Кто уже ходил? Получили море удовольствия, качественное кино и актерский состав великолепный
Ответ дляSolnet
Аватар не зайшов. Чекали щось краще першого. Пішли посеред сеансу
Дивно, всіх, кого знаю і хто дивився в кінотеатрі Аватар 2, всім сподобався дуже. Але смаки у всіх різні, можливо не ваш фільм або очікували більшого після першої частини і розпіареності другої. Мені наприклад не заходить Гра Престолів - не цікаво, хоча всі в екстазі від серіалу. Я навіть читати книгу пробувала, не моє.
Unmistakable• 22 июля 2023
Скажите, там опять много научной путаницы как обычно у Нолана? Мне из-за этого трудно смотреть некоторые его фильмы. )
Unmistakable• 22 июля 2023
Ответ дляLike-995b
Нет) как раз больше про человеческие отношения
Ой, замечательно, тогда можно пойти. Я на Интерстеллере заснула. ))
Ответ дляnnnnika
Ой нє. Гра престолів теж не моє
Не дивилася
Unmistakable• 22 июля 2023
Ответ дляSolnet
А ми рази 3 ходили
Але кожному своє
Да. Просто не мой жанр.
НамСвоюРобити• 22 июля 2023
Ооо, авторко, тема прямо в тему.) Якраз переглядала афішу нашого КТ Олімпу й розмірковувала, чи варто піти!
Ответ дляrybka21
другий раз можна і в інтернеті подивитись. точніше, послухати.
оце я й буду робити, як наступного разу поїду кудись автобусом на тридцять годин
Так, для другого, щоб в деталях все, особливо про політичні питання, точно треба передивитися. Нолан із тих режисерів, котрих з задоволенням пересмотрюєш