Мааарковная• 23 июля 2023

Чи безпечна така іграшка для цуценяти?

Підкажіть, будь ласка. Купила таку іграшку цуценяті (в зоомагазині, іграшка для собак), з однієї сторони гризка, вона її гризе, але виходить же що вона їсть цю гуму/каучук. Пишуть, що безпечна, але у разі зносу замінити на нову. Це вже вважається що вона зносилась?
Угги в горошек• 23 июля 2023
Да, прям уже очень))
Одна_на_всей_планете• 23 июля 2023
Да, замените
vinika• 23 июля 2023
Какой хорошенький шпицулька
автор Мааарковная • 23 июля 2023
Ответ дляvinika
Какой хорошенький шпицулька
Дякую 🥰
Файна_зупка• 23 июля 2023
Смотрите чтобы не сгрыз большой кусок этой резины, так как может быть непроходимость тогда и это очень опасно
Я в таких случаях уже отрезаю такой прогрызенный кусок и оставляю мягкую часть, вообще всегда смотрите чтобы не наелся игрушки
Стрекоза любви• 23 июля 2023
Дуже схоже не дитячу іграшку, коли зубки в малечі ріжуться
автор Мааарковная • 23 июля 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Є таке) якби не знала де купляли і не бачила упаковку, то подумала б що це для діток)
Ранковий базар• 23 июля 2023
Симпатяга какой)) Да, игрушке капут уже))
Копирайторша• 23 июля 2023
Да ерундовая игрушка просто, поэтому и гаплык ей. То, что игрушка для собак, никак не говорит о ее прочности.
Пока ниче страшного. Плохо было бы, если бы большой кусок отгрыз и сожрал.
Но игрушка свое уже отжила, согласна.

Долго живут игрушки из термопластичной резины.
Копирайторша• 23 июля 2023
Ответ дляФайна_зупка
Ваш хоть мягкие не потрошит) У меня такое вообще не живет, нисколько)
автор Мааарковная • 23 июля 2023
Ответ дляКопирайторша
Но игрушка свое уже отжила, согласна.

Ну їй вже місяць майже, і так вона погризла лише з одного боку. Зараз перевернули на інший щоб його гризла. Мʼяка частина класна, якісно пошита, вона тягає її, трусить, але іграшка з тієї сторони як нова
Копирайторша• 23 июля 2023
Ответ дляМааарковная
У меня собачка большая и грызть очень любит. Я такие вообще не покупаю. У нас и 10мин не протянет.
автор Мааарковная • 23 июля 2023
Ответ дляКопирайторша
Ну великій собаці така іграшка дійсно не підійде) у мене цуценя шпіца, тому їй норм) іграшка в категорії для міні порід
Бегущаяпо• 23 июля 2023
Замініть вже. Щоб ні рота собі, ні стравохід не травмував. Спробуйте кісточки з щільного силікону, їх важко вбити і розгризти