Телячі ніжноСті• 24 июля 2023

Це нормально якшо здаєш в оренду буд на 10 ос а приїжджає 25 ос?

І кажуть шо все залишать в чистоті, доплачувати не хочуть
Мядуза аля моргонер• 24 июля 2023
Нет, не нормально, не люблю хитросделанных, а таких у нас 90%
Бутерброд з ікрою• 24 июля 2023
Не нормально. Ви прописуєте умови і все. То все обіцянки. Хоча як ви зможете перевірити? Повірте, це гемор для Вас.
Редисочка• 24 июля 2023
Думаю не нормально, их же где то надо спать ложить, износ больший, грязи больше и тд
Рання пташка• 24 июля 2023
Не нормально, ищите сразу других. Таких борзых, которые хотят жить в чужом жилье по своим правилам надо сразу слать, хоть их 10, хоть 1.
..Татьяна..• 24 июля 2023
Людей больше в 2 раза, это не шутки! Поломать, насвинячат и исчезнут, а вам потом разгребать!
Файна дівка• 24 июля 2023
Ви таке прописуєте і що буде виселення всіх, чи доплата за кожного наступного. Чи просто будинок на 10 місць
Veronika_100k• 24 июля 2023
Ни за что.
автор Телячі ніжноСті • 24 июля 2023
Ответ дляРедисочка
Діло в тому шо цих людей нам порекомендували дрцзі орендодавці (в них там зайнято на ту дату)
Тіпа чистоту залишать
Але факт що їх багато і вони не доплачують мені не подобається
Кажуть візьміть більший залог…
Настасья Пицун• 24 июля 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
Тіпа чистоту залишать
Кажуть візьміть більший залог…
А почему они не хотят доплатить, вы же вроде как не против заселить 25 человек.
Советчица Года• 24 июля 2023
Автор, если клиент с вами так поступил в самом начале отношений,то прекращайте сотрудничество сейчас.
Это не закончится приятным опытом сотрудничества, это закончится уроком на будущее
В гости звали?• 24 июля 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
Тіпа чистоту залишать
Кажуть візьміть більший залог…
Візьміть задаток в 2.5 р більший
Перемелица• 24 июля 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
Тіпа чистоту залишать
Кажуть візьміть більший залог…
Хитрі люди, що там казати. Таких треба ставити на місто. Оренду вище ставьте відсотків на 20.
Редисочка• 24 июля 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
Тіпа чистоту залишать
Кажуть візьміть більший залог…
Я только снимала, но понимаю, что жизнь одного человека и 4х кардинально сказывается на квартире, думаю и тут так же.
Наверно и цена должна быть в 2 раза больше, их же даже не в 2 раза больше жить будет.
СвітланкаОК• 24 июля 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
Тіпа чистоту залишать
Кажуть візьміть більший залог…
Ніхто не заважає вам відмовити.
автор Телячі ніжноСті • 24 июля 2023
Ответ дляРедисочка
Ні
Вони кажуть що жити буде 10 а нам же має по барабану бути скільки людей на вулиці ходитиме
Редисочка• 24 июля 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
Ні
Не поняла, так а где эти 15 будут?
Перемелица• 24 июля 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
Тіпа чистоту залишать
Кажуть візьміть більший залог…
З такою кількістью людей буде більший розход води , електрики. Це ж гроші все. помиється 10 людей чи 25, є різниця?
Бутерброд з ікрою• 24 июля 2023
Ответ дляПеремелица
Ну вода та все що по лічильникам і так будуть платити. А ізнос речей то буде суттєвий
Вишиванка• 24 июля 2023
Ответ дляПеремелица
Чому на 20?
Вони ж митися будуть кожен окремо.
Треба враховувати це.
Плюс постіль.
Перемелица• 24 июля 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
Тіпа чистоту залишать
Кажуть візьміть більший залог…
Це вообще до уваги не беріть. Нам реклама по тв рекомендує багато чого))) ви ж не ведетесЯ. Ваше право , що робити з орендою.
Вишиванка• 24 июля 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
Ні
Газони витопчуть, якщо на вулиці спатимуть.
Перемелица• 24 июля 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
І часто ви на відпочинку платите по лічільнику за воду і світло? Я ще так не відпочивала.
Я так зрозуміла, що у автора котедж для відпочинку.
автор Телячі ніжноСті • 24 июля 2023
Ответ дляПеремелица
Кажуть 10 ночувати приїдуть а ті 15 зайвих просто погуляють і додому ваечепі поїдуть
Митися не будуть 15
Заздрість то погано• 24 июля 2023
Выгнать всех.
Перемелица• 24 июля 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
Митися не будуть 15
Анекдот: Мама казала, мама казала))) Ви його перевірятимете? Захочуть , то вдень всі перекупаються. Чи жарко буде, чи замазався.
Бутерброд з ікрою• 24 июля 2023
Історія про хитрожопних. Зняла одна дама для сина. А синочок подобово здавав. Як він сказав:’В принципі, а шо тут такого? Ви ж гроші отримували?’
Короче у тої жінці просто квартиру убили. Бо хто там тільки не був... так шо думайте хоч то люди і від знайомих..
Ворую вкусняшки• 24 июля 2023
Ви ж розумієте, що ні
Ок, вони залишать все в чистоті. А розхід води, світла і т.д? Автоматично у 2,5 р більше
Зяблик протестант• 24 июля 2023
Ну шо. Осам неповезло. 😩
Бутерброд з ікрою• 24 июля 2023
Ответ дляПеремелица
Ну а в котеджі немає лічільників? Зараз всюду ставлять. Ви ж використовуєте воду? А якщо немає, то по середньому показнику платать. За воду і все треба ж платити
Перемелица• 24 июля 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
Ви ж розумієте, що ні
Та в туалет кожен збігає раза по три за день. І кожен спустить воду. І в темноті сидіти в туалеті теж не кожен буде.