ми родина 35+ , маємо дитину 4 міс. Живемо не бідно, грошей на все вистачає. чоловік працює в сфері айті, я мала до виходу в декрет роботу на 20 тис. грн. Звісно, це зовсім невеликі гроші порівняно з його заробітком (3,5 тис дол приблизно). Кошти, якуі заробляла, я витрачала частково на нашу родину (сюрпризи-подарунки чоловіку та моїм друзям, щось батькам купити, деяка техніка додому, практично весь одяг собі). Але ще до декрету я чула закиди - типу, я мало заробляю і варто змінити професію (працювала в сфері комунікацій та піару). я і правда хотіла зростати професійно, навіть прошла кілька співбесід, а потім почалась війна і всі шляхи до нових робіт перекрились. А згодом я дізналась , що вагітна і сенсу переходити на іншу роботу вже не було. А тепер я довоі часто чую від чоловіка: "Чому так багато витрат за місяць?" Пояснюю, що собі і так практично нічого не купую, це правда. Витрати - близько 19 тис - поточні, в тому числі на дитину. І так повторюється вже три місяці підряд. Сьогодні остаточно дістав - ходили в трц, сам запропонував глянути кросівки. А потім , коли пішли в затишне місце дитину погодувати, видав: "Ну ні, кросівки не будемо брати. В тебе поки є ці, я теж собі не братиму. А то тобі то кросівки, то грошей на карточку закинь..." бляха, і мене порвало. Відкрила свій моно - кажу - дивись мої витрати. Він відвернувся і я зі злості жбурнула теефон на землю. З того моменту зі мною не розмовляє, ще й сказав, що "я в нього кинула телефон і мені треба до психолга". Народ, у вас чоловіки дорікали баблом під час декрету? Поділіться думками. Сиджу і стримую себе від сліз. Не можна нервувати, бо під час гв все дитині адреналіном передається
ТебеОноНадось• 23 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
Ми проживаємо в квартирі, яку придбали на спільні гроші. Але він уклав більше - 45 тисяч, а я 20 тис доларів. то теж були скандали - він хотів записати суто по метражу, що кому належить в цій квартирі. я відмовилась . скандалили ми довго
Так а зо не так? Це нормальна практика. Ми купували квартиру за гроші, які заробили до шлюбу. Оформлювали пропорційно внесеним коштам. У чоловіка було 30% від площі, у мене 70.
А ви хотіли 50/50? А якщо ваших грошей було б більше? Теж 50/50?
ТебеОноНадось• 23 июля 2023
Ответ дляВеселуха Муха
ну, 20000 грн в Украине это не совсем на шпильки
Так сейчас они тратят 20
А до этого 20 автора были на подарки и всякую хрень
Одні думки• 23 июля 2023
Ответ дляМоже ще третю?
дополню:
при взыскании алиментов на содержание того супруга, с которым проживает ребенок до достижения им трех (шести) лет, материальное положение родителя, с которым проживает ребенок, а также то, работает он или нет, никак не влияет на такое право. Здесь необходимо наличие только одного условия – возможность другого супруга предоставить материальную помощь (ст.ст. 84, 86, 91 СКУ)
а вот об ’ОБЯЗАН тратить’ ни слова в упомянутых вами ’норм законодательства Украины’)))
В США такого за неуплату алимент в садят надолго…а у нас
Одні думки• 23 июля 2023
Ответ дляГигиенишвили
33% от минималки? Ну что вы советуете? Он быстренько себе сделает зп в конверте. А его компания и рала будет так оформили его фопом чтобы меньше налогов платить, а с минималки еще меньше.
Пусть с даст его в тцк. Там больше толку будет
Одні думки• 23 июля 2023
Ответ дляГигиенишвили
Ну есть же разница жить в новострое с ремонтом или в бабушатнике ?
Есть разница подвозит её муж или на метро?
Была бы у нее норм зп то вы были бы правы
А есть разница быть женщиной с поломанной психикой и здоровой женщиной? Как думаете?
Гигиенишвили• 23 июля 2023
Ответ дляОдні думки
Он её бьет? Насилует? Я понимаю советчица это отдельный мир, только реальный мир другой
Жмотится но от это еще никто не умирал
Завтра не пью• 23 июля 2023
Нажаль стосунки перевіряються в декреті та коли жінка хворіє.Тоді в вилазить все га ..,або навпаки жінка відчуває що потрібна і її люблять
Гигиенишвили• 23 июля 2023
Ответ дляОдні думки
Поломанная психика 😂 тогда у кучи людей должна быть поломанная психика так как многие в такой нищите росли что им родители не то что кроссовки новые не покупали, а вообще не покупали, донашивали за кем было.
Ситуация автора печальна, но прям что ею морально насилует, ну нет этого
Мій не такий• 23 июля 2023
Ответ дляПік Антна
Странно что вы раньше этого не замечали. При такой крутой зарплате быть таким жмотом..жесть
Это абсолютно обычная практика: не важно, сколько мужик зарабатывает, важно, сколько готов тратить на семью! А то тут все бегут на его зарплату, потом сидят с детьми на свои детские, ещё и с упреками
Мій не такий• 23 июля 2023
Ответ дляMalinua
Жаль вас, как же обидно...
Угу, было бы у него 30 000, все бы тратил на семью!
Мій не такий• 23 июля 2023
Ответ дляНе люблю натовп
предложите ему сидеть с ребенком, а вы на работу, или оплатить няню и вы на работу. Терпеть такое нельзя, он каждый день будет вас обесценивать, пока вы сами не сломаетесь
Будут жить на её 20 000?
Мій не такий• 23 июля 2023
Ответ дляКрайня невістка
Не, не хватало!!!!!! Для меня это неприемлемо! Муж говорит, что мы много тратим, но мы реально много тратим)) и инициатор он. Вечно куда-то в кафе, ресторан, бассейн тащит. Я сейчас в третьем декрете. Он против, чтоб я работала, дает на все, что надо( косметолог, парикмахер, зал, диетолог и тд и тд)
Даёт? Его деньги все в меня, трачу, как хочу! Свои, естественно, тоже трачу, как хочу.
Мій не такий• 23 июля 2023
Ответ дляНа паровозе
Автор, я бы на вашем месте выходила на работу, а все остальные заботы (ребенок, быт) пополам, раз такой умный у вас мужчина))
Или разводится. 33% от его зп 3 года будет платить
Пополам? 500/3500 долларов, ну, никак не пополам
Мій не такий• 23 июля 2023
Ответ дляТантрический кекс
Ну тоді навіщо той чоловік взагалі з таким підходом
Может, чтобы не жить в декрете на 860 гривен у мамы в Кострополе?
Мій не такий• 23 июля 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Скорее всего, муж как ФЛП работает и 33% будет не от дохода
25%
Мій не такий• 23 июля 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Автор, вы так сильно влюбились? Или это был «последний вагон»? Так и хочется задать глупый, невежливый вопрос, зачем вы вышли за него замуж?
Ей 35, ребёнку 4 месяца - думайТЕ
Мій не такий• 23 июля 2023
Ответ дляНайщасливіша
А роды тоже пополам? Чтоб совсем честно. ГВ пополам, разорванная вагина, диастаз и геморрой.
Деньгами компенсировать не так больно.
А если вагина не разорвана, нет диастаза и геморроя, то что ж делать? И классика - ребёнка она, конечно, рожала ЕМУ
Пасхальний тролік• 23 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
трохи нижче описала нашу ситуацію
Автор, коли ціни виросли з початком війни, чоловік теж почав мені дорікати тратами. Але у нас при такій же зарплаті як у вашого, на чорирьох трати стали 45-50тис на місяць. Я почала на кожен його закид про гроші не виправдовуватися, а влаштовувати йому скандал. Потім ображався, що слово мені не скажи про гроші. І я свої трати не пояснюю, карточку не показую.
Крайня невістка• 23 июля 2023
Ответ дляМій не такий
Дает, да)
Раздражевская• 23 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
я вже відчуваю себе напівзломаною. Розумію, що не можна себе в позицію жертви ставити, але зараз я опинилась практично у пастці - працювати з такою малою ще зарано, я не встигаю іноді й комп відкрити вдень, щоб памперси замовити. Справедливості заради - чоловік на підсттраховку залишається працювати вдома. Мала дуже сильно істерить, включно з тим, що до невролога ходили - респіраторні кризи в неї. Тому одна з такими приступами не справишся, треба іноді і перевернути дитину лицем вниз, щоб слина витікала - від спазму вона починає захлинатися вмістом шлунка - молоко, слиз і тд... Помічі від бабусь немає - два раза моя мама приїздила на 2 тині, але їй 71, хворі ноги. вона нам трохи готувала і ходила гулять зранку з малою. Тому чоловік удома для екстрених ситуацій лишається, в офіс не їздить. Проте основного меседжа цей факт не змінює.
Відправте його на роботу в офіс. Йому тоді треба відпочити. Для чоловіків то страшний стрес. Вони цей період малюковий набагато тяжче переносять. Поговоріть і покопайте в чому справа? Як він віддихає як ви? І чи тільки разом час маєте ?. Няня є?
Ядвига Юсьлегко• 23 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
і сміх, і гріх.. ну правда, в мене вже різні думки - таке враження, що він мене газлайтить. І я місяць від місяця від цього стаю слабкіша психологічно
Так і є
Гл. Амурная• 23 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
Ви ж розумієте, що йому тяжко працювати в такій обстановці? Ото він стомлений і злий.
Хай би їздив в офіс, а ввечері поїв, пів години відпочив і годинку няньчити дитинку, а ви відпочивайте.
І у вас виходів не багато, це наймати няню і йти на роботу. Запропонуйте чоловіку. Бо сидіти з дитиною то тоже робота. А потім перейдете на роздільний бюджет.
А як він не захоче, то хай робить дублікат своєї карти вам і не довбає про витрати.
Гл. Амурная• 23 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
ви щаслива в цьому сенсі! молодець чоловік, ну правда. Мій вже на 2й місяць з малою питав - коли я на роботу збираюсь, і сказав щось дурне типу:’ вічних содєржанок мені не треба’.
Він не дурне казав, а своє бачення сім´ї, дуже по-американськи. А у вас в голові картинка намалювалась якась радянська. Але тоді ні памперсів не було, ні пралок з роботами-пилососами.
Мальовнича даль• 23 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
так, і йому це здається забагато. Весь час перепитує і робить круглі очі.
Давайте платні майстер-класи як вам це вдається
Бо я вдвох з донькою підлітком плюс кіт з собакою і менше як в 40 ну ніяк не влазимо в місяць.
А тут 19 і він ще і верещить
Вишневий цвіт• 23 июля 2023
Если ЗП у него официальная, то подай на алименты на себя и на ребенка. На алименты подать можно без развода. Я не помню точно до какого возраста ребенка, может до 2-3 лет он обязан платить алименты и вам и ребенку. Вопрос с кроссовками будет снят.
Пес Патрон• 23 июля 2023
Ответ дляНа паровозе
А можно и не разводиться, а в браке подать на алименты, на себя и на ребёнка
Мальовнича даль• 23 июля 2023
Ответ дляНа паровозе
Это если 2 группа. А если 3я?
І 3 теж.
Ніхто вам не призначить 33 відсотки від доходу
Гл. Амурная• 23 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
до речі, я так вже намагалась. І пропонувала - щоб він теж показував, які витрати в нього поточні (а це куріння айкосів щодня по півтора пачки, крафтове пиво та вина і ін елітний алкоголь - за таке теж набігає ого за місяць). Так ось його відповідь: ’Я зробля і маю перед тобою відчитатись чи думати про економію на півчіку?’
Для нього його розваги важливіші за ваші потреби. Співчуваю. Я би готувалася до розлучення.
Пес Патрон• 23 июля 2023
Ответ дляМальовнича даль
І 3 теж.
Призначить, на 2 осіб
Мій не такий• 23 июля 2023
Ответ дляВишневий цвіт
Айтишники с зарплатой 3500 у нас, обычно, не на Украину работают