Янгол в камуфляжі• 24 июля 2023

Вгадайте вагу по фото

автор Янгол в камуфляжі • 24 июля 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
От після таких фото, повірити можна у ’важкі кістки’
Коли я важила 67 кг при зрості 160 це бало жахливо, але не так виглядало...
А як?
Миззери• 24 июля 2023
Ответ дляВсе до блиску
Для 67 досить гарна фігура і вас і шкіра хороша , мені здається є застій лімфи просто , зробіть пару розгрузочних днів, щоб вийшла лишня вода.
В мене теж 67, при зрості 172, і на багато гірша шкіра і розтяжки…
У вас все ок зі шкірою))
А там на фото фигуру видно ? Я не вижу фигуру ноги и часть живота
Все до блиску• 24 июля 2023
Ответ дляМиззери
Да можете видеть что угодно, а я вижу, то что хочу
буреЛОМКА• 24 июля 2023
Ответ дляКотики-муркотики
,, Якщо ходити, желейки не буде?
Именно. Хожу, целюлит ушол вообще. Мне 45, с молодости был.
15 тыс шагов делает чудеса
буреЛОМКА• 24 июля 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Тут так само як і вік дають,я теж подумала,а чого не +100 кіло дали ще
Я саме так выглядела коли була 90
Раз одела не бу• 24 июля 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
фото

Как так? А это я

165/ 90 и 65
Котики-муркотики• 24 июля 2023
Ответ длябуреЛОМКА
15 тыс шагов делает чудеса
Супер. Скільки це кілометрів?
буреЛОМКА• 24 июля 2023
Ответ дляКотики-муркотики
Супер. Скільки це кілометрів?
Незнаю , годинник рахує кроки
буреЛОМКА• 24 июля 2023
Ответ дляРаз одела не бу

Как так? А это я

165/ 90 и 65
Я потому и написала автору что 90, у меня именно такая фигура была. Сейчас как у вас, а автор явно лукавит
Золото Партии• 24 июля 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Думаю,що ваша фігура не краще виглядає
Хуже... Наааамного хуже) И я как бы мужик(
автор Янгол в камуфляжі • 24 июля 2023
Ответ дляРаз одела не бу

Как так? А это я

165/ 90 и 65
Ну так ви бачите різцю між моїми 67 і вашими 90 чи ні?
Чи вам однаково?
Раз одела не бу• 24 июля 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Чи вам однаково?
Не вижу разницы.
автор Янгол в камуфляжі • 25 июля 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Не вижу разницы.
А я бачу у вас ноги прям один об одного були в бедрах,а в мене хоча б якийсь проміжок і в колінах інакше , а про живіт то взагалі мовчу
буреЛОМКА• 25 июля 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Що б Ви не бачили, худіти вам ще довго і нудно. Дуже багато зайвої ваги.
Раз одела не бу• 25 июля 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
По толщине ноги совершенно одинаковые, замерьте линейкой. У вас таз шире, поэтому расставлены шире ноги и есть промежуток. Живот у вас больше, у меня так не свисал.
Да и вообще по-любому, мой вес был 90 кг и ваш примерно такой же, ну может 85. Я поэтому и спрашивала выше, не груша ли вы, может верх худой, вы сами ответили, что жир равномерно.
И девушка выше тоже вам написала про 90 кг.
Так что или не лукавьте, или взвесьтесь на других весах.
Чтобы стать 65 кг как на фото справа, я год питалась правильно и очень умеренно на 1500, снижая до 1200 кал. И занималась в зале 3р в неделю. И сейчас продолжаю, плюс бег по утрам.
Приятного аппетита и желаю похудеть вам тоже.
автор Янгол в камуфляжі • 25 июля 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Дуже багато це ви про 8 кілограмів?
автор Янгол в камуфляжі • 25 июля 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Ба більше того на початку війни скинула пару кілограмів з 65 до 62 і виглядала досі не погано, чоловік казав та і вприниці я відчувала це і це без спорта,тому навіть не 8 кілограмів треба скинути,а всього 5, дуже багато?
автор Янгол в камуфляжі • 25 июля 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Ви гоните?
автор Янгол в камуфляжі • 25 июля 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Ноги у вас розставлені на фото ,в мене ні
автор Янгол в камуфляжі • 25 июля 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Ось моє фото також недавнє
По моєму різниця очевидна,в мене ніколи в житті не було +90 кілограмів навіть під час вагітності.
Раз одела не бу• 25 июля 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Ось моє фото також недавнє
Ну воля ваша, но выглядит одинаково, чтобы вы себе не идеализировали. Никак не на 65 кг, уж простите. Даже с учетом, что жир легкий, у вас его слишком много по телу, примерно 15-20 см по всему периметру тела. Это минимум 20 кг лишнего веса. Когда я похудела на первые 10 кг, и то выглядела худее вас гораздо с 80 кг, если найду фото, покажу
автор Янгол в камуфляжі • 25 июля 2023
Ответ дляРаз одела не бу
У вас жир по всьому тіло був навіть обличчя тому і +90 кілограмів,в мене далеко не так
В мене жир тільки на ногах та трошки на животі
Раз одела не бу• 25 июля 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Ну вы уже начинаете придумывать, я у вас в первом комментарии специально спросила, вы сказали, что жир равномерно по телу.
Короче, это ваш вес и ваша жизнь, я слава Ктулху, давно похудела, себя не идеализировала, просто взялась и держалась до результата. А вы можете считать, что у вас все отлично, ваше дело))
А мне нравится мое тело без жира 65 кг.
Раз одела не бу• 25 июля 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Вот, нашла лучше качество фото, первые 90 кг. и нашла промежуточный 73 кг. Сравните с собой))
автор Янгол в камуфляжі • 25 июля 2023
Ответ дляРаз одела не бу
На другому фото ви теж не струнка

Ви хочете сказати,що я така зараз як на першому фото?)
І живіт у вас так не висів,як в мене?)
Та ну
Раз одела не бу• 25 июля 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
На другому фото ви теж не струнка

І живіт у вас так не висів,як в мене?)
Та ну
Вот именно, что у меня висел, тк после кесарева. А у вас вперед торчит как беременный, намного больше моего.
Раз одела не бу• 25 июля 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
На другому фото ви теж не струнка

І живіт у вас так не висів,як в мене?)
Та ну
А то, что я в 75 кг выглядела гораздо худее, чем вы типа в 67 вас не смущает совсем?))
Рекомендую взвеситься на других весах, вы обалдеете))
автор Янгол в камуфляжі • 25 июля 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Ні не виглядаєте зовсім,підкачаніше так, стрункіше геть ні.
Не здивували
буреЛОМКА• 25 июля 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
На другому фото ви теж не струнка

І живіт у вас так не висів,як в мене?)
Та ну
Так
автор Янгол в камуфляжі • 25 июля 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Я не ідеалізую , просто навішувати +90 мені це вже треш повний, немає в мене +75 не те,щоб більше я кожного дня в дзеркало на себе дивлюсь