Янгол в камуфляжі• 24 июля 2023
Вгадайте вагу по фото
Янгол в камуфляжі
• 24 июля 2023
Ответ дляСекретница
Дурниці
Я тут заради експерименту свої 61 колись викладала
Варіанти були від 55 до 80
Тут так само як і вік дають,я теж подумала,а чого не +100 кіло дали ще
Янгол в камуфляжі
• 24 июля 2023
Ответ дляФоточки нема
Простите автор, но желейка.
Вам бы на массаж
Хотя-бы, просто ходить по 10тыс шагов в день, плавать.
Вес 75 кг
Вам бы на массаж
Вес 75 кг
Масаж не потягну ,купила сироватку та щітку
Янгол в камуфляжі
• 24 июля 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
под 90
А ви взагалі знаєте,як виглядає фігура 90 кіло,що це написали?
Янгол в камуфляжі
• 24 июля 2023
Ответ длялюбименькая
Вес такой, что надо худеть. Выглядите полной, может от 65-80 в зависимости от роста и наличия мышц под этими жирками
Янгол в камуфляжі
• 24 июля 2023
Ответ дляДу да ду да ду
Автор, не ображайтеся, але по фото ви виглядає товстенькою, з пузиком, здається що вага від 75-80 кг((
Янгол в камуфляжі
• 24 июля 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Все пишут мало, но я тоже 165 см и так выглядела при 90 кг. но и верх такой же толстый был. Если вы груша, то наверно 70. Если верх тоже такой, 80-90.
Все до блиску• 24 июля 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
фото
Для 67 досить гарна фігура і вас і шкіра хороша , мені здається є застій лімфи просто , зробіть пару розгрузочних днів, щоб вийшла лишня вода.
В мене теж 67, при зрості 172, і на багато гірша шкіра і розтяжки…
У вас все ок зі шкірою))
Янгол в камуфляжі
• 24 июля 2023
Ответ дляВсе до блиску
У вас все ок зі шкірою))
Дякую,дуже приємно!
А то мені тут вже і +100 дали
любименькая• 24 июля 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
фото
Вес сравнительно небольшой. Немного спорта и питание и будете красоткой. Удачи вам
Янгол в камуфляжі
• 24 июля 2023
Ответ длялюбименькая
Дякую!
Котики-муркотики• 24 июля 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
вам надо обвертывания и тугор
вес то не проблема
но хоть -5 или -10
ваше желе останется
вес то не проблема
но хоть -5 или -10
ваше желе останется
А з чим обгортання, якимись кремами, потім плівкою. Розкажіть, будь ласка. Я 55 кг при зрості 168 і в мене єеле
Котики-муркотики• 24 июля 2023
Ответ дляФоточки нема
Простите автор, но желейка.
Вам бы на массаж
Вес 75 кг
Вам бы на массаж
Вес 75 кг
,, Якщо ходити, желейки не буде?
Завжди мало• 24 июля 2023
Похудеете! Ровные хорошие ноги. Ничего не висит, несмотря на лишние кг. Сбоку снаружи жир - подкачаете махами ног. Уверенна, Вы легко похудеете, пересмотрев рацион. А у меня в самом верху внутри ног жировые бугорки торчат - паховые уши. Сделать ничего нельзя вообще(. Даже при весе 45 кг они есть и не уменьшаются ни на миллиметр. Мой вес 50 кг при росте 165. Питаюсь правильно, умеренный спорт. А эти уши появились лет с 8. Моя боль
Янгол в камуфляжі
• 24 июля 2023
Ответ дляВилами по Воде
Як Ви так вагу набрали? мені треба ))
А вам навіщо треба?
В мене рот в буквальному сенсі не закривався,ящиками корону пила і якісь закуски до неї постійно типу фісташок,а вони дуже калорійні
Янгол в камуфляжі
• 24 июля 2023
Ответ дляЗавжди мало
Дякую велике!
А чому вони з´явилися взагалі у вас якщо ви не товста були?
Завжди мало• 24 июля 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Дякую велике!
Генетика мабуть( Чи гормони. Хто зна. Тільки ліпосакція. І дорого, і боюсь (там вени)
Янгол в камуфляжі
• 24 июля 2023
Ответ дляЗавжди мало
А в дитинстві не були повною?
Завжди мало• 24 июля 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
А в дитинстві не були повною?
Була. Може тому ще. Але всі витягуються, ростуть, змінюються, а у мене ні, протягнулись ці бугри через все життя(. Обожнюю короткі шорти, ногі в принципі стрункі, але ж не для коротких шорт, не можу їх собі дозволити
Вилами по Воде• 24 июля 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
А вам навіщо треба?
Потому что, у Вас красивые ноги.
А я дрыщ
Янгол в камуфляжі
• 24 июля 2023
Ответ дляВилами по Воде
Потому что, у Вас красивые ноги.
А я дрыщ
Вони будуть красиві якщо скинути мінімум +-5-7 кілограмів ще мені та підкачатися ,так як всі в целюліті зараз
Ля-ля-ля• 24 июля 2023
От після таких фото, повірити можна у ’важкі кістки’
Коли я важила 67 кг при зрості 160 це бало жахливо, але не так виглядало...