Екатерина27• 24 июля 2023

Борисова арестовало ДБР!

Тинка_тинка• 24 июля 2023
Окупится зараза.

AniW• 24 июля 2023
Кто это?
Тинка_тинка• 24 июля 2023
Ответ дляAniW
Кто это?
Да военком одесский, с миллионами и недвигой за границей.
Fashion_besties• 24 июля 2023
Теперь кто-то из ДБР себе виллу в Испании построит
Polz• 24 июля 2023
Питання чому його не арештували зразу, коли за взятку взяли?
Lor111etta• 24 июля 2023
Ще франківського треба
Jul-Ap• 24 июля 2023
И он находился в Киеве...
Быть на самом видном месте
Вообще не удивлюсь, если есть какая-то сделка и по ’состоянию здоровья’ у него будет ниже низшего и условный срок
Vlada-Maria• 24 июля 2023
Ответ дляТинка_тинка
Окупится зараза.
Та ні, в адвокати подасться, як Баканов))))
Vlada-Maria• 24 июля 2023
Ответ дляLor111etta
Ще франківського треба
Франківський план дає на 125%, цінний кадр

Йцфыяч• 24 июля 2023
Так йому й треба. Цікаво яка судьба тої Київської корупціонерки що про шубу з Мальдівами мріяла, посадили? А Львівської митнички що на бабцю ролс ройс записала? Сидить?
Polz• 24 июля 2023
Ответ дляЙцфыяч
А яка доля розкрадачів гуманітарки? Нікому нічого немає, абсолютно. Подивишся на це все і руки опускаються
elegante• 24 июля 2023
Ну типа посадят и что , виллы останутся у семьи в Испании )))
ёжовые рукавицы• 24 июля 2023
Показуха для народу... Нехай би його на передову послали.
автор Екатерина27 • 24 июля 2023
Прокуратура требует арест без права внесения залога
Lena_Lovecosm• 24 июля 2023
Показуха
Fashion_besties• 24 июля 2023
Ответ дляёжовые рукавицы
Чтобы он всю еду с передовой стащил 🤔
Fashion_besties• 24 июля 2023
Ответ дляVlada-Maria
При чем, не только по мобилизованным
Playland• 24 июля 2023
Оця новина нагадала приказку стару як світ - «нагадався як вс…вся»
Тобто цей поц більше року скуповував нерухомість за мільйони євро, просто оформлював на родичів.
Чхав на закони всі можливі
І зараз, коли, скоріше всього, все обговорено, типу арештували(

Знову ж таки плюс Борисову - пересидить в безпеці, точно на фронт не попадає.

Як не крути - у виграші по всім питанням(
І що були випадки позитивного віджимання нерухомості у родичів крадіїв?
Йцфыяч• 24 июля 2023
Ответ дляPolz
Так((

Polz• 24 июля 2023
Ответ дляёжовые рукавицы
Ким? Полковника на передову це бригадою командувати, тисячми людей. От як він там накомандує без бойового досвіду і з брудними руками? Полковника стрільцем не відправлять, в тому і суть ((((
ёжовые рукавицы• 24 июля 2023
Ответ дляPolz
Рядовим. Хіба не повинні розжалувати за те, що він натворив ?
Polz• 24 июля 2023
Ответ дляёжовые рукавицы
Нема такого. І вже давно не рядові, солдат найнижче
ёжовые рукавицы• 24 июля 2023
Ответ дляPolz
Дякую, не знала про таке.
Реверанс• 24 июля 2023
Ответ дляёжовые рукавицы
На передову його ніхто не пошле.Военкому Зеленський орден Богдана Хмельницького дав.Бойовий орден людині яка 1 дня на війні не була.
Нічого йому не буде.
Реверанс• 24 июля 2023
Ответ дляPolz
Сапером його б туди.Але фіг загониш