В танке• 23 июля 2023

Брат чоловіка ніби в гостях, але по роботі (надовго!)...

Шановні порадниці!
Розкрийте, будь ласка, очі на таку ситуацію. Мій чоловік зве брата на роботу у якості підсобного робітника. Хлопцеві 23 роки. До повномасштабної війни вони з чоловіком працювали разом. Одразу скажу, що зарплатню, зі слів чоловіка, вони ділять так, щоб нікого не образити (при цьому відповідальність за роботу виключно на чоловікові). Але знаю точно, що братові дає гроші навіть просто так, якщо тому, приміром, на сигарети не вистачає. На додачу останнім часом фігурують прохання від брата поповнити рахунки і тп. Чоловік сам не так давно, після року простою і безробіття, почав потроху підзаробляти, крім того, маємо борги перед батьками. І тут новина: брат їде до нас в місто, щоб працювати разом з чоловіком. Я би і не була проти, а тільки за, якби не сприймання ним мого частування як належне. Після їжі навіть не дякує, у них так заведено, це дрібниці, типу. Бути дружиною на двох чоловіків я бажання не маю, мені б за своїм встигнути доглянути та за двома дітьми. Але брат під виглядом святої наївності і ночувати у нас міг до війни, і митися, і прання своє залишав (колись сам запере, а колись "ой, забув" - і ліквідувала цю брудну гору я, оскільки в декреті і вдома)... І готувала я, відповідно, ніби брат в гостях у нас, але він приїздив працювати. Фінансово ніякої участі не брав у витратах на стіл та комуналку. Ніби і брат, але мені ідея додаткового навантаження як належне щось не йде. Була б це ще дитина неповнолітня, а не дорослий хлопець... Як би ви донесли цю думку чоловікові, аби порозумітися без сварки? Він вважає, що нічого такого немає, якщо я готуватиму зайву порцію сніданку, обіду і вечері і якщо машинка попере його одяг, робочий і буденний (але робочий треба ще попередньо прати руками). Думаю, це перебір з будь-якого погляду, особливо коли є ще діти. Порадьте щось. Дякую!
автор В танке • 23 июля 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Перекиньте часть работы на мужа, сразу станет думать по другому.
Не вдасться. У нього таке виховання, що є жіноча робота і ж чоловіка. Готувати не стане. Закинути прання в пралку, щоправда, може. Прибирання, діти на мені, бо чоловік замаханий після роботи.

автор В танке • 23 июля 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Йому пофіг буде
Там не настільки багато роботи
Як просто дискомфорт від проживання табором
Думаю, площа житла невелика…
Так. Хрущовка. 2 кімнатки малі+діти бігають скрізь по прямій. Жити разом не варіант навіть з точки зору комфорту брата і дітей. Закрити в одній кімнаті я їх не зможу.
Как нефиг делать• 23 июля 2023
Ответ дляВ танке
Я вам співчуваю…
Борисфенка• 23 июля 2023
Ответ дляВ танке
А де брат буде спати, з вами в ліжку чи з дітьми?
Добрый Йиннот• 23 июля 2023
Нехай брат отримує миску їжі за свою біологічну функцію. Видав комплімент, оцінив поглядом ваші спокусливі циці - отримав порцію на обід.
Вже 23 рочки, дорослий самець.
А ви - соковита самичка.

І нехай від іскор флірту ваш чоловік гасить полум´я на рогах. Тоді швидко владнає проблему.
Замурмишка• 23 июля 2023
Своего бы брата я пустила к себе беззаговорочно и спонсировала бы в определенных рамках.
Но брата или сестру мужа я б не хотела дома🤗
Борисфенка• 23 июля 2023
Ответ дляЗамурмишка
Як довго спонсували б? Місяць, рік?
Замурмишка• 23 июля 2023
Ответ дляБорисфенка
Як довго спонсували б? Місяць, рік?
Ну месяц точно, если б были реальные проблемы с работой или еще что, то и год
Добрый Йиннот• 23 июля 2023
Ответ дляБорисфенка
Поруч із подружнім ліжком. Але ближче до жінки.

Королева ганделику• 23 июля 2023
Ответ дляВ танке
Ставьте сразу ребром вопрос про общагу и обед один раз в неделю. Вплоть до того, что найдите варианты и отведите за ручку. Всё временное становится постоянным. Он большой мальчик и мужики всегда выбирают комфорт их вытолкнуть силы у вас не хватит
Замурмишка• 23 июля 2023
Ответ дляБорисфенка
Як довго спонсували б? Місяць, рік?
Ясно что я пишу про своего брата, он не халявщик. Но если б был какой то халявщик, то не знаю, может и не захотела бы
Значит надо• 23 июля 2023
Ответ дляВ танке
Теж цю ідею розглядаємо. Алез попереднього досвіду судячи, він все одно буде ходити до нас під різними приводами. То поїсти, то зарядити телефон, то навіть ночував на дивані з сином. Але зараз додаткового спального місця немає, і я не в захваті від такого співмешкання, чесно кажучи.
Жах!!!! Ненавиджу таке ((
Мене просто напрягають чужі в квартирі
Борисфенка• 23 июля 2023
Ответ дляЗамурмишка
У нас якось жив двоюрідний брат цілий рік. Виставила із скандалом і з претензіями ’Ти ж мені сестра, як ти так можеш’.
Сказала, що всиновлювати його не планувала. Чимало ображених було.
Однозначно• 23 июля 2023
Ответ дляЗамурмишка
Беззаговорочно)))
Это что-то новенькое....
Замурмишка• 23 июля 2023
Ответ дляОднозначно
Беззаговорочно)))
Это что-то новенькое....
Ну и так тоже😆
Борисфенка• 23 июля 2023
Ответ дляДобрый Йиннот
Точно! Авторці треба купити новий прозорий пеньюар ’Брат їде, я в спальні повинна гарно виглядати’.
Замурмишка• 23 июля 2023
Ответ дляБорисфенка
Я на родственников не смотрю как на мужчин, пусть и мужниных🥴
Путающаяся• 23 июля 2023
я б була привітна, але додаткову роботу ігнорила б - гречки більше наварити не проблема, курячих гомілок в духовку вкинути теж, в вільному доступі ось тобі фрукти, печиво-цукерки, хліб, в холодильнику ковбаса-сир на бутери - бери на здоров´я (аби у чоловіка вистачило грошей на продукти). вранці яєшня і допобачення. пралку як не знає як включати, то я покажу, але чужі речі прати мені ніколи. тобто, своє життя не ускладнюйте, але від родича не відмовляйтеся - життя довге, може допоможе вашим дітям колись, чи заробить на своє житло будете приходити до нього на вечерю, згадувати як він на ваших бутербродах починав.
Скоро_вчера• 23 июля 2023
Ответ дляВ танке
Він в побуті безпорадний. Готувати не вміє. Попрати щось дрібне може. Все. Вдома під маминою опікою, але і вона не особливо переймається його харчуванням, бо сама часто на сухом´ятці
Ну так, пришла пора взрослеть. Определите правила. Например, стираешь сам, вот тебе мешок для грязных вещей. Не постирал вовремя- есть отличный метод «сухая стирка». Пару раз вонючим походит- научится стирать. Если лишнюю порцию приготовить, это еще ладно. А вот отдельно- вот кухня, вот холодильник, вот кастрюли. У меня отлично гости готовят, когда надолго приезжают.

Борисфенка• 23 июля 2023
Ответ дляЗамурмишка
А що робити, як в одній спальні спати?
От ви все худієие, фігури качаєте, а де їх показувати? Хай хоч брат чоловіка побачить.
Заодно і чоловік побіситься, швидко брату кімнату знайде десь окремо
Вилами по Воде• 23 июля 2023
Пусть муж объяснит ! Так, ночуй у нас пока не найдешь жилье себе. Пойми, у меня двое маленьких детей, и так место мало . И вообще,ты взрослый парень,и тд и тп Шо то в этом плане
Добрый Йиннот• 23 июля 2023
Ответ дляБорисфенка
І без трусів. Бо спека й тіло має дихати.
Клин_Кляйн• 23 июля 2023
Тут только хитростью иначе вам просто закроют рот вашим декретом.
1. Срочно брату найти девушку которая затянет его на сьем.
2. Начинайте ненавязчиво перед братом дефилировать: ’А как тебе Вася мой борщ/костюм/топ?’ и все в таком духе, на вопрос мужа невозмутимо отвечаете ’нічого такого немає’ - и муж выкурит брата сам.
Грабля• 23 июля 2023
Віддавайте порцію чоловіка братові, прибирайте за братом, а за чоловіком…. Ой, я так втомилась((( Речі брата виперіть, а речі (труси,шкарпетки і ще щось смердюче) чоловіка….Ой, доба така коротка, не встигла

Завтра (тобто ніколи) все зроблю. Сьогодні з ніг валюсь, дитина плакала весь день((((

П.С. Легко! І ви - пухнаста, і брат - зайве навантаження ( не на вас, на чоловіка)
Замурмишка• 23 июля 2023
Ответ дляБорисфенка
А що робити, як в одній спальні спати?
Ну спать ясно не прилично с супругами в комнате. Разве что недельку. Или на кухне, или с детьми, или в коридоре
Почекуха• 23 июля 2023
Ответ дляВ танке
А руками робочий одяг прати?
Вам що себе не шкода?
Сільський ансамбль• 23 июля 2023
Если ничего сложного, то брат сам справится и с едой, и со стиркой
Готовить ещё на одного человека, это +5-10 минут к каждому приему пищи; убрать и помыть посуду тоже +5 минут поставить и развесить стирку тоже время.
Итого в день набежит минут 30- час: спросите мужа, он согласен что б вы можете а час меньше удиляли внимания ему и/или детям?
Замурмишка• 23 июля 2023
Ответ дляПочекуха
А руками робочий одяг прати?
Вам що себе не шкода?
А зачем его руками стирать?
Почекуха• 23 июля 2023
Ответ дляЗамурмишка
І спати з собою і чоловіком в ліжко поклали?
Замурмишка• 23 июля 2023
Ответ дляПочекуха
Не, на наскладушку на кухню