Якось так і живу• 22 июля 2023
Хочу закінчити стосунки з жонатим якій мною користується
Вже довго. 9 років. Я одружена але з чоловіком стосунки не легкі. Та по деяким причинам я живу з ним( не за гроші бо він заробляє менше чим я).
Одружений чоловік зустрівся тоді коли я була розбита. Але одразу ж типу без зобов´язань попередив. А я закохалась в нього. І тепер я хочу звільнитись від цього тягаря
Я кохаю його. Відразу скажу дарунків грошей навіть повідомлення Я СУМУЮ ЗП ТОБОЮ не було ні разу.
Я втомилася чекати зустрічі. Я втомилася бачити його з жінкою. Я хочу забути це все в хай він собі далі живе в сім´ї але вже без мене. Як це зробити з чого почати і як не зірватися
ВундерКИНГ• 22 июля 2023
Жах, чому ви себе не цінуєте так. Ні подарунків, ні слів кохання, ще й жонатий. Ніяких плюсів.
Бажаю вам жіночого щастя, без осуджень з моєї сторони.
Якось так і живу
• 22 июля 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Дякую.
Якось так і живу
• 22 июля 2023
Ответ дляязззззь!!!
Понять,что Вас даже за человека не воспринимают
Я розумію вже це
АяВсёЗнаю• 22 июля 2023
Это не любовь, болезненные отношения. Постарайтесь возненавидеть его, так будет легче.
Якось так і живу
• 22 июля 2023
Ответ дляУшла и Пришла
Какой кошмар.Зачем он вам был нужен? Или вы любитель страданий?
А я тоді була в депресії і він просто нове в житті з´явився
Дама с собачкой• 22 июля 2023
Понять ,что эта любовь приведет вас в никуда ,и это не любовь ,а бесплатное пользование вас
Якось так і живу
• 22 июля 2023
Ответ дляДама с собачкой
Чесно тошнить від цієї думки
Ушла и Пришла• 22 июля 2023
Ответ дляЯкось так і живу
Вы,что не понимали, что отношения с женатым это путь в никуда? Сейчас будет очередная депрессия от него
Пацака-задирака• 22 июля 2023
Понять что вы себя не на помойке нашли , и вы достойны лучшего чем обхаживать бегающего козла
А я женатая• 22 июля 2023
Ответ дляЯкось так і живу
Нове сміття. Просто зупиніться ці токсичні стосунки.
Русланка з гілки• 22 июля 2023
Ответ дляЯкось так і живу
9 років ноги витирає об вас. Що вам мало цього, щоб забути? Жінці гроші, подарунки, відпочинок. Дітей від жінки хотів, одружитися з нею. А ви? Таке собі, аби було для різноманіття у сексі?
Капець ви терпила. З некоханим чоловіком живите, коханець срав, вибачаюсь. Оце ви терпляча.
ПушАпница• 22 июля 2023
Ответ дляУшла и Пришла
А там четыре толстокожих бегемота собрались, всех все устраивает девять лет.
Якось так і живу
• 22 июля 2023
Ответ дляУдачная
Чому ви почали ці відносини? Що він вам дає чого чоловік не має?
Він дає розмови
Русланка з гілки• 22 июля 2023
Ответ дляЯкось так і живу
Він дає розмови
Розмовляти можна з жінкою. З чоловіками краще бути в щастливих стосунках.
Якось так і живу
• 22 июля 2023
Ответ дляСама купляю квіти
Краще граматику вчіть
Добре що ви її вивчили. А от не запам´ятали що на вашу думку наплювати коли її не питають.
Сама купляю квіти• 22 июля 2023
Ответ дляЯкось так і живу
А на думку, жінки жонатого наплювати теж?
Рожайтретьего• 22 июля 2023
Ви 9 років в цьому болоті. Вирватися буде важко, тим паче з нездорових відносин. Якщо остаточно вирішили - повністю блокуйте, і все. Я рік тому зв´язалась з жонатим. Але я вільна, він казав що з жінкою не живе 2 роки. Вона в Україні, він в Чехії. Але ніяк не розлучатися офіційно, бо бізнес спільний. Ну брехня, як і в усих жонатиків, які просунути хочуть, та щоб з ємоціями. Я на ці відносини дала рік часу. То ми його розводу ждали 5 місяців, то на море нас обіцяв везти, то машину мені поміняти. Фантазія в нього на обіцянки буяла). Але гроші давав. Але його срок закінчився: не розлучівся за рік, на море не повіз коли обіцяв. В результаті на море я поїхала сама з дитиною, а того брехливого коханця залишила в минулому. Хай біжить до жіночки. Все , думаю 1 рік і то було багато авансу для жонатого брехуна. Теж і депресії з´являлись і як у мороці нібито була. А не дай Боже на роки себе в таку пропасть затягти.