Черговий по кухні• 23 июля 2023
Вызывает ли отсутствие секса какие то проблемы с циклом?
Бабця в мештах• 23 июля 2023
Ну, якщо довести себе переживаннями до неврозу то збоїти може, як при сильному стресі. Але це треба бути ну дуже зацикленому на проблемі.
ЧукИГеки• 23 июля 2023
Если высокое либидо, а разрядки нет, то возможно. Разрядка и с игрушками, для организма тоже самое что секс. Главное что бы оргазм был. А если не хочется, то и не надо.
НеГолосую• 23 июля 2023
Немає сексу і немає проблем із циклом)
Не забувайте про мастурбацію. Розрядка важлива
Черговий по кухні
• 23 июля 2023
Ответ дляНеГолосую
Немає сексу і немає проблем із циклом)
А чим важлива ця розрядка?))
НеГолосую• 23 июля 2023
Ответ дляЧерговий по кухні
А чим важлива ця розрядка?))
По суті, під час мастурбації відбувається те ж саме, що і під час сексу.
Збудження, прилив крові до органів малого таза, звільнення. Той самий викид гормонів.
Хоча емоції різні, звичайно)
Розрядка важлива, щоб не було застою крові, та і просто для настрою))
Хоча емоції різні, звичайно)
Зубная фея• 23 июля 2023
Ответ дляЧукИГеки
интересно, как здоровье тех, кто сексом занимается, а оргазм не получает? это ж куча женщин, судя по форуму
ЧукИГеки• 23 июля 2023
Ответ дляЗубная фея
Ну судя по многим темам, нервы у них не очень. И злоба распирает 😶