Да будет так• 22 июля 2023
Хіба це не привід для розлучення?
Потребую вашої мудрої поради.
У нас з чоловіком двоє дітей. Старший син ( підліток) і молодша донька ( майже підліток). Останнім часом відносини між чоловіком та сином просто жахливі. Вони кричать один до одного. Чоловіка так криє, що він може наговорити купу дурниць, словами принизити сина, доводячи його до сліз. Він сам того не помічає, але у них немає нормальних розмов як між чином та батьком, які так необхідні дітям, у нього тільки купа притензій. Хоча син нормальний підліток, зі всіма притаманними його віку приколами. До прикладу, приводом для скандалу може стати порядок в його кімнаті. Хоча сам свої речі розкидає по всьому будинку, а от речі сина мають бути складені. Більше того, дочка чудить інколи ще краще, але їй навіть зауваження не озвучується. Відносини між дітьми натягнуті через нього. Ми роз´їхалися, точніше я і діти переїхали від нього. Він не розуміє нічого, каже що то я собі придумала, що мені потрібен був привід, що в мене хтось є... Він не може прийняти те, що винний він. Мама також приймає його сторону, бо це не та ситуація через яку розлучаються. Дійсно? Покалічити дитині психіку це не та ситуація?? Я ж не одноразово пояснювала, сварилася, так, і навіть кричала і лякала, що ще раз то кінець. Значить, саме йому не цінна ця сім´я, я та діти.
Невгамовна• 22 июля 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Мать защищает ребенка, а муж-самодур считает, что все и так было отлично. Если даже дети рады переезду и наконец наступившему спокойствию, это о многом говорит
Ну так конечно рады, потому как они уехали от плохого пары, который напрягал и остались с хорошей мамой, которая в попу дует. Вот только все изменится, когда автор вынуждена будет стать и хорошей и плохой, в одном лице. Так часто бывает с хорошими воскресными парами и плохими мамами, живущими с ребенком постоянно.
Сегодня я не я• 22 июля 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Такаж ситуація, чоловік постійно кричитб на доньку, вічно у чомусь її звинувачує то вчитись влітку не хоче, то дивиться не ті фільми що він хоче, не знаю що робити. Гнобить її, то тупорилою то свинею називає. Дитині тільки 9 років.
а тут- чоловік як особистість-незрілий.. Ті стреси що принесло зараз життя-проецірується в оггресію до самого беззахистоно в вашій сім’ї. Бо аби на вас накидався- то ви б не мовчали б, а відповіли. Замість того він гнобить дитину і руйнує їй психіку. Пам’ятаєм- дівчинка підсвідомо вибирає чоловіка,схожого га батька. В вашому випадку- вибере схожого по психотипу,і дуже вірогідно- скритого садиста..
ЯблокоРаздора• 22 июля 2023
Ответ дляНевгамовна
Унижать, гнобить одного ребенка из двоих - это действительно плохой папа, вы правильно написали. Какой мамой станет автор - лишь ваши фантазии.
Хи хи, ну ну• 22 июля 2023
Ответ дляКрим мій
Як так? Це ж дитина.
Ви з ним живете нормально, сексом займаєтесь після цього? Не огидно?
Секса після початку такого ставлення вже нема. Майже не розмовляємо, дітись мені нікуди, на руках однорічна дитина та онкохворий дідусь. Не знаю що робити
После 18• 22 июля 2023
Ответ дляАнчо Ус
Не буває в стосунках, що тільки один винний і дивний.
Там якщо копнути, то модна багато чого цікавого розкопати в цій ситуації.
І моя думка, що в будь якій ситуації потрібно вміти зберігати здраві відносини. Навіть розлучення.
Це дитяча позиція ваша думка.
Що значить про такого батька можна і забути.
Ми з вами не знаємо всього і не присутні там.
Стосунки батьків, то їх відповідальність. Хочуть живуть разом, хочуть ні.
А стосунки батьків і дітей, то на все життя.
Хто знає як далі життя складеться.
Ваше мислення як у дитини: це погана іграшка, я більше з нею не граюсь
Це дитяча позиція ваша думка.
Хто знає як далі життя складеться.
У вашій відповіді тільки високопарні слова, тільки бла бла бла та маніпуляції. У авторки з чоловіком, до речі, все і непогано, якби не погані відносини між чоловіком та сином.
З приводу, що не буває, що винен тільки один: буває, ще й як буває. Бо у вашому випадку, якщо чоловік зраджує - то вина на жінці, якщо б´є дружину - вина на жінці, якщо чоловік алкоголік - винна жінка. Хай себе накручує, хай сама змінюється, хай все життя несе цей хрест.
Крим мій• 22 июля 2023
Ответ дляАнчо Ус
Це дитяча позиція ваша думка.
Хто знає як далі життя складеться.
Це дитяча позиція ваша думка.
Хто знає як далі життя складеться.
То і значить, що від такого батька треба триматися якомога далі. Бо він шизик і неадекват. Бо нормальна людина не буде себе так поводити з дитиною. І це ніяк не вина автора. Нехай на автора кричить. Так нє, те чмо обрало слабшого, якого можна принизити.
А Ви видно прихильниця святої мотні.
Крим мій• 22 июля 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Я , звісно, вибачаюсь, але... Навіщо Ви другу дитину від нього народили?
Не знаю, навіть, що і сказати. ( Мені Вас шкода. Щось робіть. Батьків у Вас нема?
Анчо Ус• 22 июля 2023
Ответ дляКрим мій
А Ви видно прихильниця святої мотні.
Що таке свята Мотня?
В моєму оточенні таких виразів не існує і жаргонів)))
Що значить нехай на автора кричать?)))
Тобто на неї можна??? Це десь дозволено??
Моя позиція лише за збереження стосунків з сином навіть після розлучення. Що можливо спробувати звернутися до спеціалістів за допомогою
Сину підлітку потрібна підтримка батька. В такому віці для нього це може бути травма. Я висловилась лише за те, що треба спробувати відновити стосунки адекватні батька і сина. Чи жити разом батькам, то їх особиста справа
Що значить нехай на автора кричать?)))
Не против• 22 июля 2023
Ответ дляДа будет так
Розмов було вже багато і навіть був психолог. Нічого не допомогло. І я впевнена, що наш переїзд нічого не змінить. Людина собі знає, як треба і як правильно.
самодур
Невгамовна• 22 июля 2023
Ответ дляСегодня я не я
Та не выбирает девочка мужа похожего на отца
Крим мій• 22 июля 2023
Ответ дляАнчо Ус
Що таке свята Мотня?
Що значить нехай на автора кричать?)))
Як такий батько може підтримати? Які стосунки відновити, якщо він сина ненавидить? Я б на місці сина автора викреслила його з життя назавжди. Нехай йому умовний стакан водички на старості хтось інший подасть .
Невгамовна• 22 июля 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Это автор так видит, а может просто один ребенок перегибает в своем поведении и потому конфликт? Вашим детям сколько?
Анчо Ус• 22 июля 2023
Ответ дляКрим мій
Ви так завелись, наче справді знаєте всю ситуацію і там були)))
Мядуза аля моргонер• 22 июля 2023
Автор, при таких випадках потрібно перевіряти роддом і робити ДНК експертизу. Якщо все нормально, то залучати батьків чоловіка, щоб вони м´яко та поступово налаштовували його на підтримку дитини. Це високі матерії, але сім´я це один фрактал і єнергетично ви всі залежні і це назавжди. Звідкись взявся негатив в чоловіка до дитини , а це не природньо. Тому перевірка роддому в першу чергу( перевірка днк дитини на те чи вона рідна), як би не дивно це звучало , і батьки чоловіка з´ єднані з ним енергетично тому можуть позитивно на ньго вплинути, на його думку та сприяння його дитини, якщо там розумні люди і з ними можна домовитись, але це поступова робота- день за днем, рік за роком, а не за один раз. Потрібно розробити алгоритм навіть як діяти, тому що батько і син це назавжди. Ну і чоловіку про всю цю роботу не говорити, він все одно не зрозуміє, не свідома він людина.
После 18• 22 июля 2023
Ответ дляАнчо Ус
Що таке свята Мотня?
Що значить нехай на автора кричать?)))
Тобто авторка повинна силоміць тягнути батька до зустрічі з сином? Чи може навколішки стати?
А якщо образи на сина продовжуватимуться, сказати: терпи сину, бо ваші стосунки дуже важливі?
Невгамовна• 22 июля 2023
Ответ дляSERG2107
по ходу в этой теме собрались товарищи по несчастью))))) сколько вас здесь таких? давайте признавайтесь)
Что самое интересное, скорее всего у дам дети ещё маленькие или они сами в разводе)
После 18• 22 июля 2023
Ответ дляНевгамовна
Тобто ви і є цей чмирь-самодур? Скільки вас тут таких набігло, виправдовуються
как тебе такое илон маск• 22 июля 2023
Ответ дляДа будет так
Чоловіку далеко до ідеальності. А мене є думки, що це може бути навіть заздрість. Син займається спортом, має багато друзів, навіть знайшов спосіб підробітку. Інший батько би пишався, а цей тільки принижує.
Дякую)
у моего мужа тоже так было. это от недореализованности такая зависть к ребенку.
Valechka-mk• 22 июля 2023
У меня отец такой. Мама выбирала всегда его защищать. В итоге с отцом не общаемся уже несколько лет, с мамой только по телефону. До нее так и не доходит до сих пор, что взрослый ребёнок может выбирать общаться ему с родителями или нет. И если это общение сплошь унижения и оскорбления, то явно желания общаться не будет.
А психика да, изрядно травмирована и это грустно
Мядуза аля моргонер• 22 июля 2023
І можливо така поведінка чоловіка така, тому що десь в нього сумніви, чи він батько, чи хтось сказав, чи пошуткував, чи десь він подумав так, з цього незначного на перший погляд факту, і почалось те що є на зараз.
Мальчун-задирун• 22 июля 2023
Ответ дляНевгамовна
А правильне виховання означає бути поганою для дітей?
Невгамовна• 22 июля 2023
Ответ дляПосле 18
У вас всегда защитная реакция в хамстве проявляется?)
Мядуза аля моргонер• 22 июля 2023
А ті хто за голову хватається під постом , розширюйте кругозор, причини всі в сім´ї і завжди ці причини потрібно шукати щоб зробити краще, тому що ці люди вони рідні і це їх життя , і їм потрібно бути в хороших відносинах і всі причини розглядати потрібно.
Невгамовна• 22 июля 2023
Ответ дляМальчун-задирун
В понимании детей? Да, в большинстве случаев. Дети не любят правила, детей напрягает уборка и т.д.
Хи хи, ну ну• 22 июля 2023
Ответ дляКрим мій
Він став такий пів року тому, як підмінили. Усі знайомі в шоці. До цього дітей виціловував, і годував і грався з ними. А щ січня місяця як зурочили .Батьки на окупованій територіі
Мальчун-задирун• 22 июля 2023
Ответ дляНевгамовна
А ваш допис не хамство?
Невгамовна• 22 июля 2023
Ответ дляМальчун-задирун
А ваш допис не хамство?
Нет, я в своем посте кого то оскорбила или назвала как то не так?
Ответ дляФорточка
А если муж не хочет слушать, не считает себя виноватым и ничего менять не хочет , терпеть дальше ?
ну он же не идиот, в туалет не под себя ходит? нужно подобрать правильный слова, если он не слышит жену, пусть ему объясняет психолог или тот человек кто у него в авторитете
Пожарник• 22 июля 2023
Автор, а ви поважаєте свого чоловіка?
Його думка враховується у сімейному житті?