ША! я прийшла!• 23 июля 2023
40 річні дівчата, похваліть свій крем
Для обличчя, шкіра суха. Не за 9000 я же в сусідній темі
Сапай вазони• 23 июля 2023
Мені повністю підійшла Сесдерма. В них є різні лінійки. На розпив Крістіна, Онмакабім - жахлива алергія була, причому я не алергік
НичеНипанимаю• 23 июля 2023
А мне нравиться Ирен Букур, там линейка антивоенные. Мне отлично заходят.
Пупс• 23 июля 2023
Ответ дляСапай вазони
Онмакабім - не радите?
Сапай вазони• 24 июля 2023
Ответ дляПупс
Онмакабім - не радите?
Ні( Обличчя покрилося червоними плямами, лікувала потім. Жахлива алергія була
Пупс• 24 июля 2023
Ответ дляСапай вазони
У мене теж на деякі різні креми різних виробників була алергія.
Просто згадала, що косметолог років 5 тому давала пробник, Онмакабім ніби, і вона її хвалила.
Може, дійсно, щось не підійшло. Вона ще тоді казала, що з вітаміном С мені не підійде.
Пупс• 24 июля 2023
Ответ дляВ кого тако було
те не приведи Господь в 40 бути ще дівчиною
А деякі в 70 дівчата. І онуків мають)
Пупс• 24 июля 2023
Ответ дляlily300
Я эти люблю
Выше тоже этот в бежевом тюбике рекомендовали. Не знала об этом производителе
Пупс• 24 июля 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Они еще существуют? Помню, покупала там крем, когда они еще не были раскручены, год 2011-2012.
Позиционировали себя как косметика без вредных веществ.
Оце фіфа• 24 июля 2023
Ответ дляШвендяю містами
Renew, Anna Lotan, Institut Esthederm, Ella Bache
А что из Лотан рекомендуете ? У меня пока только эти 2,идеально подходят,тоник еще присмотрела и надо что то еще,не выгодно только 1 товар заказывать
Боневтікла• 24 июля 2023
Ответ дляПупс
У меня штук 5 из средств. Кремом для глаз наперед запаслась)))
НичеНипанимаю• 24 июля 2023
Ответ дляПупс
Да, и сейчас работает через Интернет магазин. Мне нравится их продукция. Правда цены у них сейчас тоже не из самых дешевых, но качество того стоит.
Чтооооооооооо?• 24 июля 2023
Ответ дляСапай вазони
І в мене алергія була жах
Чучело-Мяучело• 24 июля 2023
Ответ дляПупс
хорошая шутка
Чому шутка, ні один крем не розгладить ваші зморшки краще за ботокс ))))
Швендяю містами• 24 июля 2023
Ответ дляОце фіфа
Гринз ) для сухой кожи у них отличная серия Renova (это автору, например), но я пользуюсь также Liquid Gold (для кожи, склонной к сухости) - мне прекрасно зашло.
Пупс• 24 июля 2023
Ответ дляЧучело-Мяучело
Так питання ж не у цьому).
Крем - то догляд. Обов´язково треба зволожувати кремом. Тим більше з такою водопроводною водою, як у Києві. Після вмивання.
Дую на вітер• 24 июля 2023
Раніше користувалася Anna Lotan, на початку війни не змогла замовити й пішла до аптеки. Випадково купила фізіогель і він вирішив проблему шелушіння, з якою я боролася.