В танке• 23 июля 2023
Брат чоловіка ніби в гостях, але по роботі (надовго!)...
Шановні порадниці!
Розкрийте, будь ласка, очі на таку ситуацію. Мій чоловік зве брата на роботу у якості підсобного робітника. Хлопцеві 23 роки. До повномасштабної війни вони з чоловіком працювали разом. Одразу скажу, що зарплатню, зі слів чоловіка, вони ділять так, щоб нікого не образити (при цьому відповідальність за роботу виключно на чоловікові). Але знаю точно, що братові дає гроші навіть просто так, якщо тому, приміром, на сигарети не вистачає. На додачу останнім часом фігурують прохання від брата поповнити рахунки і тп. Чоловік сам не так давно, після року простою і безробіття, почав потроху підзаробляти, крім того, маємо борги перед батьками. І тут новина: брат їде до нас в місто, щоб працювати разом з чоловіком. Я би і не була проти, а тільки за, якби не сприймання ним мого частування як належне. Після їжі навіть не дякує, у них так заведено, це дрібниці, типу. Бути дружиною на двох чоловіків я бажання не маю, мені б за своїм встигнути доглянути та за двома дітьми. Але брат під виглядом святої наївності і ночувати у нас міг до війни, і митися, і прання своє залишав (колись сам запере, а колись "ой, забув" - і ліквідувала цю брудну гору я, оскільки в декреті і вдома)... І готувала я, відповідно, ніби брат в гостях у нас, але він приїздив працювати. Фінансово ніякої участі не брав у витратах на стіл та комуналку. Ніби і брат, але мені ідея додаткового навантаження як належне щось не йде. Була б це ще дитина неповнолітня, а не дорослий хлопець... Як би ви донесли цю думку чоловікові, аби порозумітися без сварки? Він вважає, що нічого такого немає, якщо я готуватиму зайву порцію сніданку, обіду і вечері і якщо машинка попере його одяг, робочий і буденний (але робочий треба ще попередньо прати руками). Думаю, це перебір з будь-якого погляду, особливо коли є ще діти. Порадьте щось. Дякую!
Заставляличка• 23 июля 2023
Ответ дляВ танке
Не вдасться. У нього таке виховання, що є жіноча робота і ж чоловіка. Готувати не стане. Закинути прання в пралку, щоправда, може. Прибирання, діти на мені, бо чоловік замаханий після роботи.
Выходите тоже на работу
Борисфенка• 23 июля 2023
Ответ дляЗамурмишка
Ну спать ясно не прилично с супругами в комнате. Разве что недельку. Или на кухне, или с детьми, или в коридоре
Точно, з дітьми, меншу дитину хай колихає ночами!!!
І туди ж у пеньюарі приходити ночами меншу дитину груддю годувати!
Замурмишка• 23 июля 2023
Ответ дляБорисфенка
Ну это уже его забота. Если ему не комфортно, то быстрее съедет.
Почекуха• 23 июля 2023
Ответ дляЗамурмишка
А зачем его руками стирать?
У актора спросіть нащо робочий одяг попередньо руками прати?
Не худа ні разу• 23 июля 2023
Ну раз нічого такого, то пусть своему брату отдельную порцию и готовит и убирает за ним, и туалет моет. Это ж ничего такого, пока сам это не делаешь. Так и сказать, что не нанимались взрослого дядьку обслуживать.
В танке
• 23 июля 2023
Ответ дляПочекуха
Прати необхідно попередньо, бо з нього сиплеться в прямому розумінні будівельний пил, залишки розчину на цементній основі, шпаклівки... Тобто після такого я б нижню білизну вже не прала там же.
Кракадэ• 23 июля 2023
даже без брата ситуация странная. муж свою одежду постирать не может?
когда вы на работу ходили, он вашу одежду стирал?
декрет - это для ухода за ребенком, а не для обхаживания мужчины.
Кракадэ• 23 июля 2023
Ответ дляВ танке
так тем более! это ж силы надо, отжимать это все.
пусть сам стирает, заодно и руки отмоются - все знают, какие жуткие грязные и грубые руки у строителей. я бы еще и большие кастрюли ему поручала мыть - с целью ’хочу, чтобы ты гладил меня мягкими чистыми руками’.
всегдаДаДа• 23 июля 2023
Ответ дляЗамурмишка
Я на родственников не смотрю как на мужчин, пусть и мужниных🥴
А вот если б автор смотрела, то муж и на порог бы не пустил🤣
всегдаДаДа• 23 июля 2023
Считаю, что взрослый половозрелый человек, должен уметь обеспечить себя комфортом при наличии работы.
За себя скажу так: пустила бы, но если бы в течении недели не заметила никаких телодвижений в сторону поиска жилья, то сказала бы прямо, что выходила замуж за мужа, а не за его семью. Я всегда за помощь, но в вашем случае, вы будете делать брату медвежью услугу
Нашли в капусте• 23 июля 2023
Та скажіть що його брат і обслуговувати він його буде сам, мити, прати, готувати обід. У вас є своя сім´я чоловік та діти, скажіть що ви не виходили заміж ще й за його брата. Але я завжди кажу що краще ніякого бізнесу чи роботу давати родичам. Бо спершу ми родичам як де не допомогти а потім сядуть на голову і не відмовиш ні вигнати бо образа на все життя. Таке треба на корінні пресікати.
Нашли в капусте• 23 июля 2023
Ответ дляВ танке
Заробляє так, щоб вистачало на все необхідне+відкласти. Розрахунок такий. Повірте, чоловік його не образить. Швидше у себе забере, якщо є що дати
Та не в себе забере а в ваших дітей, щоб не образити дорослого лба. То чому ваші діти повинні щось недоотримати бо брат хоче красиво і без проблем жити.
Потужна махіна• 24 июля 2023
Просто сказати чоловікові, що все обдумали і проти жити з його братом. Хай шукає окреме житло.