Квітка папороті• 23 июля 2023

ті, хто реально бачать на шкірі гарний ефект від прийому Омега3, питанн

у якому дозуванні приймаєте?
який саме препарат?
скільки разів на день?
через скільки побачили перші покращення?
ЦібаФу• 23 июля 2023
Ответ дляКвітка папороті
а скільки Вам років якщо не секрет? ви в баночці купуєте?
можете показати чи ссилку яку саме? я просто наразі не в Україні, може знайду десь тут цієї фірми той різновид, перевірену, дієву.
Мне 39. Ну они ж по всему миру продаются. У меня темная банка со светлой этикеткой, вкус беру любой. Там еще премиальная какая-то нать в полностью тесных банках, ее не пробовала. Я в инсте беру.

Ждушечка• 23 июля 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Девочки, а от него не поправляются?
Нет, с чего бы
автор Квітка папороті • 23 июля 2023
Ответ дляЦібаФу
якийсь з цих?
На паровозе• 23 июля 2023
Омега 3 Доппелгерц
ЦібаФу• 23 июля 2023
Ответ дляКвітка папороті
якийсь з цих?
Это все одно и тоже. Первая картинка, это маленькая баночка. Вторые две по 300 мл, просто вкусы разные. Тути фрути брала малым, мне такой вкус не подошел.
автор Квітка папороті • 23 июля 2023
Ответ дляНа паровозе
Омега 3 Доппелгерц
який ефект отримуєте і як швидко?
На паровозе• 26 июля 2023
Ответ дляКвітка папороті
який ефект отримуєте і як швидко?
Сухости не стало и не стало подкожных прыщей на подбородке; акне и высыпания на коже значительно уменшились;быстро не получится , эффект через 3+ месяца
автор Квітка папороті • 26 июля 2023
Ответ дляНа паровозе
хм. дивно.. а скільки Вам років якщо не секрет?я зараз в німеччині. таку приймала. ну і інші місцеві бренди. ніякого толко, особливо такого крутого як ви описали не бачу. а що окрім омеги примали тоді - може в тому причина?
На паровозе• 26 июля 2023
Ответ дляКвітка папороті
40+; щоб подіяло 1 місяця приймання мало ; 3міс+ ще приймала вітамін аевіт та кальцемин

автор Квітка папороті • 26 июля 2023
Ответ дляНа паровозе
я півроку приймаю вже