Хто народжував пізніще 41 тижні, допоможіть)
в мене 41 тиждень, на мене всі тиснуть, щоб лягала в пологовий і стимулювала пологи. я не розумію навіщо і зовсім того не хочу. вагітність протікала ідеально і по аналізам і по самопочуттю, малий дуже жвавий, постійно відчуваю його рухи і танці. моя лікар відправила мене на госпіталізацію в пологовий, я не хотіла, але вона мене дуже просила, щоб я поїхала і мене там просто оглянули і сказали що робити. Я приїхала в свій пологовий і вони тільки дізнались що 41т, то відразу сказали що кладуть мене і будуть стимулювати, я не погодилась, вони намагались мене задавити втрьох, позвали ще якогось головного лікаря, хоча ще навіть ніхто не заміряв ктг і не оглянув мене. Стимулювати просто через те, що почався 41 тиждень. Я відбилась, підписала відмову під свою відповідальність, сказала що приїду на цьому тижні або коли почнуться перейми. Тепер мені написує моя гінеколог і тисне, щоб я не ризикувала з дитиною. Я до 42 тижня взагалі нічого не хочу робити, якщо і зі мною і з малим все ок. Підкажіть, хто народжував пізніше 41 тижня, вас теж так змушували і як ви відбились від усіх?
60 метрів сметани• 24 июля 2023
Ответ дляПацаааааааан
Если с ребенком все нормально нет смысла стимулировать, тем более что точность сроков у нас очень приблизительная. Поверьте, естественные роды очень важны. Главное следить за активностью и показателями ребеночка.
Вы мне напомнили этот старый прикол)
Контрольница• 24 июля 2023
я рожала в 42 недели, но я ошиблась в сроках, сама считала недели и ошиблась.
По карточке было 40, а врачи сразу говорили, что перехаживаю.
В общем я сидела и не нервничала.
Ребенок родился как свеколочка и застиранные ручки.
В остальном все ок. После родов я им таки поверила, что неправильно считала недели.)))
У нее уже свои детки.)))
В общем я сидела и не нервничала.
У нее уже свои детки.)))
Пацаааааааан• 24 июля 2023
Ответ для60 метрів сметани
Вы мне напомнили этот старый прикол)
Наверное это у вас что-то очень личное)
Зубожиння• 24 июля 2023
Такие информативные комментарии, автор, по-моему очевидно, что лучше не затягивать
Контрольница• 24 июля 2023
у дочки последняя беременность, она явно перехаживала и не говорила, сколько перехаживает, но очень нервничала. Я пошла в храм при роддоме , и молилась иконе Помощница в родах своими словами.
И она родила.
Для драки• 24 июля 2023
Я народила обидва рази на 41 тижні, але я лежала в роддомі і за мною наглядали. Перший раз сама, другий стимулювали, та там вже відкриття велике була, а родової діяльності нуль, і я нічого не відчувала при цьому.
Для драки• 24 июля 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
А как это по их и по-Вашему?! Вы дату месячных не помните?
Нерегулярні місячні, півдня овуляція, великий плід. У мене пдр були від 2 до 25 числа, ближче до кінця строку ставили 2 число, бо дитина велика, я ж знала коли і що у мене трапилось, і народила 22, як і треба було.
Неваляшкина• 24 июля 2023
Вам ніхто не буде насильно стимулювати, але якщо загроза життю дитині чи Вашому, то будуть!
лягати обов’язково під нагляд лікарів!
Дама_с_коготками• 24 июля 2023
Автор, Вас просто оглядали чи робили моніторинг дитини?
Я сама 1-го сина народила на 41-му тижні, приїхала вже зі схватками. Іноді думаю, що в мене просто був не вірний разрахунок терміну.
Але знаю два дуже сумних випадки з переношеними вагітностями, зеленими водами та ін.
Не ризікуйте! Ви впевнени, що з дитиною все добре?
Детские_Будут?• 24 июля 2023
Коли я народжувала, 16 років тому, мені пропонували лягти в пологовий, а стимулювати не пропонували. Памʼятаю, 42 акушерські тижні, я на прийомі у лікаря, він каже, що ще не відкривається шийка, їдь додому. На наступний день зранку почалися перейми, але стимулюючі препарати вводили все одно, бо вже було 14 годин переймів. Син народився 4050 г і 55 см. Загалом все добре. По моїм підрахункам я носила його рівно 9 місяців від дня овуляції.
Щодо вашого випадку, мене бентежить те, що лікарі наполягають на стимуляції. Я б слухала лікарів.
Галя-краля• 24 июля 2023
Меня в 41 неделю и 6 дней простимулировали неправильно и прошлось кесарить. Ну как, просто пузырь пробили и отправили в родзал ждать, ничего не дождались кроме потери сердцебиения ребенка.
Я после этого еще дважды сама рожала, моя доктор - фея, в последние роды приехала утром, как договаривались, ложиться в роддом, она осмотрела на кресле, «помассировала» и отправила в родзал, приходила, периодически осматривала, через пять часов я уже родила, вот такая стимуляция родов меня не пугает.
Подтяжка• 24 июля 2023
Ви коли КТГ останній раз робили?
Ви якась чарівна, вибачте. Не буду розповідати вам історію своєї сусідки. Просто думайте головою, і слухайте лікарів
Тихомандражная• 24 июля 2023
Краще слухайте лікарів.
В мене був КР в 38 тижнів, але після мене був КР у жінки, яку буквально вже заставили (якась родичка лікарки) зробити КР в 42 тижні. Ми були в одній палаті. В результаті дитина попала в реанімацію бо наковталась зелених вод. Життя дитини було під великим питанням. Шо було далі я не знаю, бо на другий день мене перевели в інше відділення. Але то жах…
Пишу каліграфічно• 24 июля 2023
Не хочу вас лякати, але які танці на такому терміні? Дитині вже дуже мало місця і вона час від часу рухається. А от сильна активність і танці можуть бути ознакою гіпоксії. Робіть ктг і лягайте в патологію під нагляд. Дитина повністю сформована і доношена, ви не за те переживаєте!
В рот не ложи• 24 июля 2023
Родила в 41+3, тоже в 40 ложили,такие правила,но я написала отказ. Сделала узд,ктг,анализы,все было ок. Самочувствие ок. В 41+3 начались роды,родила через 5 часов. Все ок. Но я знала точно дату зачатия. Она совпала и это было ровно 40 недель
Аристократка-тунеядка• 24 июля 2023
Я рожала на 42 неделе. Тоже вот так, как вы, ждала, когда роды начнутся сами. Но меня наоборот врачи не госпитализировали. Ходи ещё, жди. Роды начались. Не зря пдр в 40 недель. За эти +2 недели ребенок вырос, не смогла разродиться, экстренное кесарево, куча проблем у меня и ребенка.
Творог для розжига• 24 июля 2023
Читаю - у всех или зеленые воды, или экстренное кесарево, или проблемы и у ребенка, и у мамы. Или все в комплексе.
Автор, у Вас еще есть сомненья?? Ложитесь, не затягивайте!
Злюка-закусюка• 24 июля 2023
От якраз сьогодні буда на консультації щодо пологів, лікар написала в заключенні, щоб приїздила на стимуляцію в 41 і 5 днів, якщо раніше не розпочнуться пологи самостійно. Я тривожна, перепитала, чи не варто раніше? Сказала, що ні, в 41 і 5 по протоколах