Тётя Хрюша• 24 июля 2023

Уже второй раз сталкиваюсь с тем что мужчине нужно время

Чтобы привыкнуть к женщине, вначале от волнения не стоит, потом привыкают. Я думала они все такие мачо, какие там волнения. А оказывается привыкнуть им надо! удивительно
Тримбулька• 24 июля 2023
Ответ дляТётя Хрюша
я и не злилась, вы не вызываете у меня таких эмоций, расслабтесь)
во первых я уже нашла
а во вторых, нормальный в вашем понимании то кто всегда готов и с кем угодно. Тогда удачи, измены ваше все, зато не импотент для вас
А по ответу эмоции аж хлещут
автор Тётя Хрюша • 24 июля 2023
Ответ дляТримбулька
А по ответу эмоции аж хлещут
судя по истеричной реакции, у вас)
автор Тётя Хрюша • 24 июля 2023
Ответ дляСпасу мир
Це вікові зміни.
У двадцятирічних такого немає.
Але зараз прибіжать дорослі жінки, які розкажуть, що їх чоловіки в 50+ гарніше, ніж були в 25)
Тому я всім і кажу, що раніше жінки не знали життя і обирали в чоловіки собі більш дорослих, з різницею до 10 років. Але ж і одружувались в 20. А хлопці в 20 ще діти.
Зараз одружуються к 30 рокам. І чоловіка потрібно обирати ровесника, або молодше на 2-5років. Тоді в родині буде гармонія
нет, причем тут возраст?
дело вообще не в нем
Тримбулька• 24 июля 2023
Ответ дляТётя Хрюша
судя по истеричной реакции, у вас)
Весело наблюдать как вы сами себя обманываете)
НаливайКа• 24 июля 2023
Ответ дляТётя Хрюша
во первых я уже нашла
Та ні, вам пишуть інше. Готов з тою, на яку зразу встане, яка йому фізично так сподобалася, що достатньо поцілунків. Не треба привикати. Ви ж розумієте, що якби ви фізично йому підійшли, то там би відразу реакція була. Але він упорно хоче привикнути , бо ви йому сподобалися по характеру. Це ненадовго, до першої жінки, від якої в нього в середені розільється тепло і стрельне в пісюн. З вами цього не відбулося. І не тому що ви не сексі, а тому, що саме йому ви не підійшли і треба привикати.
автор Тётя Хрюша • 24 июля 2023
Ответ дляНаливайКа
вы думаете я толстая и стремная что ли?)
у меня красивое тело, причем тут характер, он то как раз не сахар
не фантазируйте в общем, вы в плену стереотипа и не можете из него вылезти, в вашей голове у мужика сразу стоит и иначе никак не бывает
НаливайКа• 24 июля 2023
Ответ дляТётя Хрюша
нет, у них семейные ценности, они со своей семьей в хороших отношениях
В мене дядько душа сім´ї, племінники обожнювали, він такий собі мачо , альфа самець. Батьків, сестер , братів любив, завжди всіх збирав до кола сімейного. Одружився в 45 років. А жінки заспіль були, але казав не то він мріє біля себе бачити в житті.
НаливайКа• 24 июля 2023
Ответ дляТётя Хрюша
Ні, я так не вважаю зовсім)) Це ви фантазуєте про мене. Я вважаю що ви фізично не взбудоражили чоловіка, щоб стояло треба привикнути. Ну це не норма. Жінку , яку жадають все там стоїть відразу, бо фізично вона збуджує. Що тут не зрозумвлого?
При чому тут ваша краса? Все діло в хімії між вами.
Спасу мир• 24 июля 2023
Ответ дляТётя Хрюша
нет, причем тут возраст?
дело вообще не в нем
Справа як раз у цьому
автор Тётя Хрюша • 24 июля 2023
Ответ дляСпасу мир
Справа як раз у цьому
а я что-то написала что мужчинам которых я встретила за 40 или они старые?
так что нет, не в нем
Спасу мир• 24 июля 2023
Ответ дляМамаБест
Чоловіки не тварини. Раніше жінки чекали з сексом хоча б пару місяців, а тепер на другому ж побаченні все стається. Чоловік не встигає звикнути, пізнати, захотіти, проголодатися, бо даєте одразу
Звідки ви знаєте, як було раніше?
Зараз зустрічаються роками до весілля.
Раніше 6-9міс і вже одружились.
Довше року майже ніхто не зустрічався.
Про контрацептиви не всі знали, да і вибору такого не було.
Зараз навпаки- все краще
НаливайКа• 24 июля 2023
Ответ дляТётя Хрюша
Доречі,я повненькою була. То у кавалера стояло так, що вішати гірю можна. Відразу без привикань. Бо я йому підійшла.
Це що до зовнішності. Про яку я до речі взагалі не писала. Не підішли фізично, не зовні. Просто буває і на дотик неприємно, і запах, і взагалі багато нюансів. В мене колись знайомий розказував, що впало відразу, бо побачив на статевих органах велику рожеву пляму ( родиме п´ятно мабудь) . І не зміг. Молодий.
автор Тётя Хрюша • 24 июля 2023
Ответ дляНаливайКа
нет
мужчина прямо сказал мне, что я ему нравлюсь очень сильно, и он нервничает из-за этого
МамаБест• 24 июля 2023
Ответ дляТётя Хрюша
в моем случае секс был на 2м месяце знакомства, но в постели он ко мне не привык как и я к нему
А до того були ласки? Побачення, романтика? Були знайомі 2 місяці і були близькі емоційно два місяці - це різні речі
автор Тётя Хрюша • 24 июля 2023
Ответ дляМамаБест
эмоционально близки не были
и сейчас еще не очень. только потихоньку узнаем
Спасу мир• 24 июля 2023
Ответ дляТётя Хрюша
так что нет, не в нем
Ну так проблеми можуть початись з 30.
Ви ж самі все розумієте. Якщо так в 30, то що буде в 40
Я такая наивная• 24 июля 2023
Ответ дляНаливайКа
В мене були чоловіки різної вікової категорії. Самий старший , це 52 роки, а мені 45. То стояло ще на стадії поцілунків, а як розділась, то закам´яніло ще більше.
Ну это редкость
Грабля• 24 июля 2023
Ответ дляТримбулька
да что ж это за наплыв импотентов в последнее время на форуме
Это наплыв тёть,которые в первый день знакомства ноги раздвигают,мужчины фигеют от неожиданности,не успевают так быстро настроиться
Грабля• 24 июля 2023
Ответ дляНаливайКа
На первом свидании?
Грабля• 24 июля 2023
Ответ дляМамаБест
Теж так думаю,а потім ще кричать імпотент
Dany Kor• 25 июля 2023
Ответ дляМамаБест
как раз тварини)))) они ж не отказываются и берут)) животные...)
Dany Kor• 25 июля 2023
Ответ дляНаливайКа
Декому звикнути, бо не їхня жінка. А як їхня, то стоятиме від поцілунка.
просто импотент, чего тут его оправдывать