ми родина 35+ , маємо дитину 4 міс. Живемо не бідно, грошей на все вистачає. чоловік працює в сфері айті, я мала до виходу в декрет роботу на 20 тис. грн. Звісно, це зовсім невеликі гроші порівняно з його заробітком (3,5 тис дол приблизно). Кошти, якуі заробляла, я витрачала частково на нашу родину (сюрпризи-подарунки чоловіку та моїм друзям, щось батькам купити, деяка техніка додому, практично весь одяг собі). Але ще до декрету я чула закиди - типу, я мало заробляю і варто змінити професію (працювала в сфері комунікацій та піару). я і правда хотіла зростати професійно, навіть прошла кілька співбесід, а потім почалась війна і всі шляхи до нових робіт перекрились. А згодом я дізналась , що вагітна і сенсу переходити на іншу роботу вже не було. А тепер я довоі часто чую від чоловіка: "Чому так багато витрат за місяць?" Пояснюю, що собі і так практично нічого не купую, це правда. Витрати - близько 19 тис - поточні, в тому числі на дитину. І так повторюється вже три місяці підряд. Сьогодні остаточно дістав - ходили в трц, сам запропонував глянути кросівки. А потім , коли пішли в затишне місце дитину погодувати, видав: "Ну ні, кросівки не будемо брати. В тебе поки є ці, я теж собі не братиму. А то тобі то кросівки, то грошей на карточку закинь..." бляха, і мене порвало. Відкрила свій моно - кажу - дивись мої витрати. Він відвернувся і я зі злості жбурнула теефон на землю. З того моменту зі мною не розмовляє, ще й сказав, що "я в нього кинула телефон і мені треба до психолга". Народ, у вас чоловіки дорікали баблом під час декрету? Поділіться думками. Сиджу і стримую себе від сліз. Не можна нервувати, бо під час гв все дитині адреналіном передається
ТебеОноНадось• 23 июля 2023
Ответ дляМій не такий
А если вагина не разорвана, нет диастаза и геморроя, то что ж делать? И классика - ребёнка она, конечно, рожала ЕМУ
В этом случае точно ЕМУ
В последний вагон на подножку цеплялась
Метелики на душі• 23 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
і сміх, і гріх.. ну правда, в мене вже різні думки - таке враження, що він мене газлайтить. І я місяць від місяця від цього стаю слабкіша психологічно
У нас изначально не было такой ситуации в принципе . На декрет откладывали оба ...На момент декрета в тумбочке больше 15 000 долл.
И потом,через пару месяцев поняла -не хочу декрет, взяли няню. Я на удаленке..
Думать до-нужно, у нас эта ситуация исключена изначально
Метелики на душі• 23 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
автор и по моим подругам.. это будет усиливаться. Если по нормальному то доступ к его дохожу=семейный доход у вас тоже должен быть
Я не тону• 23 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
ви щаслива в цьому сенсі! молодець чоловік, ну правда. Мій вже на 2й місяць з малою питав - коли я на роботу збираюсь, і сказав щось дурне типу:’ вічних содєржанок мені не треба’.
Ооо... Автор. Я знаю таких чоловіків, нажаль це жесть. Але це було видно і до одруження і до вагітності. Нічого хорошого Вас не чекає.
Ms. Скромность• 23 июля 2023
Ответ дляГл. Амурная
Він не дурне казав, а своє бачення сім´ї, дуже по-американськи. А у вас в голові картинка намалювалась якась радянська. Але тоді ні памперсів не було, ні пралок з роботами-пилососами.
А чого радянська?
Сколько тогда в декрете женщины сидели? И какой процент не работало?
Виннипуховна• 23 июля 2023
Коли дружина йде в декрет і не передбачаються няні, то логічно, що за трьох фінансово відповідає чоловік
Впораюсь зі всим• 23 июля 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Де ви таких знаходите?..чесно, співчуваю.
У мене був точно такий айтішнік. Жлобство полізно з нього, коли я пішла в декрет. Правду кажуть, що чоловік пізнається у декреті.
Ms. Сама прямота• 23 июля 2023
Для мене це найстрашніше.
А саме головне - що це невиліковне.
Навіть жонатий може розлучитися, алкаш - закодуватися, жлобині геть нічого не допоможе, це в характері (
Сорі. Дуже співчуваю.
А саме головне - що це невиліковне.
Сорі. Дуже співчуваю.
Мій не такий• 23 июля 2023
Ответ дляВиннипуховна
Смотря, в каком объёме. Вы же понимаете, что у некоторых женщин сносит крышу от появления ребёнка. Например, моя сестра требовала все самое дорогое: манеж, стул, коляску, кроватку, памперсы и т.д. Доходы у них были, как у автора, но мужик тоже возмущался, в итоге она гордо ушла от него в 5 месяцев, а он её не возвращал. Алименты она получила от его официальной зарплаты, на тот момент 1500 гривен (1000 на ребёнка, 500 на неё до 3-х лет), доллар тогда 8 был, вроде, 2011 год
Стопясят раз обсуждала• 23 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
Так встаньте и уйдите из дома искать работу, оставив ему ребенка на целый день.
А поприходу домой спросите где свежий борщ и почему не пропылесосил.
СкумбріяП8• 23 июля 2023
Ответ дляВиннипуховна
Так, ви цілком праві, але і контролює розходи також він (принаймні може спитати ), бо заробляє ті гроші, розуміє як вони важко даються і те що він не безсмертиний.
Раздражевская• 23 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
квартира записана на ньому, але документи видані вже в шлюбі, тому при поділі буде 50 на 50
Як то так може бути?. В впевнені? Якщо на нього то його. .
Карапулька• 23 июля 2023
Як це знайомо. Капець. Я на пологи відклала свої власні кошти, він їх благополучно пропив. І такі очі великі, а що такеее. Не було чого їсти, банально. Отримала виплату на дитину і на ці кошти купила товар, продала його на захід, і почала свою справу.
Він потім гордо розказував ВСІМ знайомим який він бізнесмен і як класно працювати на себе.
Взагалі, думаю чоловіки показують про меркантильеість жіночу, лише щоб перевести фокус з своєї ницої жадібності на жінку поруч, що зв´язана малою дитиною і не може піти.
Марічка• 23 июля 2023
Автор, дуже шкода, що у вас чоловік такий жлоб. Я також в декреті, ні разу грошима не дорікнув, хоча витрачаю і на одяг собі, на манікюр, спортзал і тп. Дайте йому список необхідного на місяць, нехай все купує сам. І якусь суму закине вам типу чай, кава, манікюр.
Виннипуховна• 23 июля 2023
Ответ дляМій не такий
Да , понятно. В разумных пределах
Полонянка SexShop-а!• 23 июля 2023
Мой да,попрекал.Правда,когда стал хорошо зарабатывать,меньше стал.Но это такие люди,абьюзер и жлобы,сколько бы ни получал,все равно будет считать,попрекать.Для себя я поняла,что надо изначально щедрого искать,у нас ещё с периода встречаете было видно,что муж жимжим
Виннипуховна• 23 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
Це жах
Не цілуюсь з бодуна• 23 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
Ми проживаємо в квартирі, яку придбали на спільні гроші. Але він уклав більше - 45 тисяч, а я 20 тис доларів. то теж були скандали - він хотів записати суто по метражу, що кому належить в цій квартирі. я відмовилась . скандалили ми довго
Автор, вже на цьому етапі, коли чоловік хотів записати все по вкладеним метрам, треба було йти від нього. Ніякої сім’ї з таким не побудуєш, в декреті бути не зможете, так і вийшло.
Збирайте фінансову подушку, намагайтесь спокійніше все сприймати. Подавайте згодом на розлучення, на розподіл майна, на аліменти. Хоч спокійно жити зможете.
Залізна тьотя• 23 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
автор, рубите это на корню!!! Иначе вся уважение в вашей семье ,все чувства невозможно будет восстановить. Садитесь за стол, спокойно, и разговариваете. показывает сколкьо денег и на что идет! Так же спрашиваете у него в лоб, кто по ЕГО мнению вам должен покупать кроссовки, духи, одежду, баловать подарками и сюрпризами. По итогам разговора решаете ,что делать дальше... Если он остается непробиваемым, то потихоньку собираете деньги и валите в небытие, как только станет возможным. Обнимаю вас..
Залізна тьотя• 23 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
я вже відчуваю себе напівзломаною. Розумію, що не можна себе в позицію жертви ставити, але зараз я опинилась практично у пастці - працювати з такою малою ще зарано, я не встигаю іноді й комп відкрити вдень, щоб памперси замовити. Справедливості заради - чоловік на підсттраховку залишається працювати вдома. Мала дуже сильно істерить, включно з тим, що до невролога ходили - респіраторні кризи в неї. Тому одна з такими приступами не справишся, треба іноді і перевернути дитину лицем вниз, щоб слина витікала - від спазму вона починає захлинатися вмістом шлунка - молоко, слиз і тд... Помічі від бабусь немає - два раза моя мама приїздила на 2 тині, але їй 71, хворі ноги. вона нам трохи готувала і ходила гулять зранку з малою. Тому чоловік удома для екстрених ситуацій лишається, в офіс не їздить. Проте основного меседжа цей факт не змінює.
у вас накопилась усталость. у него тоже.. мужчины слабы и поэтому срываются на любимых и зависимых от них людях. Разговаривайте.. не истерите ,а пытайтесь донести ,что именно ОН глава семейства и именно он должен вас баловать, как свою жену и мать его ребенка
Залізна тьотя• 23 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
ооо, так его кто то со стороны накручивает в добавок(((( свекровь или друг?
Залізна тьотя• 23 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
так, і йому це здається забагато. Весь час перепитує і робить круглі очі.
Я бы на вашем месте вообще ничего не покупала. Но писала ему списки, да побольше. пусть сам делает закупки
Не цілуюсь з бодуна• 23 июля 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Оце гарна порада!
Залізна тьотя• 23 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
ну и капец..... автор ,что ж вы так изначально на все прогнулись??? почему квартира на него одного, а не на двоих?((
Мальовнича даль• 23 июля 2023
Ответ дляПес Патрон
Призначить, на 2 осіб
Тільки не від доходу ФОП
Дохід ФОП це не зп.
Там інший спосіб визначення суми
Дохід ФОП це не зп.
Там інший спосіб визначення суми
Налитое яблочко• 23 июля 2023
Він на Вас буде ще більше тиснути,дитина росте і витрати також.
19 тис це дійсно мала сума.Багато діток на суміші і витрати тільки на дитину тис 10.
Що з Вашим чоловіком
Трільчиха• 23 июля 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Дорогая автор, вам нужно было его перевоспитывать ДО рождения ребенка.
У меня муж тоже айти, зп немного выше вашего, и тоже жлобковатым изначально был. Но я специально брала тратила его деньги, скандалила если жлобился. За пару лет воспитала и теперь он не жмется.
😂 Я тоже делала так. Начинали жить и я спецом не работала и брала его деньги. Проверяла. Жила два года, замуж не спешила. Он по началу даже кричал иногда, что трачу. Потом смирился) сейчас мне говорит, что по началу, когда начинали вместе жить, то ему было очень сложно психологически перестроить себя, что нужно свою зп отдавать кому-то, но потом понял что мы семья и привык. В итоге мы вместе уже 14 лет, у меня его карты, весь бюджет у меня. Даже премии свои не скрывает, для дочери ничего не жалеет. Но.. Это нужно делать ещё до того, как дети появятся. Сейчас уже поздно. Тот чувак почувствовал себя царьком и будет нереально его переломать. Тем более что автор сама уже сломана. Тут нужно изначально, когда ты на коне, выставлять такие рамки.
Трільчиха• 23 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
Я бы уже после такого звонка не решилась бы замуж выходить за него, простите. Моей муж квартиру на меня свою сразу переписал после свадьбы. Какой метраж?
Туфли в чешуе• 23 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
можна пару секретів по такому ’вихованню’? якийсь приклад
Типова помилка жінки - очікувати що він зміниться від її ’виховання’, а чоловіка - що вона все пробачить...
Мій не такий• 23 июля 2023
Ответ дляВиннипуховна
Да , понятно. В разумных пределах
Я тогда пыталась её образумить, но у неё был один ответ: пусть раскошеливается, я ЕМУ ребёнка родила.