Козачка• 22 июля 2023

Здається, я втратила мужика... Спілкування.

Є знайомий.
Був потенційно мені цікавий, як партнер.
Якось так почали спілкуватися, жартома, наче, й досить відверто, ала про спільне майбутнє ана слова. Він, взагалі, до кінця війни, походу не планує нічого...
І от звернула увагу, що він мені пише в двох випадках:
1) коли побачив щось красиве на вулиці пейзаж або тваринку, чи побачив щось в мережі теж або тваринку, або щось смішне, або злободнєвне
2) коли він роздратований на всесвіт, чи щось сталося, і йому хочеться поскаржитись і щоб його вислухали
Спілкуємось вже довго. І щодня 🙈
Здається, пішло якось все так? Чи це нормально?
Мир Мир Мир!• 22 июля 2023
на СЗ в основному всі з проблемами,
якісь дефективні, кого вибракували в реальному житті.

ТрамвайGirl• 22 июля 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
на СЗ в основному всі з проблемами,
Особенно женщины.
Маруська Му• 22 июля 2023
То він з вами просто спілкується, немає натяку на стосунки
...аяприкольная• 22 июля 2023
Как партнёра он вас не рассматривает, так типа кто-то ’поговорить или чем-то поделиться’.
В смысле, вы этого мужика и не теряли, его у вас и не было.
Мир Мир Мир!• 22 июля 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Особенно женщины.
Юра, ты ?
ФФФФристайла• 22 июля 2023
А в каком случае вы ему пишете?
Тантрический кекс• 22 июля 2023
он с вами общается иногда от скуки. нечего терять, вы его и не находили
Варена цибуля• 22 июля 2023
а он стеснительный?
Реанимация• 22 июля 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Юра, ты ?
Юра никогда не хамит.

автор Козачка • 22 июля 2023
Ответ дляФФФФристайла
А в каком случае вы ему пишете?
Я - коли побачу щось красиве і сфоткаю, або теж поржати )
автор Козачка • 22 июля 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
на СЗ в основному всі з проблемами,
Та ні, це не сайт знайомств.
Особисте знайомство в реалі.
Калинові вуста• 22 июля 2023
Он хоть как-то в вас женщину видит? Или что? Присмотритесь. Или от скуки пишет. Война может будет еще несколько лет. И? Да, знаю таких чуваков, которые на войну спихивали типа. Но думаю, это просто отмазка
автор Козачка • 22 июля 2023
Ответ дляМаруська Му
Та фіг його знає, які в нього думки.
Інколи якійсь явний флірт проскокує, то каву шле віртуальну зранку, то смаколик )) то добраніч бажає довго й з подробицями.
Калинові вуста• 22 июля 2023
Ответ дляКозачка
Та ні, це не сайт знайомств.
Особисте знайомство в реалі.
А какая разница? Там такие же люди
автор Козачка • 22 июля 2023
Ответ для...аяприкольная
Ну я, в думках, його записала в потенційні 🤣
автор Козачка • 22 июля 2023
Ответ дляВарена цибуля
а он стеснительный?
Я би сказала, стриманий.
А чи стеснітельний, ну він явний інтроверт, там своя спеціфіка.
Скоріш, так.
Калинові вуста• 22 июля 2023
Ответ дляКозачка
Та фіг його знає, які в нього думки.
Каву з смаколиком-это как-то означает флирт? Ну не знаю....как по мне фигня какая-то. Хотя бы комплимент какой-то внешности, характеру, намек на желание пойти куда-то на свидание....
Телячі ніжноСті• 22 июля 2023
те що він вам пише це значит що в цей момент він згадує вас, можливо не може підібрати правильних слів, але таким чином створюється контакт, можливо навіть на підсвідомості.
Калинові вуста• 22 июля 2023
Ответ дляКозачка
Вы то понятно. Но имеет значение, что он думает

Заздрість то погано• 22 июля 2023
Так а як довго ви так спілкуєтеся? Деяким людям треба час для спілкування, а потім відносини
автор Козачка • 22 июля 2023
Ответ дляКалинові вуста
Ну водив кілька разів на каву, в кав´ярню, в рестік грузинський ходили, як приїздив в моє місто.
Казав, що я красива і розумна жінка.
Ще він каже, що я серед тупих жінок - наче, нормальна. Рахується?
автор Козачка • 22 июля 2023
Ответ дляЗаздрість то погано
Ой, вже рік 🙈
Калинові вуста• 22 июля 2023
Ответ дляКозачка
Я би сказала, стриманий.
Скоріш, так.
Поверьте самые стеснительные мужики могут преодалеть свои комплексы, если реально увлечены...
Телячі ніжноСті• 22 июля 2023
Ответ дляТантрический кекс
абсолютно безпідставний висновок. Ви мабуть ніколи не спілкувалися з таким типом людей
автор Козачка • 22 июля 2023
Ответ дляКалинові вуста
Я знаю. Закоханого мужика не зупиняє ніщо.
Тантрический кекс• 22 июля 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
общалась. но быстро заканчивала, и так все ясно
Тантрический кекс• 22 июля 2023
Ответ дляКозачка
или как минимум заинтересованного
Телячі ніжноСті• 22 июля 2023
Ответ дляТантрический кекс
спікувались десь у фантазіях.
Тантрический кекс• 22 июля 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
спікувались десь у фантазіях.
скорее всего вы)
Калинові вуста• 22 июля 2023
Ответ дляКозачка
Казав, що я красива і розумна жінка.
Не знаю. Сколько свиданий у вас было? Может он встречается стабильно с кем-то, а вы так, когда приезжает к вам в город... Он что-то планирует с вами? Отпуск вместе провести? Секс был? Поход в кафе/ресторан для меня лично ничего не значит