чем папа отморозок.
Бентливуман• 22 июля 2023
Автор, це не привід, це причина для розлучення. Дуже вагома
Млинець Мій• 22 июля 2023
ну, это два самца и старший нагибает младшего.
то, что вы выбрали сына в этом конфликте заслуживает уважения.
я бы тоже не стерпела,чтобы несправедливо третировали моего ребенка, а даже если и справедливо -то жить в гармыдере тоже такое себе житие портить психику и нервы всем.
Ручки-Крючки• 22 июля 2023
Автор, вас сейчас накрутят местные квочки. Кроме этого муж он как? Вы любите его? Просто ог, что вы пишете проходят очень и очень многие семьи как раз в подолстковом периоде мальчиков в семье. Природа дает о себе знать: два самца борються за авторитет на территории. И вы, как дена и как мать, делаете классическую ошибку: пытаетесь бежать из этих обстоятельств и хотите простых решений, которые не работают и ни принесут ни вам, ни сыну пользы. Тут выше высказали мнение типа наказать мужа тем что вы сьехали и теперь отдельно, а дело в том, что мужа это может вовсе не расстроит и местами даже обрадует?
У меня вот перед глазами другой пример когда отец дует в попу 14летнему лбу, пацану отказа нет ни в чем, дошло до того, что он зарубился в школе, а потом на улице затеял драку, но нарвался на более сильного парня и схватил люлей, разнылся папе и папа побежал «решать вопрос» к тому мальчику, у которого оказался покруче папа с поясом по борьбе. Теперь их мама занята полицией и больницей.
Так что я бы с такими решениями как развод не спешила, тем более есть возможность пожить отдельно.

Мастер Пис• 22 июля 2023
Ответ дляОбижулька
🫣бля як моя мама,да кого ти кращого знайдеш,всі вони однакові,дітки виростуть,а ти одна залишишся.
Тобто нехай сваряться,нехай псіхує терпи.
При чому тут терпи?
Ви тільки це побачили в моєму коментарі?
Ну зрозуміти що діти важливо це добре але найголовніше що жінка важлива вам розуму не вистачило?
Чому ви вирішили що терпіти то добре? Ви якось однобоко мислите
Мастер Пис• 22 июля 2023
Ответ дляНепогодка
Тобто вам пофіг на себе?
Головне щоб чоловік був поруч?
Ви серйозно?
Я не тону• 22 июля 2023
Вам для кого привід потрібний?
Не хочете жити як подружжя - розлучаєтесь. Вс просто
Бентливуман• 22 июля 2023
Ответ дляМастер Пис
Тобто вам пофіг на себе?
Головне щоб чоловік був поруч?
Ви серйозно?
Ви щось не зрозуміли. Дописувачка якраз не підтримуює тримання за святу мотню
Мастер Пис• 22 июля 2023
Ответ дляБентливуман
Так я не розумію чому рішення жінки не важливі?
Чому свята писечк@ то добре а свята матня то вже образа?!
автор Да будет так • 22 июля 2023
Ответ дляНепогодка
Або просто не стикались з такою ситуацією. От, наприклад, в житті моєї мами такого не було, вона не може зрозуміти, але вправно осуджує мій вчинок. Вона в малому віці залишилась без батька ( пив, зраджував бабусю) і досі звинувачує бабушку, що вона це допустила. Вона каже, що у дитини має бути батько. Але вона і багато хто не розуміє, що батько це набір певних функцій та якостей. Якщо авто несправне, то у людини є ризик для життя здоров´я і краще змінити його, або ж ходити пішки. Різні ситуації можна розглядати під рідним кутом.
Дякую Вам за підтримку)
Обижулька• 22 июля 2023
Ответ дляМастер Пис
При чому тут терпи?
Удалено администрацией...
автор Да будет так • 22 июля 2023
Ответ дляМейк-ап форева
Надіюсь, що все це не вплине на майбутнє наших дітей і вони виростуть щасливими.
Ума Палата• 22 июля 2023
Автор, значит а семье вашего мужа, было именно такое отношение к нему. Он его переносит на ребенка. Это один из вариантов.
Или за счет слабого путается самоутвердиться. Он же нему не ответи правильно.
С вашей стороны, вы поступили хорошо, защитив ребенка.
А муж и не поймёт, ему выгоднее сказать что у вас другой, чем он мудак.
Ума Палата• 22 июля 2023
Ответ дляМастер Пис
Иногда лучше одной, чем с таким.
Не факт, что после того, как сын уедет, а он реально сбежит после 18 от него, муж не переключится на жену.

Mush_Mash• 22 июля 2023
Все Ви правильно зробили. Це про здоров’я дітей та про майбутнє, і якщо один з дорослих не відповідає за свої вчинки та не може дати собі ради, інший повинен дітей захистити.
Агент Пинкертона• 22 июля 2023
Ответ дляДа будет так
Мене не лякає те, що я залишусь без чоловіка.
А дочку за что без папы оставили?
Ума Палата• 22 июля 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
А дочку за что без папы оставили?
А дочка на такой пример посмотрит и потом будет считать это нормой, и такого же найдет, или вообще не захочет замуж.
вре_Динка• 22 июля 2023
Автор, ви все правильно зробили, щасти вам
автор Да будет так • 22 июля 2023
Ответ дляУма Палата
Думаю, що так. Він говорив, що мама дуже важка людина і він з величезною радістю переїхав після 9 класу в гуртожиток. Там він жив щасливо і спокійно. Коли нам після одруження не було де жити, то він одразу запропонував знімати квартиру. Це при тому , що у батьків величезний будинок і він один син. Він навіть не розглядав варіант жити з його батьками.
автор Да будет так • 22 июля 2023
Ответ дляУма Палата
І їй самій все це не подобається. Інколи навіть плаче, бо їй шкода брата.
автор Да будет так • 22 июля 2023
Ответ длявре_Динка
Щиро дякую)
Агент Пинкертона• 22 июля 2023
Ответ дляУма Палата
У нее все нормально с папой,какой пример?
Единорог_помог• 22 июля 2023
Автор, так, це привід. Я теж розлучилася через погане ставлення до дитини з його рідним батьком...
Бутербродница• 22 июля 2023
Я не розумію, невже дорослі люди не можуть сісти і спокійно поговорити?!
Ще пройде трохи часу і ваші діти стануть дорослими і підуть жити окремо, а ви залишитесь сама.
Те, що ви хочете захистити дитину, це правильно. Але чи потрібні такі радикальні міри?
В мого чоловіка зі старшим сином теж був період повного нерозуміння, чоловіка заносило, але я захищала дитину, просто виштовхувала чоловіка в іншу кімнату, щоб заспокоївся. Потім спокійно говорила з ним. Це допомогло.
Зараз вони нормально спілкуються.

Спробуйте налагодити стосунки, розійтись завжди встигнете. Можливо, поки ваш чоловік живе сам, він задумається і більше цінуватиме сім´ю
Ума Палата• 22 июля 2023
Ответ дляДа будет так
Вот вам и ответ. Все идет из детства.
В нашей семье тоже такое проскакивает, но я сразу пресекаю. Сыновья старшие.
Но мой муж не знает, что такое папа, он умер, когда им с братом было по 11 лет, это тоже проблема. Он думает, что правильно поступает, а нет. Пока получается поговорить, объяснить. Но он понимает и извиняется потом. Они разговаривают.
А у вас даже не хочет признать, что не прав. Тут сложнее.