Амелі на мілені• 23 июля 2023
Ви би вмовляли чоловіка?
В нас дитина з інвалідністю, майже доросла. Ще півроку чоловік може законно до нас виїхати закордон (до 18), маю на увазі без повернення в Україну. Я вже вивчила мову на В2, розмовляю добре, також маю хорошу англійську, знайшла роботу в міжнародній компанії, знімаю житло, працюю. Грошей вистачає на оренду + поїсти, в іншому чоловік забезпечує. З чоловіком бачимося регулярно, я їжджу до нього, але хотілося б жити разом, дуже виснажують ці поїздки. Чоловік мов не знає й його робота не передбачає віддаленого формату, тобто тут робота може бути лише фізична. Проте двох зп нам буде вистачати на життя. Ще можна відкрити якійсь невеличкий бізнес й займатися цим. Хвилююся, що він буде не дуже морально почуватися, зараз має гарну роботу, інтелектуальну, але дуже нервову й інтенсивну. Плюс без мови. Ще додам, що ми з Харкова, зараз чоловік працює в іншому регіоні, орендує квартиру. Житло пошкоджене й перспектив нецентралізованого відновлення немає. Тобто, ані жити, ані продати неможна.
В такій ситуації в б вмовляли чоловіка виїхати чи ні? Інший варіант - лишити тут дитину (це в будь-якому випадку, догляду не потребує), виїхати в Україну до нього, але доведеться покинути роботу. Жити як зараз живемо мені здається економічно й емоційно недоцільно.
Результат:
вже голосів:
126 (80.25%)
Вмовляли б виїхати
15 (9.55%)
Тиць
9 (5.73%)
Повернулася б
7 (4.46%)
Жила б так, як зараз
Капитошечка• 23 июля 2023
Ответ дляАмелі на мілені
Я вчила, щоб потрапити на роботу, де потрібна англійська. Мову можна вчити паралельно роботі.
а ви думаєте це аж так легко після тяжкої роботи приходити і вчити мову? не кожен знайде в собі сили, та й від здібностей залежить багато
Амелі на мілені
• 23 июля 2023
Ответ дляГуру троллинга
це неприємно чути. але схоже він здихався вас з дитиною(( на жаль... йому значить краще без вас. то його вибір..
Чекала на вас :)))
Кіма кепка• 23 июля 2023
Ответ дляРадостина
т.е. женщине было норм пожертвовать своим комфортом, учить язык до Б2, имея ребенка с инвалидность, в другой стране. Искать там работу. А мужчине все это слоооожно.
Каждый сам решает что ему норм, жена вряд ли с первого дня пошла на стройку как она хочет своему мужу, явно были языковые курсы, адаптация и в последствии офисная работа, да решить за другого что ему надо делать, конечно легко, лично я свою работу и жизнь в Украине на стройку или производство не поменяла бы, и тому кто бы мне это предложил, послала далеко в сад, тем более автор кроме жилья и еды больше не может оплатить, муж денег даёт)))
Амелі на мілені
• 23 июля 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
многие не приживаются, называйте как хотите, но адаптируются далеко не все.
у меня подружка, выехавшая 7 лет назад в Германию (себя, ребенка, родителей пристроила, даже пса завела) ждет конца войны и хочет возвращаться, говорит - не мое!
мужчина, по всей видимости, не видит необходимости, а риски мобилизации оценивает не очень высоко
Але вона може прочекати довго й за цей час звикне. А ще може не стати, куди вертатися
Гуру троллинга• 23 июля 2023
Ответ дляАмелі на мілені
Чекала на вас :)))
а чого вам смішно? реально я ж написала, що на жаль, таке може бути.
Бла бла бла• 23 июля 2023
Ответ дляАмелі на мілені
Обговорювали. Він бачить це так, що ми живемо як зараз (так він вважає розсудливіше, виїхати до мене пізніше - це план Б) або я повертаюся до нього в Одесу (бо нам хочеться жити разом). Варіант виїзду не обговорювали, скоро поїду, хочу поговорити про це, готуюся. Головне визначитися, чи точно я цього хочу.
Автор, бажаю вам легкого, мудрого , дійсно правильного рішення. У мене ситуація теж нелегка, вже більше місяця незнаю яке прийняти рішення, щоб було правильним. До війни я заробляла не погано, а зараз в іншій країні, робота на кухні, зарплатня 1200 цього хвиає оренда, бензин і на поїсти і все. Рахую кожен євро. Живу в селі серед полів, морально важко, дуже. Дитина в школі не може нормально адаптуватися. Хочеться повернутися додому від безвиході. Бо мозок памятає, як мені було добре... до війни. Стомилася морально. Пост вам написала, а легше не стало.
Бла бла бла• 23 июля 2023
Ответ длякороткопамятна
Звичайно піде. На тяжку фізичну працю.
Взагалі я поставила: вмовляти
Але розумію чоловіка. В Україні у нього нормальна робота. А за кордоном з нуля
Взагалі я поставила: вмовляти
З нуля на будівництві, а не з нуля інтелектуальна робота. І з мінімальною оплатою праці! Це дуже важко, і я вам скажу навіть её так фізично, а як морально важко , важко не зламатися взагалі.